Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(Buriuke @ 2009 06 05, 15:37)

tai kurioj jūs dabar grupej?


Giliuky smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2009 06 03, 14:38)
Pakalnutes aukletojos - Zole ir Vilma, seimininke Verute
Saulytes grupes aukletojos - Vyda ir Irena, seimininke Jolanta
Zirniuko grupeje dirba - Ruta ir Danute

...

Kiek zinau, Ruta nuo rugsejo iseina i darzely su paaugusiais zirniukais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2009 06 08, 08:30)


koks vardas vaiko? Augustas?
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2009 06 08, 22:38)
Kiek zinau, Ruta nuo rugsejo iseina i darzely su paaugusiais zirniukais wink.gif


taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buriuke: 09 birželio 2009 - 13:59
laba diena 4u.gif kas nuo rugsejo keliaus i nauja giliuku grupe?
Papildyta:
QUOTE(Beatos mama @ 2009 05 23, 20:09)
Labukas visoms,
Mes lankome ''saulutes" grupe nuo praeito rugsejo, sunkiai pripratom, visus tris menesius verke jau iseidama is namu, po to siek tiek priprato, jau lyg ir visai noredavo i darzeli, o kas dabar pasidare, nebezinau doh.gif  Vel baisiausiai nenori eiti i darzeli, apsimeta sergancia, vien tik uzsiminus apie darzeli pradeda verkti doh.gif ,  nesuprantu kodel taip blink.gif  Nuo ateinancio rugsejo eisime i "Pakalnutes" grupe, idomu butu suzinoti, kokios ten aukletojos, g.gif  gal kas ten vedete, ar vedate, tai butu smagu, jei cia parasytumete savo atsiliepimus apie sia grupe. ax.gif

mano dukra ejo i pakalnute,bet aukletojos ims lopselinukus nuo rugsejo mirksiukas.gif
Atsakyti
gal galit papasakot kokios šventės būna, užsiėmimai kokie vyksta pagal koki metoda dirbama? labai ačiū smile.gif
Atsakyti
o gal zinot ar vietu yra? ax.gif
Atsakyti
Apie laisvas darželio vietas manau gali atsakyti tik darželi direktorė, o ne mamos biggrin.gif
Atsakyti
tai as ir aip manau, reikes apsilankyti ten 4u.gif
Atsakyti
mano sunelis eis i si darzeli nuo rugsejo. patekom i Dobilelio grupe. per atviru duru diena susipazinom su viena busima aukletoja Ruta, bet del kitos aukletojos dar buvo neaisku .... gal kas zinot, kokia bus antra Dobilelio grupes aukletoja? ar ji gera?
mes turejom eiti i lopseli nuo praeito rugsejo, bet taip isejo, kad dar turejom galimybe suneli metus paauginti namie smile.gif tai mums siais metais per atviru duru diena sake, kad butume ir nepateke i darzelio grupe, jei nebutume uzsirase is labai labai anksti (t.y. 2007 metais).... taip kad darau isvada, jog uzsirasyti reikia KUO ANKSCIAU ... vos ne pries 2-3 metus ...... doh.gif
gal dar yra mamyciu, kuriu vaikuciai nuo rugsejo eis i Dobileli? mirksiukas.gif gal yra jau lankanciu sia grupe? kaip ten vaikai? ar draugiski? ar labai serga? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meida1: 21 rugpjūčio 2009 - 12:16
o as girdejautoki dalyka jog darzelis skiriamas pagal gyvenama vieta ir galima nueiti i savivaldybe svietimo skyriu ir nutinkataip kad po to darzelyj lb greit atsiranda vietu, beto juk ziema atkrinta daug, nes ne visi vaikai prisitaiko o kai kuriems nepatinka ir pan, tad turiu vilciu kad gal pavasari pavyks, nes darzelis per langa matomas jokiu gatviu perreiti nereikia
Atsakyti
labas mamytės kurios jau vedat vaikučius i ši darželi smile.gif dėl priėmimo i darželi jau kaip ir aišku, nes apie tai labai daug rašot, o gal galėtumėt papasakot kokiu metodu ugdomi vaikai, kokie užsiėmimai vyksta? laaabai ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti
sveikos.nu ir man klausimu iskilo apie si darzeli.seip ejom i darzeli spinduleli bet atsirado vieta zelmeneli sitas sale namu visai.sake i pakalnuciu grupe 2006m gimimo vaikai eina.norejau paklausti kokios aukletojos?koke tvarka?nes mano tik ant puodo daro o cia kaip supratau vaikai jau ant klozeto 4u.gif .tai sake pasimti is daktaru pazima ir apsilankyti su vaiku.biski man baisu nes spinduleli kol priprato prireke 5men tai net nezinau kaip jis cia sureguos vaikas ax.gif
Atsakyti