Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

Merginos, o kokią galit parekomenduoti lopšelio grupę, į Giliuką kažkaip nenoriu vesti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitta: 29 kovo 2006 - 12:51
QUOTE(ursa @ 2006 03 28, 15:29)
Ojojoi... g.gif Pasiklausinėk vaikučio, kaip toji auklėtoja jam patinka. Mes kartais susitikdavome su ja, vedžiodamos šunis (labai retai, nes vedžioja dažniausiai jos vyras), tai niekada nepasakytum, su ja pabendravus, kad ji tokia ragana. Matyt turi kelis veidus g.gif . Aš niekam nesiskundžiau - ką tuo pakeisi ir kaip įrodysi? Vaiką tik perkėliau į kitą grupę ir net vedėjai nieko neaiškinau.
Sėkmės.

Mes ateidavom ir anksčiau mažosios pasiimti, netikėtai, bet tikrai nieko blogo nepastebėjau. Nu jeigu žinočiau, tai tikrai pro vedėją šitas reikalas praeitų. Jau aš tai netylėčiau. Tegul jinai tiktai pabando paliesti.

QUOTE(vitta @ 2006 03 29, 13:50)
Merginos, o kokią galit parekomenduoti lopšelio grupę, į Giliuką kažkaip nenoriu vesti  ax.gif

Mes tai einam į Saulutės grupę. O kuo Giliukas nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(Ingulis @ 2006 03 30, 10:39)
Mes tai einam į Saulutės grupę. O kuo Giliukas nepatinka?

Nepatiko auklėtojos nuolatinis skubėjimas ir neradimas laiko papasakoti apie vaiko dieną, jei užklausdavau sumurmėdavo kad viskas gerai ir daugiau nieko, o jei jau ko reikėdavo, tai visuomet rasdavo laiko prašyti ir taip sakyčiau nesikuklindama. Nors vaikams žaidimų namelio taip ir nemačiau, kol dukra į lopšelį ėjo, o pinigus rinko. Na nesinori nieko smerkti, gal paprasčiausiai neatitiko mūsų kokie biolaukai. O apie saulutę tai buvau girdėjus, kad nebloga grupė.
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2006 03 30, 19:41)
O apie saulutę tai buvau girdėjus, kad nebloga grupė.

thumbup.gif thumbup.gif Mes šiandien pradėjom lankyt Saulutės grupę, tikiuosi, viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Betina @ 2006 03 30, 21:59)
thumbup.gif  thumbup.gif Mes šiandien pradėjom lankyt Saulutės grupę, tikiuosi, viskas bus gerai  wub.gif


Papasakok kaip sekasi tavo atzalelei siam darzely? Kokioj grupej jus? blush2.gif

As siandien uzrasiau i si darzeli savo maziuka,tai nelabai supratau ar direktore kazko tikisi is manes (kokios dovaneles) ar ne.. g.gif Taip dviprasmiskai kalbejo (o gal man pasirode)?.Siaip pasirode maloni moteris. biggrin.gif Tai noreciau kad placiau parasytumet kaip jus uzraset i si drazeli,ar neset ka,kaip davet ir pan... mirksiukas.gif Galvoju pasiimt del viso pikto kai eisiu kita karta (liepe ateit balandzio pabaigoj),nereiks tai nereiks. ax.gif
Lauksiu jusu pasisakymu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ireba @ 2006 04 05, 13:37)
Papasakok kaip sekasi tavo atzalelei siam darzely? Kokioj grupej jus? blush2.gif

As siandien uzrasiau i si darzeli savo maziuka,tai nelabai supratau ar direktore kazko tikisi is manes (kokios dovaneles) ar ne.. g.gif Taip dviprasmiskai kalbejo (o gal man pasirode)?.Siaip pasirode maloni moteris. biggrin.gif Tai noreciau kad placiau parasytumet kaip jus uzraset i si drazeli,ar neset ka,kaip davet ir pan... mirksiukas.gif Galvoju pasiimt del viso pikto kai eisiu kita karta (liepe ateit balandzio pabaigoj),nereiks tai nereiks. ax.gif
Lauksiu jusu pasisakymu! mirksiukas.gif

