Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(daivasini @ 2010 04 08, 22:19)
Zemas lygis man cia forume akis draskytis.Cia ne vieta tokioms diskusijons,jei jums viena aukletoja uzkliuvo tai apibendrinkit ir aiskinkites dviese.As issakiau savo nuomone ir viso gero.O nuo kada prisijungus ir ka cia veikiu forume?-tai turbut ta pati ka ir JUS  biggrin.gif


Netikiu (pagal Jusu postus),kad labai auksto lygio butumete. Tai nedraskykite akiu zmonems. Kodel taip darote? Mano nervai ta tema tikrai salti.As,paprasciausiai,nurodziau kokia nusikalstama veika Jus meginate uzsiimti,ja ivardinau ir parasiau kas uz tai gresia. Rinktis Jums. Nesinervuokite,nes dar neteisinga sprendima priimsit mirksiukas.gif
Be to,manes su savimi i ta pacia vieta nestatykite. As siame forume bendrauju man aktualiomis temomis,o Jus-sniukstinejate. Nes per du metus parasyti 4-ias zinutes.... Na,nesigilinsiu,nes man nesvarbu. bigsmile.gif
Atsakyti
Gal atsiras mamų, kurios planuoja leisti savo vaiką į lopšelio grupę nuo šio rugsėjo? 4u.gif
Atsakyti
Mes zadame pradeti lankyti si darzeli nuo rugsejo menesio.Mums dar nebus dvieju metuku, bet jau zadejo priimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 04 13, 09:43)
Mes zadame pradeti lankyti si darzeli nuo rugsejo menesio.Mums dar nebus dvieju metuku, bet jau zadejo priimti smile.gif

Dovile, ar jau yra žinoma, kas priimti, kas ne? Mano vyras skambino, jam pasakė, kad tik gegužę bus žinoma unsure.gif Gal tikisi kyšio g.gif
Atsakyti
Na i eilute mes uzsirasem praejusiu metu pradzioje, tai kai siandien paskambinau, tik paklause vaikucio asmens kodo ir liepe ateiti balandzio 29d. i atviru duru diena.Manau tada daugiau kazka ir pasakys.O del laisvu vietu kazkaip ir nepaklausiau, supratau, kad mes i sarasiukus kaip ir patekom.
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 04 13, 16:34)
Na i eilute mes uzsirasem praejusiu metu pradzioje, tai kai siandien paskambinau, tik paklause vaikucio asmens kodo ir liepe ateiti balandzio 29d. i atviru duru diena.Manau tada daugiau kazka ir pasakys.O del laisvu vietu kazkaip ir nepaklausiau, supratau, kad mes i sarasiukus kaip ir patekom.

g.gif Na ačiū už atsakymą 4u.gif
Mes užsirašėm daugiau nei prieš pusantrų metų. Bet nėra jokių garantijų, kad pateksim nuo šio rudens, kad ir sąraše esam unsure.gif Bandysiu ryt skambinti 4u.gif
Atsakyti
Na kaip, dontstop, ka siandien paskambinus pasake? ar pateko?
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 04 14, 14:54)
Na kaip, dontstop, ka siandien paskambinus pasake? ar pateko?

Skambinom dar 4 kartus, nieko mum nesako, atseit eilės dar nesudarytos unsure.gif Apie atvirų durų dieną irgi nieko nesako doh.gif
Atsakyti
g.gif kaip idomu. idomu kodel apie atviru duru diena nieko nesako? as siandien vel paskakmbinau, tai pareiske, kad duomenis perduoda svietimui, o ten jau spres ar leisti darzeliams patiems grupes sudarineti, ar svietime sudarines.zodziu kazkokia makalyne manau.siandien turi vykti kazkoks direktoriu posedis, kurio metu bus nuspresta.tad manau per atviru duru diena tikrai kazka jau konkreciau pasakys.
Atsakyti
http://www.kaunas.lt....php?4174253595 cia galite paskaityti del priemimo.
O siaip tai visada budavo sarasai skelbiami apie laisvas vietas darzelyje... ax.gif
Atsakyti
Buvo mano vyras nubėgęs į darželį, pasikalbėjo su vedėja. Sužinojo tiek:

sąrašai dar nėra sudaryti
galutinai jie bus sudaryti balandžio 26 - 27 dd
tom dienom reikia paskambinti ir paklausti, ar pateko vaikas į darželį ar ne
jei vaikas nepateks į darželį, jį kreips į kitą kokį nors darželį, kur bus laisvų vietų
laisvų durų diena bus balandžio 29 d, 17 val
Atsakyti
Mus priėmė 4u.gif Kas dar lankys kartu? Dovile?
Atsakyti