Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(blackie @ 2007 03 26, 12:15)
.... ieskau vaikui darzelio siuo metu, manau kad apsilankysime ir siame "zelmenelyje"... 4u.gif



thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 26 kovo 2007 - 14:25
QUOTE(blackie @ 2007 03 26, 11:15)
ieskau vaikui darzelio siuo metu, manau kad apsilankysime ir siame "zelmenelyje"... 4u.gif


sekmes ax.gif
Atsakyti
verysad.gif gerai ten, kur musu nera..smile.gif
kur nepajeskok, beveik visur KA nors surasi...tiesiog atsirado zmogus, kuris nusprende tai paviesint...sekmes...o aplinka man sito darzelio taippat patiko smile.gif
Atsakyti
Šį darželį lankė visi trys mano vaikai. Vedėja tikrai nei karto "nereketavo", visada buvo labai maloni, paprasta ir paslaugi. Žiūrint LNK reportažą, man jos net pagailo... doh.gif . Na, bet esu ją sutikusi darželyje ir gerokai pakaušusią...
Situacija paini - simpatijų buvusi valytoja, manau, niekam nesukėlė blink.gif , bet ir toleruoti maisto iš vaikų vagystes NEGALIMA, sakant - visur tas pats ir t.t. Mamos, kurių vaikai lanko šį darželį, būkite budrios.
Atsakyti
QUOTE(airyn @ 2007 03 24, 15:53)
kad vagiamas maistas beveik visuose darzialiuose zinojau jau seniai, bet juk vagia ne tik is musu vaiku, bet ir is musu.kodel mes turime moket uz tai ko negauname?gal ta laida nufilmavo ir kiek ziaurokai,bet jai ne zurnalistu naglumas tai mes daug ko nasuzinotumem.tikekimes kad sis skandalas priverte susimastyti ir kitu darzeliu virejas, bei vedejas

Visi šie vidaus sukrėtimai tėvams ir vaikams naudingi tuo,kad situacija žymiai pagerėja,na bent jau trumpam, rolleyes.gif Mano sūnus lanko šį darželį,tai jei galėčiau ką pasakyti negatyvaus-tai greičiau apie tėvus,o ne apie darželio personalą...
Na,tik pasigedau aš jame tautinės taip išgirtos pakraipos g.gif ,bent jau mano vaikas apie tai nenutuokia.....
Atsakyti
QUOTE(redži @ 2007 04 02, 19:56)
Na,tik pasigedau aš jame  tautinės taip išgirtos pakraipos g.gif ,bent jau mano vaikas apie tai nenutuokia.....

lotuliukas.gif tautinė pakraipa pasireiškia vaiko užrašymu į tautinių šokių užsiėmimus, na paskui jie ten rodo visokius žaidimus, šokius tautinius, dainas dainuoja, organizuojamos vakaronės, bet kiek teko matyt tėvai vangiai į juos renkasi, tai darželis pasireguliuoja tokias nelabai reikšmingas šventes pažymėti dienos metu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2007 04 03, 18:33)
lotuliukas.gif  tautinė pakraipa pasireiškia vaiko užrašymu į tautinių šokių užsiėmimus, na paskui jie ten rodo visokius žaidimus, šokius tautinius, dainas dainuoja, organizuojamos vakaronės, bet kiek teko matyt tėvai vangiai į juos renkasi, tai darželis pasireguliuoja tokias nelabai reikšmingas šventes pažymėti dienos metu  mirksiukas.gif