Mes lankom lopšelio Saulutės grupę. Šiandien buvo ketvirtas kartas, kai ėjom. Po truputį pratinamės. Pirmą kartą viskas buvo gerai, net neverkė, nes matyt nesuprato, kas ir kaip. Antrą dieną visą valandą praverkė, niekaip nepavyko jos nuramint. Vakar ir šiandien jau geriau, paverkia, kai išeinu, paskui jau bando su vaikais žaist, bėgiot.. Man nelabai patinka, kad neleidžia man kartu pasilikt, gal kitose grupėse kitaip, nežinau. O šiaip auklėtojos labai malonios, daug papasakoja, kaip dukrytei sekėsi, ką veikė.
Atsakyti
QUOTE(ireba @ 2006 04 05, 13:37)
As siandien uzrasiau i si darzeli savo maziuka,tai nelabai supratau ar direktore kazko tikisi is manes (kokios dovaneles) ar ne.. g.gif Taip dviprasmiskai kalbejo (o gal man pasirode)?.Siaip pasirode maloni moteris. biggrin.gif Tai noreciau kad placiau parasytumet kaip jus uzraset i si drazeli,ar neset ka,kaip davet ir pan... mirksiukas.gif Galvoju pasiimt del viso pikto kai eisiu kita karta (liepe ateit balandzio pabaigoj),nereiks tai nereiks. ax.gif
Lauksiu jusu pasisakymu! mirksiukas.gif

Nu nieko absoliučiai nenešiau ir dabar nesiruošiu, o iš direktorės nei tiesiogiai, nei netiesiogiai jokių užuominų tikrai negavau. Dabar žinau, kad lopšelio grupės yra pilnos, o kiek vietų atsilaisvins bus matyti vėliau, kai trimečius perkels į darželio grupes

QUOTE(Betina @ 2006 04 05, 19:35)
Man nelabai patinka, kad neleidžia man kartu pasilikt, gal kitose grupėse kitaip, nežinau. O šiaip auklėtojos labai malonios, daug papasakoja, kaip dukrytei sekėsi, ką veikė.

Šiaip ne visuose darželiuose leidžia pasilikti kažkam iš artimųjų su vaiku, kiekvieno darželio sava tvarka. Aš irgi norėdavau pasilikti, kai vaikas verkia, o paskui pati parėjus namo tas porą valandų, kol vaikas pratinosi, pražliumbdavau. Kas durniausia, kad tu išeini susigraudinus, kad palieki verkianį ir (bent jau aš) kaltinau save, kad esu bloga mama ir panašiai, o jis paverkia, kol tu išeini ir sau patenkintas su vaikais žaidžia, lyg niekur nieko.

Kad nekiltų jokių nesusipratimų, dėl mano pasisakymų apie Giliuko grupę, cituoju, kas dažniausiai praslysta pro akis ir neužsifiksuoja
QUOTE(vitta @ 2006 03 30, 19:41)
nesinori nieko smerkti, gal paprasčiausiai neatitiko mūsų kokie biolaukai.
Atsakyti
QUOTE(ursa @ 2006 03 28, 16:29)
Ojojoi... g.gif Pasiklausinėk vaikučio, kaip toji auklėtoja jam patinka. Mes kartais susitikdavome su ja, vedžiodamos šunis (labai retai, nes vedžioja dažniausiai jos vyras), tai niekada nepasakytum, su ja pabendravus, kad ji tokia ragana. Matyt turi kelis veidus g.gif . Aš niekam nesiskundžiau - ką tuo pakeisi ir kaip įrodysi? Vaiką tik perkėliau į kitą grupę ir net vedėjai nieko neaiškinau.
Sėkmės.



