Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(Kanareleee @ 2007 10 02, 14:54)
Mes ir pradedamos lankyti darzeli ejome su pampersiukais, o puoda pamaciusios klykdavom is visu jegu  blink.gif  Direktore ir mums sake, kad butina be pampersu, bet... (Aciu aukletojai Jolantai ir Danutei  thumbup.gif ). I puoda ismokom tik vasara daryt (dabar mums 2.9m). Dabar jau viskas gerai  drinks_cheers.gif
P.S. Buriuke, manau musu vaikai i viena grupe eina  4u.gif


taip gali būti, nes mūsų auklėtoja Jolanta ir mes einam į Giliukų grupę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mano mazylei metukai ir menuo, leisiu i lopseli ZARA nes tik cia nuo metu priima, bet jau parasiau prasyma ir ZELMENELIJ, man jis arti namu, patiko aplinka bet priima tik nuo kitu metu rugsejo. Kaip aplamai sis darzelis? Kaip aukletojos? Ir koks cia skandalas buvo su maistu, pirma karta girdziu?
Atsakyti
QUOTE(laura7 @ 2007 10 11, 01:42)
Sveikos, mano mazylei metukai ir menuo, leisiu i lopseli ZARA nes tik cia nuo metu priima, bet jau parasiau prasyma ir ZELMENELIJ, man jis arti namu, patiko aplinka bet priima tik nuo kitu metu rugsejo. Kaip aplamai sis darzelis? Kaip aukletojos? Ir koks cia skandalas buvo su maistu, pirma karta girdziu?

labai geras darzelis mano mergaite jau antrus metus eina nesiskundziu kitais metais ir antra leisiu
Atsakyti
Mums irgi reikia užsirašyti į darželį nuo 2008 metų rugsėjo. Nuo kokio laiko čia priima? Mūsiškiui bus 1 metai ir 8 mėn. Ar gali būti koks nors bandomasis laikotarpis?
Bet kaip nenoriu toklio mažiaus į lopšelį leisti bijau.gif cray.gif
Atsakyti
Leidzia nuo 1.5 metuku,bet priima tik rugseji.ta prasme vidury metu mokslo vaiku i grupes nepriima.
Mes jau uzsirasem nuo 2008 rugsejo,mums bus 2 metukai.
Manau nei viena mamyte nenori tokiu mazuliu leisti i darzeli,bet ka darysi..... g.gif
Atsakyti
Mes taip pat uzsirasem nuo to laiko ax.gif Ir taip pat bus 2 metukai 4u.gif
Na jei labai nenores, tai ir neisim tikriausiai verysad.gif
Atsakyti
Na ką gi, užsirašėme ir mes nuo rugsėjo 1 d. ax.gif Galbūt draugausime jau su čia parašiusių mamyčiu vaikiukais mirksiukas.gif ? Sūneliui bus 1 ir 8 mėn. wub.gif unsure.gif Nedrąsu, na, bet ką padarysi, vedėja sakė, pratinkitės su ta mintimi, kad vesite, jei reiks, vadinasi reiks. Patarė kuo daugiau savarankiškumo mokintis - su naktiniu puoduku draugauti, iš buteliuko negerti, mokintis po truputuką pačiam valgyti. Bandysime...Dar 7 mėn. turime rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit, o gal kas galit pasakyti apie sio darzelio, Papartelio grupes seimininke Aldona?Nes mano berniukas pastoviai grizta ir skundziasi, kad seiminine, stumdo juos, vercia valgyti ( lenkia per prievarta galva vaiko, kad valgytu sriuba ) doh.gif .Nu kazkokia nesamone, kaip taip galima su vaikais elgtis.Ir kiek ateinu pastoviai ant tu vaiku rekia, dejuoja, kad jie visi blogi, pasiute.Manau girdint tevams tokiu dalyku negalima sakyti, juo labiau apie vaikus.Manau kad ne vaikai blogi, o darbuotojai nemoka susitvarkyti su vaikais.Sakiau eisiu kalbeti su ja, bet nezinau ar su direktore kalbetis ar su aukletojom. g.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos! Renkamės lopšį savao mažajai, gal galite patarti, kas geriau -Želmenėlis ar Sadutė, nes abu vienodai nuo namų nutolę ? Pažiūrėjau Švietimo skyriaus psl., tai pagal jų parašymą, dabar Želmenėlyje direktoriauja Etiudo direktorė - ar teisybė ? Kurią šio lopšelio grupę (tiksliau, pedagoges) parekomenduotumėte, o kurių -ne? Labai dėkoju už pagalbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2008 01 27, 16:24)
dabar Želmenėlyje direktoriauja Etiudo direktorė - ar teisybė ?
Labai keistos žinios hihihi.gif ...
Buvusi "Želmenėlio" direktorė, Romualda Žukauskienė, niekada nedirektoriavo "Etiude", o "Etiudo" direktorė, Regina Žukauskienė, kaip dirbo nuo neatmenamų laikų, taip ir dirba iki šiol mirksiukas.gif .
Atsakyti
Aha, šitai jau išsiaiškinau, kad tos R. Žukauskienės ne vienas ir tas pats asmuo biggrin.gif Bet į kurią grupę prašytis, tai dar ne wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2008 01 30, 10:11)
Bet į kurią grupę prašytis, tai dar ne wink.gif
Nueikit į abu darželius, kai vaikai lauke. Pavaikštinėkit lyg niekur nieko ratukais, pasižvalgykit mirksiukas.gif . Gal kas patiks, gal nepatiks. Gal lengviau bus apsispręsti mirksiukas.gif .
Atsakyti