Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(Leliuke @ 2006 09 19, 12:22)
Mes irgi i Zelmenelio Zirniuku grupe einam. siandien antra diena buvo. vakar ejo kartu apsizvalgyt, siandien valandziukei buvau palikus. siaip tai lyg ir nieko, mano mergaite neverke, pasiliko, sake nepasigedo mamos, neieskojo. kai atejau pasiimti ruoses visi i lauka. pradariau duris, aukletoja renge kazkoki berniuka, tas verke, o ji sauke "ar tu stovesi" ir per rankytes suplojo jam.  nu nezinau..... tikiu, kad negelezine ir tu aukletoju kantrybe, bet... jau man del svetimo vaiko sirdi skauda... nezinau tik to berniuko vardo, bet is ir vakar verke, ir siandien kai vedziau vaika ir ejau parsivest jis verke. Zirniuku mamytes, papasakokit, kaip jusu vaikai toje grupeje? kaip aukletojos?

OGO.. blink.gif
Atsakyti
Mes šį darželį pradėjom lankiti nuo "Giliuko"gr.,tai tuo metu ten dirbo šeimininkutė Nijolė su kuria mano kinderiui buvo sunku išsiskirti, kai kėlė i kitą grupę. Taigi perkėlė į 11gr tai ten dirbusios auklėtojos per tuos metus visos patiko ir tiko tiek Irena tiek Onute, o ypač auklėtoja Zolė. Dabar lankome priešmokyklinę gr. tai pokolkas mano kinderis nesiskundžia, sako, kad patinka biggrin.gif .
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
iš to darželio pirmoj eilej reik direktore išmesi.
Mes is to darzelio pabegommmmmmmmmmm doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kodel? blink.gif kokia jus grupe lanket ir kodel pabegot? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2006 10 13, 21:34)
iš to darželio pirmoj eilej reik direktore išmesi.
Mes is to darzelio pabegommmmmmmmmmm doh.gif  schmoll.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2006 10 13, 20:34)
iš to darželio pirmoj eilej reik direktore išmesi.
Mes is to darzelio pabegommmmmmmmmmm doh.gif  schmoll.gif


Nu cia dabar...O kuo ta direktore neitiko? g.gif As su ja gal tik keleta kartu reikalu turejau,kai maziu i darzeli uzrasinejau. smile.gif Pasirode normali,maloni.O ir kai maziuka vedu i darzeli koridoriui susitikus visada pakalbina ir vaikiuka,paklausia kaip sekasi.... rolleyes.gif As tai tikrai neturiu jai jokiu priekaistu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ireba @ 2006 10 18, 11:46)
Nu cia dabar...O kuo ta direktore neitiko?  g.gif As su ja gal tik keleta kartu reikalu turejau,kai maziu i darzeli uzrasinejau. smile.gif Pasirode normali,maloni.O ir kai maziuka vedu i darzeli koridoriui susitikus visada pakalbina ir vaikiuka,paklausia kaip sekasi....  rolleyes.gif As tai tikrai neturiu jai jokiu priekaistu. schmoll.gif

reik ja labiau pazinti doh.gif
visa savo gymine i darzeli sukysus,jos ten su tais vaikais uzsiimti net nezino kaip mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2006 10 18, 22:53)
reik ja labiau pazinti doh.gif
visa savo gymine i darzeli sukysus,jos ten su tais vaikais uzsiimti net nezino kaip mad.gif  mad.gif

Visur tas pats..
Atsakyti
QUOTE(Ingulis @ 2006 10 19, 10:55)
Visur tas pats..


Pritariu, o kad buna blogiau irgi zinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2006 10 30, 12:36)
Pritariu, o kad buna blogiau irgi zinau smile.gif

vat vat drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sigiukas @ 2006 10 05, 13:22)
Taigi perkėlė į 11gr tai ten dirbusios auklėtojos per tuos metus visos patiko ir tiko tiek Irena tiek Onute, o ypač auklėtoja Zolė.

Nagi nagi... mano mažius nuo rugsėjo pirmosios lanko grupę, kurioje auklėtoja Zolė.. ax.gif papasakok plačiau rolleyes.gif man, irgi rodos visai nieko.. ir šeimininkė labai patinka ax.gif

QUOTE(juleta @ 2006 10 13, 20:34)
iš to darželio pirmoj eilej reik direktore išmesi.
Mes is to darzelio pabegommmmmmmmmmm doh.gif  schmoll.gif

o kodėl? kiek žinau, rodos buvo toks bandymas..

QUOTE(ireba @ 2006 10 18, 09:46)
Nu cia dabar...O kuo ta direktore neitiko?  g.gif As su ja gal tik keleta kartu reikalu turejau,kai maziu i darzeli uzrasinejau. smile.gif Pasirode normali,maloni.O ir kai maziuka vedu i darzeli koridoriui susitikus visada pakalbina ir vaikiuka,paklausia kaip sekasi....  rolleyes.gif As tai tikrai neturiu jai jokiu priekaistu. schmoll.gif

šiaip, ir man direktorė visai maloni.. visad vaikučius pakalbina, pagiria ir t.t.


QUOTE(juleta @ 2006 10 18, 21:53)
reik ja labiau pazinti doh.gif
visa savo gymine i darzeli sukysus,jos ten su tais vaikais uzsiimti net nezino kaip mad.gif  mad.gif

na, dėl to, tai visko gali būt... man dar labai nepatinka, kai atsiranda jaunos, kokios tai nežinomos šeimininkės.. doh.gif
Atsakyti