Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

Na žinokit šaunios tos auklėtojos. Ir užsiima su vaikais ir pakalbina. Tai, kad turbūt nereikėtų baimintis dėl tų "nekokių" atsiliepimų. Mums auklėtojos pasirodė šaunios. thumbup.gif
Atsakyti
na del aukletoju kol kas ir mes nusiskundimu neturim:) kai nueinam pasiimt dukrytes, tai net namo nenori eit biggrin.gif tik prisipazinkit, kas vaikus su varvancia nosim i Saulutes grupe vedat,aaa? smile.gif
Atsakyti
Maniškis dar adaptuojasi ... Kai pasiimu, visada verkia mane pamatęs sad.gif Bet auklėtojoms jokių priekaištų neturiu. Labiausiai džiaugiuosi, kad mano vaikas darželyje valgo, nes namuose doh.gif Visada turėjom nevalgymo problemą, ir pas gydytojus vedėm, ir tyrimus darėm, ir vaistus vartojom, ko tik nedarėm, bet nieks nepadėjo, ir tik darželyje jis kerta viską, ką ten duoda ir be jokių išsidirbinėjimų tongue.gif Ir ant puodo sėdi, o namuose ne schmoll.gif Taigi, auklėtojos stebuklingos biggrin.gif Pastebėjau, kad mano vaikas per šį mėn patobulėjo - pats nulipa ir užlipa laiptais, pats nusirengia, geria iš puoduko, žymiai daugiau kalba, išmoko pats vienas pažaisti, susirasti veiklos rolleyes.gif Slogos dar neturėjom, bet mačiau grupėje sloguojantį vaiką ax.gif
Atsakyti
sveikos, o mes einam i grupe varpelis, gal kas lanko sia grupe ir kokie atsiliepimai apie sios grupes aukletojas?
Atsakyti
mes lankome zirniuku grupe, t.y maziuku vaiku grupe, maniske nuo 1.5 men po truputi pratinosi. as galiu parasyti tik teigiamus atsiliepimus. esu pilnai patenkinta aukletoju darbu ir seimininkiu, aukletojos pas mus yra net 3 aisku vienos dirba trumpesniu etatu turbut nes dirba per kelias grupes. viena aukletoja yra grieztesne, taciau irgi nieko blogo negaliu pasakyti. kolkas maniske noriai eina i darzeli, nes ten yra draugu su kuriais smagu pazaisti, net namo parejusi vaiku vardus linksniuoja ir vardina. del valgymo maniske irgi darzelyje valgo daug geriau nei namuose. namie su saukstu lakstau, o va darzalyje sako valgo viska. dabar net aukletojas perspejau stebeti jos valgyma. del ligu tai paeinam dvi sav ir vel namie sedim, nes pradeda koseti, l angina puola. kitokiom darzelio ligom dar neprasirgom kol kas.
Atsakyti
O man toks klausimas:į atvirų durų dieną su vaiku galima eiti? nes nelabai yra kur palikti, o abu su vyru norim apsilankyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 05 01, 00:28)
O man toks klausimas:į atvirų durų dieną su vaiku galima eiti? nes nelabai yra kur palikti, o abu su vyru norim apsilankyti  rolleyes.gif

kada bus atvirų durų dienos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 04 30, 23:28)
O man toks klausimas:į atvirų durų dieną su vaiku galima eiti? nes nelabai yra kur palikti, o abu su vyru norim apsilankyti  rolleyes.gif


Tai žinoma, kad galima. Aš pernai kai buvau, tai buvo mamyčių ne su 1, o ir su 2 vaikučiais. Ką daryt, jei nėra jų kur palikti?
Man nepatiko atvirų durų dienos ten... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 05 01, 16:12)
kada bus atvirų durų dienos? blush2.gif

Aš užrašiau nuo kitų metų kovo 1 d. tai pakvietė dabar, gegužės 4 d. (ar 5 d., užsirašiau kažkur blush2.gif )
Atsakyti
Atviru duru diena siemet geguzes 4ta 17.30 smile.gif
Atsakyti
Buvom šiandien, bet pasirodo, kad nepateko mano dukra. Tik keistai man dėl to. nes kai užrašinėjau, sakė tikrai pateks, buvo gal 33 eilėje. O dabar staiga 77 pasidarė. Tai net nežinau kas čia reikės daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 05 04, 20:22)
Buvom šiandien, bet pasirodo, kad nepateko mano dukra. Tik keistai man dėl to. nes kai užrašinėjau, sakė tikrai pateks, buvo gal 33 eilėje. O dabar staiga 77 pasidarė. Tai net nežinau kas čia reikės daryt  verysad.gif



nieko sau, negi gali tiek is viso vaikuciu kandidatuoti i si darzeli g.gif
Atsakyti