Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasini @ 2010 06 16, 16:13)
Darzelis atostogauja rugpjuti.
Na ka teks tada pradet vest nuo rugsejo
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2010 06 16, 15:51)
As uzrasius nuo rugpjucio i lopselio grupe, tai nete viena pazystama paziurejo kelinti mes eilej, tai ketvirti, tai tikiuosi, kad pateksim, reikes kuria diena nueiti i darzeli pas direktore ir pasneketi. Ir dar idomu ar darzelis dirbs nuo rugpjucio ar nuo rugsejo?

Giciuke, kur jūs buvot, jau seniai paskelbti sąrašai ax.gif Ketvirtu numeriu mes patekom ax.gif Ir taip, darželis nedirbs rugpjūtį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 16 birželio 2010 - 18:53
QUOTE(dontstop @ 2010 06 16, 19:53)
Giciuke, kur jūs buvot, jau seniai paskelbti sąrašai  ax.gif  Ketvirtu numeriu mes patekom  ax.gif Ir taip, darželis nedirbs rugpjūtį
Matai as galvojau, kad vesiu i kita darzeli laisves alejoj, bet tik neseniai suzinojau, kad i darba man reikes nuo 7val, tai nieks tokiu laiku vaiko nepriims i darza ir aisku butu gaila vaika kelti 6val.taigi tada ir eisim i Zelmeneli.
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2010 06 16, 20:10)
Matai as galvojau, kad vesiu i kita darzeli laisves alejoj, bet tik neseniai suzinojau, kad i darba man reikes nuo 7val, tai nieks tokiu laiku vaiko nepriims i darza ir aisku butu gaila vaika kelti 6val.taigi tada ir eisim i Zelmeneli.


želmenėlį yra grupė, kuri dirba nuo 6.30h, na bent jau buvo kai lank4 maniškiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2010 06 16, 20:49)
želmenėlį yra grupė, kuri dirba nuo 6.30h, na bent jau buvo kai lank4 maniškiai smile.gif
Oi baik tu, as tokiu laiku vaiko tikrai nevesiu, prie namu tai MB ves vaika i darza ant 8val
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2010 06 16, 20:58)
Oi baik tu, as tokiu laiku vaiko tikrai nevesiu, prie namu tai MB ves vaika i darza ant 8val


tai jei vyras vėliau dirba, tai aišku, o ypač kai jums darželis beveik kieme smile.gif aš tai vesdavau prieš pusryčius
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2010 06 16, 21:08)
tai jei vyras vėliau dirba, tai aišku, o ypač kai jums darželis beveik kieme smile.gif aš tai vesdavau prieš pusryčius
Tai jo jis ant 8 ir gales atvesti, o ziema, tai jis is vio nedirba.
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2010 06 16, 21:10)
Tai jo jis ant 8 ir gales atvesti, o ziema, tai jis is vio nedirba.


tai liuks jums išvis wink.gif
Atsakyti
Nu va siandien buvau darzeli, tai Kajus lankys nuo rugsejo Linelio grupe.
Atsakyti
O gal yra tėvų, kurių vaikai lankė arba lanko priešmokyklinę grupę? Teko girdėti nekokių atsiliepimų. Būtų įdomu daugiau nuomonių apie auklėtojas išgirsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giciuke @ 2010 06 17, 11:25)
Nu va siandien buvau darzeli, tai Kajus lankys nuo rugsejo Linelio grupe.

Maniškė ir pradėjo nuo Linelio wink.gif

QUOTE(lina.bambolina @ 2010 06 18, 07:44)
O gal yra tėvų, kurių vaikai lankė arba lanko priešmokyklinę grupę? Teko girdėti nekokių atsiliepimų. Būtų įdomu daugiau nuomonių apie auklėtojas išgirsti  4u.gif

Manau ir nuo auklėtojų priklauso. Mums pasisekė, kad mūsiškė su vaikais iki pat moyklos bus, dabar jau antri metai draugauja ir eis iki galo rolleyes.gif
Atsakyti