Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

mes irgi nuo rugsejo i zelmeneli biggrin.gif ir dukra ten eina ir labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Labukas visoms,
Mes lankome ''saulutes" grupe nuo praeito rugsejo, sunkiai pripratom, visus tris menesius verke jau iseidama is namu, po to siek tiek priprato, jau lyg ir visai noredavo i darzeli, o kas dabar pasidare, nebezinau doh.gif Vel baisiausiai nenori eiti i darzeli, apsimeta sergancia, vien tik uzsiminus apie darzeli pradeda verkti doh.gif , nesuprantu kodel taip blink.gif Nuo ateinancio rugsejo eisime i "Pakalnutes" grupe, idomu butu suzinoti, kokios ten aukletojos, g.gif gal kas ten vedete, ar vedate, tai butu smagu, jei cia parasytumete savo atsiliepimus apie sia grupe. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatos mama: 23 gegužės 2009 - 20:11
QUOTE(Beatos mama @ 2009 05 23, 21:09)
Labukas visoms,
Mes lankome ''saulutes" grupe nuo praeito rugsejo, sunkiai pripratom, visus tris menesius verke jau iseidama is namu, po to siek tiek priprato, jau lyg ir visai noredavo i darzeli, o kas dabar pasidare, nebezinau doh.gif  Vel baisiausiai nenori eiti i darzeli, apsimeta sergancia, vien tik uzsiminus apie darzeli pradeda verkti doh.gif ,  nesuprantu kodel taip blink.gif  Nuo ateinancio rugsejo eisime i "Pakalnutes" grupe, idomu butu suzinoti, kokios ten aukletojos, g.gif  gal kas ten vedete, ar vedate, tai butu smagu, jei cia parasytumete savo atsiliepimus apie sia grupe. ax.gif



Laba, kaip tik sia grupe lanke mano vyresnelis. Labai geros aukletojos ir seimininkute rupestinga. Bet nuo ateinancio rugsejo butent sios grupes aukletojos iseina dirbti i lopseli. Taip kad dabartinis "pakalnutes veidas" pasikeis is esmes, nes dirbs kazkurios kitos grupes aukletojos. Sekmes Jums!
Sis darzelis tikrai yra geras, o jeigu atsiranda problemu - visos jos yra issprendziamos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2009 05 27, 20:35)
Laba, kaip tik sia grupe lanke mano vyresnelis. Labai geros aukletojos ir seimininkute rupestinga. Bet nuo ateinancio rugsejo butent sios grupes aukletojos iseina dirbti i lopseli. Taip kad dabartinis "pakalnutes veidas" pasikeis is esmes, nes dirbs kazkurios kitos grupes aukletojos. Sekmes Jums!
Sis darzelis tikrai yra geras, o jeigu atsiranda problemu - visos jos yra issprendziamos  mirksiukas.gif


mano mažoji eis į Pakalnutę nuo rudens, tai čia dirbs Giliuko grupės auklėtojos mirksiukas.gif Auklėtoja Jolanta dirbs. Ji gera auklėtoja, rūpestinga, atėjus pasiimt vaiko visada pasako apie jo dieną.
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2009 05 27, 22:35)
Laba, kaip tik sia grupe lanke mano vyresnelis. Labai geros aukletojos ir seimininkute rupestinga. Bet nuo ateinancio rugsejo butent sios grupes aukletojos iseina dirbti i lopseli. Taip kad dabartinis "pakalnutes veidas" pasikeis is esmes, nes dirbs kazkurios kitos grupes aukletojos. Sekmes Jums!
Sis darzelis tikrai yra geras, o jeigu atsiranda problemu - visos jos yra issprendziamos  mirksiukas.gif


