Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(Vika- @ 2005 06 01, 22:15)
Normalus darzelis,labai tvarkinga aplinka,gerai paruosiami vaikai mokyklai.Vaikai priziureti,ivairi veikla.Mano vaikams buvo pati geriausia aukletoja Nijole,tai tikrai puikus ,rupestingas zmogus.Aciu jai.




Vika gal turi darželio direktorės telefoną, 4u.gif Mano vaikas eina į mokyklą ,bet jam labai ten sunku ,jam tik 6 metai ,padariau didelę klaidą ,kad leidau į mokyklą ,gal priimtu jį į paruošiama grupę.tik nerandu netę jokios informacijos doh.gif
Atsakyti
Taigi adresas ir telefonas yra po darzelio pavadinimo,atkreipkite demesi 4u.gif Geriausia eiti i vieta tartis .
Atsakyti
4u.gif nu va leidau savo zuikį į šį darželį ėjo jau mano vaikis į pirmą klasę mokykloję ,bet jam per sunku ten buvo ,ir dar 7 metų nebuvo ,tai nusprendžiau leisti į darželį ,Šis darželis yra už mūsų namo ,tai labai patogu,lanko mano vaikis jau antrą mėnesį,bet kaip pradėjo sirgti košmaras doh.gif ,dar mano vaikis atprates eiti pietu miegoti ,tai auklėtojos prigazdino ,kad paguldys į kitą grupę ir neras mama taves ,liksi nakvoti čia vienas unsure.gif mad.gif .Vaikas mano nenori eiti į darželį ,su didžiausiom ašorom einam į darželį.Sakė viena šeimininkė iš kitos grupės atėjo pasaugoti vaikų,nes auklėtoją jau kažkur išmovė g.gif ,o maniškis nemiegojo ,tai pakėlė kaldrą ir uždavė per užpakalį. blink.gif TAIP IR ATSISĖDAU ant lovos kaip maniškis man pasakė blink.gif nežinau kaip čia dabar daryti ,ar eiti aiškintis ar į veidą užvažiuoti iš karto bash.gif.Tai va toks tas darželis bent jau varpelio grupes auklėtojos.Ir sakiau tikrai kažką reikia daryti ,nes aš savo vaiko nemušu ,ir man jokios auklėtojos ,kurioms reikia išeiti parūkyti per pietu miegą ,mano vaiko nemuš,dar kaip pagalvojį tokius pinigus mokam ,ir nežinom kaip jos ten elgiasi su mūsų vaikais unsure.gif
Atsakyti
Va va, ejom ir mes viena menesi i ta darzeli, tik mano vaikui 1,7 men buvo... ir paejom kelias dienas ir pradejo bijot aukletojos vienos. ir viskas - pamato ja rekia klykia, nenori likti... ejom menesi ir su asarom as vaika nuvesdavau, su asarom pasiimdavau.... o aukletojos sako, kad ji labai gerai jaucias ten.... ir nzn... nutraukiau ta darzeli iki pavasario... dabar arteja pavasaris o as jau su siaubu laukiu kas bus.... ir jauciu, kad ta uakletoja kazka padare mano vaikui, kad taip bijots pradejo jos sad.gif labai daug kazkaip tikejaus is to darzelio, geru dalyku buvau girdejus, o dabar kuo toliau tuop labiau darzelio kolektyvu nusiviliu....
ar yra cia mamyciu kurios veda vaikiukus i lopseli, i ne zirniuku grupe? kaip ten aukletojos?...
Atsakyti
Sveikutes, na mano maziuke (jai 1,3m.) jau trys savaites eina i sio darzelio-lopselio Saulytes grupe. Dukyte ten jauciasi tikrai neblogai. ir aukletojos jai patinka, per tas tris savaits ne kart nebuvo, kad nenoretu ten eit. o ir pasilieka be problemu. daer kol kas bunam tik iki pietu miegelio, bet jau valgome ir pusrycius, ir pietus. netgi einant namo ji aukletojai butuka duoda thumbup.gif .
man atrodo viskas priklauso nuo pacio vaiko, tevu nusiteikimo: jei jau nusprendi leisti vaikuti i darzeli, tai turi buti pasiruoses viskasm- lengva tikrai nebus. bet reikia kantrybes, supratimo ir viskas bus gerai.
sekmes visoms tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Leliuke @ 2007 01 30, 19:23)
Va va, ejom ir mes viena menesi i ta darzeli, tik mano vaikui 1,7 men buvo... ir paejom kelias dienas ir pradejo bijot aukletojos vienos. ir viskas - pamato ja rekia klykia, nenori likti... ejom menesi ir su asarom as vaika nuvesdavau, su asarom pasiimdavau.... o aukletojos sako, kad ji labai gerai jaucias ten.... ir nzn... nutraukiau ta darzeli iki pavasario... dabar arteja pavasaris o as jau su siaubu laukiu kas bus.... ir jauciu, kad ta uakletoja kazka padare mano vaikui, kad taip bijots pradejo jos sad.gif labai daug kazkaip tikejaus is to darzelio, geru dalyku buvau girdejus, o dabar kuo toliau tuop labiau darzelio kolektyvu nusiviliu....
ar yra cia mamyciu kurios veda vaikiukus i lopseli, i ne zirniuku grupe? kaip ten aukletojos?...



