Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(Rimulinka @ 2007 02 03, 18:13)
aš žinau kada jisai meluoja kada ne,o tada tikrai nemelavo,ir ne visi vaikai meluoja jus esate neteisi schmoll.gif

Labukas visoms mamytėms 4u.gif
Nežinau kurioje , bet Želmenėlyje kaiminka savo vaikiuką leidžia , tais sakė jos vaikas kad per veidą kirto už tai , kad spiaudėsi . aš su prantu kad blogai padarė vaikas , bet mušti per veidą , ir apsikritai mušti vaiką nedera .
tai ir nežinau , ką manyti apie šia situaciją . g.gif
Atsakyti
QUOTE(GIEDRŪNĖ @ 2007 02 06, 17:40)
Labukas  visoms mamytėms  4u.gif
Nežinau  kurioje  , bet Želmenėlyje  kaiminka savo vaikiuką leidžia , tais sakė  jos vaikas kad per veidą kirto už tai , kad spiaudėsi  . aš su prantu kad blogai padarė vaikas  , bet mušti per veidą , ir apsikritai  mušti vaiką nedera . 
tai ir nežinau , ką manyti apie šia  situaciją .  g.gif



4u.gif aš tai iš karto pareiškimą į švietimo skyrių parašyčiau , ir baigtusi visi trankimai per veidą ,nu bet viršūnė tikrai jau blink.gif blink.gif blink.gif ,ne duok dieve jei mano vaikui užduotu unsure.gif nu gi nežinau kokį vėją pakelčiau nuėjusi,iš vis jokios teisės vaiko jos mušti neturi schmoll.gif
Atsakyti
Pirmiausia,
user posted image

Noriu pagirti musu aukletojas, "Zirniuko" grupes, kiekviena karta kai atvedu vaiki i darzeli ir kai pasiimu dziugina rubinelej vaikuciu darbeliai wub.gif aciu labai aukletojai Egidijai, kad uzsiima su vaikuciais, aciu aukletojai Danutei uz siluma uz sekamas pasakas thumbup.gif , didziausias ACIU Zivilei uz svara, vaikuciu prieziura thumbup.gif 4u.gif Dziaugiuosi musu grupes aukletojomis ir kai jos buna grieztos su vaikais thumbup.gif Linkiu joms kantrybes su vaikuciais ir dar didesnes kantrybes su teveliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulinka @ 2007 01 28, 23:14)
4u.gif nu va leidau savo zuikį į šį darželį ėjo jau mano vaikis į pirmą klasę  mokykloję ,bet jam per sunku ten buvo ,ir dar 7 metų nebuvo ,tai nusprendžiau leisti į darželį ,Šis darželis yra už mūsų namo ,tai labai patogu,lanko mano vaikis jau antrą mėnesį,bet kaip pradėjo sirgti košmaras  doh.gif ,dar mano vaikis atprates eiti pietu miegoti ,tai auklėtojos prigazdino ,kad paguldys į kitą grupę ir neras mama taves ,liksi nakvoti čia vienas unsure.gif  mad.gif .Vaikas mano nenori eiti į darželį ,su didžiausiom ašorom einam į darželį.Sakė viena šeimininkė iš kitos grupės atėjo pasaugoti vaikų,nes auklėtoją jau kažkur išmovė  g.gif ,o maniškis nemiegojo ,tai pakėlė kaldrą ir uždavė per užpakalį. blink.gif  TAIP IR ATSISĖDAU ant lovos kaip maniškis man pasakė blink.gif nežinau kaip čia dabar daryti ,ar eiti aiškintis ar į veidą užvažiuoti iš karto bash.gif.Tai va toks tas darželis bent jau varpelio grupes auklėtojos.Ir sakiau tikrai kažką reikia daryti ,nes aš savo vaiko nemušu ,ir man jokios auklėtojos ,kurioms reikia išeiti parūkyti per pietu miegą ,mano vaiko nemuš,dar kaip pagalvojį tokius pinigus  mokam ,ir nežinom  kaip jos ten elgiasi su mūsų vaikais  unsure.gif

Sveika,del tu pačiu priežasčių mes pabegom i Malūnelį.
O tu taip nepalik šito reikalo,aš tai eičiau ir iš pagrindų aiškinčiaus.
Atsakyti
Sveiki ir sveikos smile.gif

Gal kas nematėt anonso, kad šiandien rodys kažkokia laida apie šį darželį.
19:10 per TV3 (atrodo blush2.gif ) gal kartos tą senąją, o gal ir ką naujo sukūrė.
Greit šis darželis bus pats žinomiausias Kaune.
Atsakyti
kaip tik dabar rodo blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2007 03 21, 10:12)
Sveiki ir sveikos smile.gif

Gal kas nematėt anonso, kad šiandien rodys kažkokia laida apie šį darželį.
19:10 per TV3 (atrodo  blush2.gif ) gal kartos tą senąją, o gal ir ką naujo sukūrė.
Greit šis darželis bus pats žinomiausias Kaune.

nu man atrodo, kad visuose darželiuose tas pats vyksta doh.gif gal ne visuose, bet daugumoje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 21 kovo 2007 - 19:25
dabar ziuriu laida apie sita darzeli blink.gif kosmaras kazkoks doh.gif manau, kad daugumoje valdisku darzeliu tokie dalykai dedasi, nes saviske pora savaiciu leidau i valdiska darzeli (Vilnius) ir tikrai maciau ka jie ten valgo verysad.gif nes kol dukra pratinosi eiti i darzeli aukletojos leido man truputi jame pabuti. maciau kokia ten "tvarka"
Atsakyti
Faktas kaip blynas. Bet žinot, manau, kad daug kur taip yra.
Direkorė taip susinervino, kad net spaudimas jai pakilo, nu kur gi ne.
Siaubas, rado iš ko vogt. Ir kur ta LT ritasi doh.gif
Atsakyti
fui,kokia geda!na suprantu,kad truputi sau i rankine ysidetu,bet kad tokiais kiekeis! gun_bandana.gif
Atsakyti
Man tik labai keistai nuskambėjo, kad neša kibirais. kažin ar tiek įmanoma, juk tuomet nebūtų išvis iš ko gamint g.gif
Atsakyti
vyksta daugumoj darželių g.gif ir darželyje kur lanko mūsų vaikas ,tas pats dedasi.pvz;ryte matai kai virėjos dukra atveda savo vaiką,išeidama užeina į virtuvę ir iš ten išeina su krepšiu.....durnas turi būt ,kad nesuprastum..... schmoll.gif o vaikai [kiek teko girdėt iš mamų] tik peržengę namų slenkstį šaukia-noooooriu valgyt.Beto vaikų sąskaita pavalgo ir auklėtojos,ir auklytės ir auklėtojų asistentės....Va taip brangieji,.kiek mes jauni tėvai turim liaudies išmaitint.... karsta.gif fool.gif
Atsakyti