O,taip...ką jau ir kalbėti,buvo toks pasiūlymas iš rudens-tautiniai šokiai,tai sumokėjau 10 litų,berods,tai po kiek laiko man auklėtoja juos gražino,atseit vaikas nenorėjo eiti į užsiemimus(kažin-ar jis žinojo,ko jam norėti,ar nenorėti?)
Matyt,nemažai norinčių jau buvo pririnkę,tai maniškis -atliko...O šiaip berniukas muzikalus,judrus,gal tik kiek neklaužada.Tai mes visą tai suvirškinę,nuvedėm į Suzukius,tai jis su mielu noru lanko,ir nemažą pažangą daro...Ir šiaip padariau tokią išvadą,kad ten kaip tai atrenką grupelę vaikų,tai jie visur dalyvauja,važiuoja,o kiti...kaip jau dievas duos,štai kas labiausiai man nepatinka.O del dailės-tai galiu pagirti aukletojas-daug darbelių daro ,kiekvieną dieną vis kažką.
Atsakyti
Kad mūsų darželis būtų dar gražesnis, noriu priminti tėveliams, kad dar galima paskirti 2% savo pajamų mokesčio. Formas turi kiekvienoje grupėje biggrin.gif
Atsakyti
o sitam darzeli galima pres rugseji pasipratint? Na me slyg ir uzsirasem tik noretus su grupe susipazint... Tai ar tai imanoma?
Papildyta:
tiesa, gal dar kuri papasakos apie lopselio aukletojas ka nors... Ko tiketis?
Siaip pro sali vaikstant kartais kraupu ziuret. Du darzeliai salia, tai i ta kita dar kraupiau...
Man vis idomu ar darzeli aukletojom priklauso zaist su vaikais ar tik ziuret kaip jie zaidzia?
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2007 06 20, 11:06)
o sitam darzeli galima pries rugseji pasipratint? Na mes lyg ir uzsirasem tik noretus su grupe susipazint... Tai ar tai imanoma?
Papildyta:
tiesa, gal dar kuri papasakos apie lopselio aukletojas ka nors... Ko tiketis?
Siaip pro sali vaikstant kartais kraupu ziuret. Du darzeliai salia, tai i ta kita dar kraupiau...
Man vis idomu ar darzeli aukletojom priklauso zaist su vaikais ar tik ziuret kaip jie zaidzia?


pasipratint galima, mes lankom nuo gegužės, bet db visai nesenai į mūsų grupę atėjo du naujokai ir dar vienas berniukas ateis nuo rugpjūčio 1 d, nes liepos mėnesiui darželis užsidaro atostogoms.
o auklėtojos, tai man visai patinka, kai ateidavau pasiimti, tai matydavau kad jos žaidžia su vaikais, šnekasi.
Šitam daržely man daug jaukiau, nei Sadutej, tiek viduj tiek išorėj.
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2007 06 20, 20:29)

pasipratint galima, mes lankom nuo gegužės, bet db visai nesenai į mūsų grupę atėjo du naujokai ir dar vienas berniukas ateis nuo rugpjūčio 1 d, nes liepos mėnesiui darželis užsidaro atostogoms.
o auklėtojos, tai man visai patinka, kai ateidavau pasiimti, tai matydavau kad jos žaidžia su vaikais, šnekasi.
Šitam daržely man daug jaukiau, nei Sadutej, tiek viduj tiek išorėj.


o jus lopselio ar darzelio grupe lankot?
Siandien paskambinau, tai labai maloniai sake, kad galim nuo rugpjucio 1 ateit pratintis, tik beda, kad nuo 6 iki pat rugpjucio galo musu nebus. Tai nezinau kaip cia gausis.
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2007 06 20, 12:06)
o sitam darzeli galima pres rugseji pasipratint? Na me slyg ir uzsirasem tik noretus su grupe susipazint... Tai ar tai imanoma?
Papildyta:
tiesa, gal dar kuri papasakos apie lopselio aukletojas ka nors... Ko tiketis?
Siaip pro sali vaikstant kartais kraupu ziuret. Du darzeliai salia, tai i ta kita dar kraupiau...
Man vis idomu ar darzeli aukletojom priklauso zaist su vaikais ar tik ziuret kaip jie zaidzia?

O KAS BŪTENT KRAUPU? DARŽELIP AUKLĖTOJOS GAL KIEK LAISVESNĖS (BET IR TAI NEDRĮSTU DRĄSIAI SAKYTI), O LOPŠELINUKŲ, TAI VOS SPĖJA PASKUI JUOS LAKSTYT.. DĖL ŽAIDIMO SU JAIS KARTU, TAI MOKYMAS IR VYKSTA PER ŽAIDIMUS. STEBĖJAUSI PER KALĖDŲ ŠVENTĘ - MANIŠKĖ SU VISAIS VAIKIUKAIS TAIP DRĄSIAI SAKĖ EILĖRAŠTUKUS bigsmile.gif MŪSŲ GRUPĖS AUKLĖTOJOMIS ESU LABAI PATENKINTA.. ŽEMAI LENKIU GALVĄ.. 4u.gif GAILA, KAD PERĖJUS Į DARŽELĮ VĖL TEKS PRATINTIS.. TIKIUOSI, KAD LENGVIAU BUS.. 4u.gif
Atsakyti