jeigu vaikas bijo žmogaus {kalbu iš patirties }tai tas žmogus ,yra vaiką ar išgazdines ,ar mušes,ar dar ką nors negero padares ,o jei tai dar yra auklėtoja tai tikrai kažkas yra negerai g.gif ,ir kad vaikas gerai jaučiasi tai ir man taip sakė ,o kaip vaiką pakamtinėjau ,kaip radau porą kartų apsiverkusi ,tai jau nelabai aš tą pasaką tikiu. schmoll.gif .šiandien eisiu pas direktorę ,vaikis 3-dienas neduvo darželį,nes kosėjo ,aš gydytojos nekviečiau ,tai ir pažymos neturiu ,o kam jinai reikalinga ,jei mes nesirgom ,aš dar gavusi išeiginių tai vaikį namie palikau su manim kartu.Tai aklėtoją pareiškė,kad reikia pažymos ,aš pasakiau ,kad pažymos nebus ,tai tą pasiskundė direktorei,šiandien mane iškvietė į pokalbį ax.gif ,bus gerą progą papasakoti ,kaip kenčią mano vaikas per pietų miegą unsure.gif ,pasiskundė pati ant saves ,o jeigu nepadės tai eisiu į švietimą ,ten tai tikrai padės. ax.gif Ir mano kaimynė labai varo ant to želmenėlio ,sakė ir per televizorių rodė apie tą darželį blink.gif ,ot papouliau ,bučiau žinojusi bučiau tikrai neleidusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimulinka @ 2007 02 01, 10:45)
jeigu vaikas bijo žmogaus {kalbu iš patirties }tai tas žmogus ,yra vaiką ar išgazdines ,ar mušes,ar dar ką nors negero padares ,o jei tai dar yra auklėtoja tai tikrai kažkas yra negerai g.gif ,ir kad vaikas gerai jaučiasi tai ir man taip sakė ,o kaip vaiką pakamtinėjau ,kaip radau porą kartų apsiverkusi ,tai jau nelabai aš tą pasaką tikiu. schmoll.gif .šiandien eisiu pas direktorę ,vaikis  3-dienas neduvo darželį,nes kosėjo ,aš gydytojos nekviečiau ,tai ir pažymos neturiu ,o kam jinai reikalinga ,jei mes nesirgom ,aš dar gavusi išeiginių tai vaikį namie palikau su manim kartu.Tai aklėtoją pareiškė,kad reikia pažymos ,aš pasakiau ,kad pažymos nebus ,tai tą pasiskundė direktorei,šiandien mane iškvietė į pokalbį ax.gif ,bus gerą progą papasakoti ,kaip kenčią mano vaikas per pietų miegą unsure.gif ,pasiskundė pati ant saves ,o jeigu nepadės tai eisiu į švietimą ,ten tai tikrai padės. ax.gif Ir mano kaimynė labai varo ant to želmenėlio ,sakė ir per televizorių rodė apie tą darželį blink.gif ,ot papouliau ,bučiau žinojusi bučiau tikrai neleidusi  schmoll.gif


nu va buvau pas direktorę pasikalbėti ,sukvietė aukletojas ,ir tą auklytę kurį uždavė per užpakalį ir mano vaikį atvedė,auklytė mano vaiką melagių pavadino ,kas man labai nepatiko,pasimetė mažiukas ,buvo apie viską pakalbėta,direktorės tai gaila tikrai ,malonus žmogus ,galėjau pirma išsiaškinti viską iki galo ,kaip ten buvo ,nes mano mažius truputi dadėjas buvo ,tai lygtais viskas susitvarkė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimulinka: 01 vasario 2007 - 15:08
Anksčiau jau pasakojau kaip sekėsi mano trims vaikams šiame darželyje.
Žmonės skirtingi - taigi ir auklėtojų visokių pasitaiko.... Norėtųsi toms "raganoms", kurios vaikams "kepši" per užpakaliukus, uždrožti pačioms per pakaušius bash.gif
Atsakyti
QUOTE(ursa @ 2007 02 01, 16:23)
Anksčiau jau pasakojau kaip sekėsi mano trims vaikams šiame darželyje.
Žmonės skirtingi - taigi ir auklėtojų visokių pasitaiko.... Norėtųsi toms "raganoms", kurios vaikams "kepši" per užpakaliukus,  uždrožti pačioms per pakaušius  bash.gif




nu ir dar mano vaiką melagių apšaukė tiesiai vaikui į akis nors patį žino ,kad tai buvo mad.gif ,tik gaila direktorės jai poto kentėti reikia,ką man sakė tos aukletojos tai mažai ką klausiau ,vis tiek savo vaiku tikiu o ne jomis ,mano vaikas nemelagis.
Atsakyti
Vaikas neprisigalvos - tai faktas. Bet ar nevertėtų perkelti į kitą grupę? Žinojau labai liuks auklėtoją Giedrę (apie 50 m), dirbančią Želmenėlyje.
Atsakyti
QUOTE(Rimulinka @ 2007 02 01, 16:57)
nu ir dar mano vaiką melagių apšaukė tiesiai vaikui į akis nors patį žino ,kad tai buvo  mad.gif ,tik gaila direktorės jai poto kentėti reikia,ką man sakė tos aukletojos tai mažai ką klausiau ,vis tiek savo vaiku tikiu o ne jomis ,mano vaikas nemelagis.

Nebūčiau taip tvirtai įsitikinusi vaiko teisumu.. Visi jie pameluoja..
Atsakyti
QUOTE(Ingulis @ 2007 02 02, 14:52)
Nebūčiau taip tvirtai įsitikinusi vaiko teisumu.. Visi jie pameluoja..




aš žinau kada jisai meluoja kada ne,o tada tikrai nemelavo,ir ne visi vaikai meluoja jus esate neteisi schmoll.gif
Atsakyti