Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(daivuse @ 2008 03 17, 16:47)
Sveikos, mamytes,
gal kas vedat savo vaikucius i "Giliuko" grupe?

zinosiu kita svaaite, kai paskays i kuria grupe paskirs mano pupa mirksiukas.gif o geris Giliuku aukletojos ir auklytes? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 03 18, 11:54)
zinosiu kita svaaite, kai paskays i kuria grupe paskirs mano pupa  mirksiukas.gif  o geris Giliuku aukletojos ir auklytes?  rolleyes.gif


taip geros mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes eisim i Zirniuku grupe rolleyes.gif Bet nuejau siandien, man ten kaip ir saltoka grupej... o gal tik kad vedinos miegamaji. Gal yra mamyciu zirniukus turinciu? ax.gif
Atsakyti
Sveika, Dasha, akis uzkliuvo uz vaikucio gimimo datos. Musu zuikis irgi gimes ta pacia diena... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuse: 20 kovo 2008 - 16:01
QUOTE(daivuse @ 2008 03 20, 16:00)
Sveika, Dasha, akis uzkliuvo uz vaikucio gimimo datos. Musu zuikis irgi gimes ta pacia diena...  mirksiukas.gif

rimtai?? bigsmile.gif kaip fainai 4u.gif savo bendragimtadienio kleckui
Atsakyti
Na va, mes 4a diena einam i lopselinuku grupe, sekas visai neblogai, aisku, ryte asaros buna, gal ir diena biski, bet panele pati ismoko kuo puikiausiai sriubas pati valgyt - ko seniau nebuvo, aukletojos labai nesiskundzia ja, sako ,amaziausiai is naujokeliu verkia (ju nuo balandzio 1os atejo 4). Siandien pirma diena kai palikau pietu miegeliui, sedziu su nerimu ir laukiu skambucio (prasiau kad pasuktu jei labai nieko nesigaus..) Aukletojos, atrodo, rupestingos. Grupe tvarkinga, aisku, vaikai didesni, labai padyke, bet jos kol kas tfutfutfu su jais susitvarko. Maniske ten maziausia.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 04 04, 12:47)
Na va, mes 4a diena einam i lopselinuku grupe, sekas visai neblogai, aisku, ryte asaros buna, gal ir diena biski, bet panele pati ismoko kuo puikiausiai sriubas pati valgyt - ko seniau nebuvo, aukletojos labai nesiskundzia ja, sako ,amaziausiai is naujokeliu verkia (ju nuo balandzio 1os atejo 4). Siandien pirma diena kai palikau pietu miegeliui, sedziu su nerimu ir laukiu skambucio (prasiau kad pasuktu jei labai nieko nesigaus..) Aukletojos, atrodo, rupestingos. Grupe tvarkinga, aisku, vaikai didesni, labai padyke, bet jos kol kas tfutfutfu su jais susitvarko. Maniske ten maziausia.



O i kokia grupe einat?
Atsakyti
QUOTE(daivuse @ 2008 04 14, 07:50)
O i kokia grupe einat?

Zirniuku
Atsakyti
Gal kas žinot kada šiais metais vasaros atostogos šiame darželyje?
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 05 06, 20:57)
Gal kas žinot kada šiais metais vasaros atostogos šiame darželyje?

Liepos mėnesį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 03 20, 14:39)
Mes eisim i Zirniuku grupe  rolleyes.gif  Bet nuejau siandien, man ten kaip ir saltoka grupej... o gal tik kad vedinos miegamaji. Gal yra mamyciu zirniukus turinciu?  ax.gif

Laba 4u.gif
Mano žirniukas eina į "Žirniukų" grupę biggrin.gif Esame labai patenkinti auklėtojomis thumbup.gif Tik labai gaila, kad rugsėjo mėn. jau reikės palikti jas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilia @ 2008 05 08, 10:23)
Laba 4u.gif
Mano žirniukas eina į "Žirniukų" grupę  biggrin.gif  Esame labai patenkinti auklėtojomis  thumbup.gif Tik labai gaila, kad rugsėjo mėn. jau reikės palikti jas  verysad.gif


Tai eisit į Papartėlio grupę? Nes mačiau skelbimą, kad į tą grupę eis 2005m gimę vaikai smile.gif
Atsakyti