Nuo rugsejo ir mes i Zelmenelio Giliuku grupe zadame eiti, tik man tos aukletoju "migracijos" nelabai aiskios- is kurios grupes i kuria jos po metu pereina... g.gif Jei sakote, kad dabartiniu "pakalnuciu" aukletojos geros, parasykite , prasau, ju vardus... Nes savo busimu aukletoju vardus zinom, tai gal kartais tos geros aukletojos i Giliuku grupe pereina? Kazkaip labai mazai atsiliepimu apie aukletojas, tiksliau mazai viesinami ju vardai, kas , man atrodo, butu aiskiausiai... blush2.gif Nes juk ne visos mamytes zino, kurios aukletojos dirba dabartineje Pakalnuciu, Sauluciu ar kokios ten dar grupes yra... ax.gif Rasykite, prasau, aukletoju vardus, rasydami apie jas atsiliepimus. Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2009 05 28, 17:12)
mano mažoji eis į Pakalnutę nuo rudens, tai čia dirbs Giliuko grupės auklėtojos  mirksiukas.gif Auklėtoja Jolanta dirbs. Ji gera auklėtoja, rūpestinga, atėjus pasiimt vaiko visada pasako apie jo dieną.

Tik ne Jolanta o Julanta smile.gif Mes va du metus ejom i ta grupe, tai si aukletoja tokia kokios tikrai nesitikejau smile.gif paprasta nmuosirdi rupestinga smile.gif tikrai super
Atsakyti
labadiena,as tai nelabai supratau,nuejau siandien ir,nors mums nuo 2010 metu rugsejo,pasake,kad labai daug vaiku,perpildyta,nu nebent kas atsisakys,tai nieko konkretaus nesuzinojau,nesuprantu ar cia dovana reik nest,bet manau,kad pakankamai anksti einu,juk mum tik nuo kitu metu rugsejo.
Atsakyti
QUOTE(ramadana @ 2009 06 03, 15:18)
labadiena,as tai nelabai supratau,nuejau siandien ir,nors mums nuo 2010 metu rugsejo,pasake,kad labai daug vaiku,perpildyta,nu nebent kas atsisakys,tai nieko konkretaus nesuzinojau,nesuprantu ar cia dovana reik nest,bet manau,kad pakankamai anksti einu,juk mum tik nuo kitu metu rugsejo.


Laba 4u.gif ,

mums irgi ta pati pasake, nes grupes buvo suformuotos balandzio menesi. Bet sake, kad vietu daznai atsiranda, nes uzraso vaikus per kelis darzelius, ar mama vel laukiasi ir pan. mirksiukas.gif Nemanau, kad reikia dovanu 2010 metams doh.gif
Atsakyti
Pakalnutes aukletojos - Zole ir Vilma, seimininke Verute
Saulytes grupes aukletojos - Vyda ir Irena, seimininke Jolanta
Zirniuko grupeje dirba - Ruta ir Danute

Darzelis tikrai yra pilnas, kai kurios grupes labai dideles.
Vaika pries metus uzrasyti i darzeli yra pats tas.

Esu jau kazkada seniau rasiusi, kad del netikru eiliu yra labai kalti patys tevai. Pradeda leisti i viena darzeli, o apie kitus kur buvo vietas rezervavesi pamirsta. negi sunku paskambinti ir pasakyti, kad vietos ten nebereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2009 06 03, 11:49)
Tik ne Jolanta o Julanta smile.gif Mes va du metus ejom i ta grupe, tai si aukletoja tokia kokios tikrai nesitikejau smile.gif paprasta nuosirdi rupestinga smile.gif tikrai super

žinau mirksiukas.gif mano vaikas irgi ten du metus ėjo smile.gif Julanta su Asta nuo rugsėjo dirbs Pakalnutės grupej, su dabartiniais Giliuko vaikais smile.gif mano mažoji dabar toj grupėj
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2009 06 03, 20:17)
žinau  mirksiukas.gif mano vaikas irgi ten du metus ėjo  smile.gif Julanta su Asta nuo rugsėjo dirbs Pakalnutės grupej, su dabartiniais Giliuko vaikais  smile.gif mano mažoji dabar toj grupėj

ziuriu, pazistamos turetume but smile.gif vaikai kaip ir "grupiokai" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2009 06 04, 18:40)
ziuriu, pazistamos turetume but smile.gif vaikai kaip ir "grupiokai" lotuliukas.gif


tai kurioj jūs dabar grupej?
Atsakyti