Ir as patariu paklausineti labiau vaiko ka mano apie sia auklejoto. aisku tokius mazuliukus iskvosti tai sunkoka, bet....
as irgi vedziau i ta pacia grupe (manau mane zinot ax.gif )
Tai pas aukletoja vyda jis pats nubegdavo, o kai tik pamatydavo kad Irena is karto i asaras ir nenorejo pasilikti. Irena man irgi yra pabrezusi, kad maniskis su dar vienu berniuku yra labai judrus ir padauziukai. Dabar, kai paskaiciau tokiu atsiliepimu tai g.gif gal visko buvo.
Dabar mes jau nebelankom, nes as nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2006 05 19, 15:50)
Ir as patariu paklausineti labiau vaiko ka mano apie sia auklejoto. aisku tokius mazuliukus iskvosti tai sunkoka, bet....
as irgi vedziau i ta pacia grupe (manau mane zinot ax.gif )
Tai pas aukletoja vyda jis pats nubegdavo, o kai tik pamatydavo kad Irena is karto i asaras ir nenorejo pasilikti. Irena man irgi yra pabrezusi, kad maniskis su dar vienu berniuku yra labai judrus ir padauziukai. Dabar, kai paskaiciau tokiu atsiliepimu tai  g.gif  gal visko buvo.
Dabar mes jau nebelankom, nes as  nestuke.gif

JEIGU GERAI ĮSIVAIZDUOJU, TAI MATUKO MAMĄ ŽINOJAU - JI ORGANIZAVO NAUJAMETINES DOVANĖLES IR VISA KITA. KLYSTU? DŽIAUGIUOSI, JOG BUS ANTRAS 2.gif SU AUKLĖTOJOM YRA TAS PATS IR PAS MUS. PAS AUKLĖTOJĄ VYDĄ MAŽOJI NUBĖGA, O PAS IRENĄ VERKIA IR EITI NENORI. MATYT KAŽKAS NEGERAI YRA, NES JAU NE IŠ VIENOS MAMOS TAI GIRDŽIU. VIENĄ DIENĄ PALIKAU MAŽĄJĄ BEVERKIANČIĄPAS AUKLĖTOJĄ IRENĄ, O VIENA MAMA, KURI RENGĖ VAIKĄ SAKO - TAI VISADA JI VERKIA. SAKAU NU NE. TIK PRIE ŠITOS SUKLĖTOJOS. O TA MAMA SAKO - NU VA, MATYT IR MAŽĄJAI JI NETINKA.. SUPRATAU TIEK, KAD NE PIRMAM VAIKUČIUI JI NETINKA. GAILA, JOG AUKLĖTOJA VYDA DABAR ATOSTOGAUJA..
Atsakyti
[quote=Ingulis,2006 06 06, 13:50]
JEIGU GERAI ĮSIVAIZDUOJU, TAI MATUKO MAMĄ ŽINOJAU - JI ORGANIZAVO NAUJAMETINES DOVANĖLES IR VISA KITA. KLYSTU?


Taip as ta pati blush2.gif
Ziema as buvau isisgudrinusi vaiko nevesti tomis dienomis, kai Vyda dirbdavo po pietu. Nes buvo labai nusibode palikti verkianti vaika ir neviltingu balsu prasancio "nepalik manes".
O jus dar ir kitais metais eisit i ta pacia grupe, ar jau i darzelio grupe?
Atsakyti
Mamytės, gal kuri matėt lyg per TV3 Abipus sienos rodė mūsų darželį? Kas ten atsitiko, papasakokit, bo smalsumas baigia nužudyti blush2.gif
Atsakyti
A6 pati nemaČiau, bet pasakojo ax.gif
Kaip suprantu, tai atleido kelias darbuotojas, o tos jausdamosios nuskriaustos, nusprendė papasakot, kas daržely vyksta.Atseit labai daug maisto išnešama su direktorės žinia, už darželio pinigus kažkokie baliukai organizuojami.O higienos centras aptiko labai grubių pažeidimų
Atsakyti