Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

Baisi gėda schmoll.gif džiaugiuosi, kad nevedu vaiko į šį lopšelį bigsmile.gif Mes su vyru pakraupę žiūrėjom, kaip negražiai elgiasi personalas vienas su kitu blink.gif Tikrai negeriausias pavyzdys doh.gif Sekmės lankantiems 4u.gif ir tuo besididžiuojantiems 4u.gif
Atsakyti
bet kas gali irodyt kad kituose darzuose ne tokia pati situacija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2007 03 22, 07:51)
Baisi gėda  schmoll.gif  džiaugiuosi, kad nevedu vaiko į šį lopšelį  bigsmile.gif  Mes su vyru pakraupę žiūrėjom, kaip negražiai elgiasi personalas vienas su kitu  blink.gif  Tikrai negeriausias pavyzdys  doh.gif  Sekmės lankantiems  4u.gif ir tuo besididžiuojantiems  4u.gif

O ESI TIKRA, KAD DARŽELYJE, KURĮ LANKO TAVO VAIKAS NĖRA TO PAČIO?.. GAILA, KAD NEBUVO NEI AUKLĖTOJŲ , NEI VIENO TĖVŲ NUOMONĖS.. IR DIDŽIUOJUOSI, KAD MANO VAIKAS LANKO ŠĮ DARŽELĮ.. MANAU, KAD KIEKVIENOS ĮSTAIGOS PERSONALE YRA TOKIŲ "ŠAŠŲ" KAIP TOS DVI..
DARŽELIO NET NEKETINAM KEISTI cool.gif , NES TURIM PUIKIAS AUKLĖTOJAS.. O TAS YRA SVARBIAUSIA..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulis: 22 kovo 2007 - 08:22
Vienur gal blogesne ta situacija,kitur gal geresne,bet faktas,kad ja reikia spresti ir prie to turi prisideti patys tevai.Man yra baisu,kai po tokiu laidu,tevai dar raso,kad viskas ten gerai,cia LNK persistenge(vos ne sumontavo),jie cia priekaistu neturi,dar dekoja tai direktorei! doh.gif ...tai kas apsaugos musu vaikus,jeigu ne mes patys(ar cia nuo tokio maisto nereikia saugot?),lengviausia yra pasakyt,kad visur taip pat yra ir toliau leist sekmingai valgyt savo vaikui viska vandeniu skiesta ir dar nevirintu net!ABEJINGUMAS yra labai baisus siandienines visuomenes reiskinys.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aggasa @ 2007 03 22, 08:22)
Vienur gal blogesne ta situacija,kitur gal geresne,bet faktas,kad ja reikia spresti ir prie to turi prisideti patys tevai.Man yra baisu,kai po tokiu laidu,tevai dar raso,kad viskas ten gerai,cia LNK persistenge(vos ne sumontavo),jie cia priekaistu neturi,dar dekoja tai direktorei! doh.gif ...tai kas apsaugos musu vaikus,jeigu ne mes patys(ar cia nuo tokio maisto nereikia saugot?),lengviausia yra pasakyt,kad visur taip pat yra ir toliau leist sekmingai valgyt savo vaikui viska vandeniu skiesta ir dar nevirintu net!ABEJINGUMAS yra labai baisus siandienines visuomenes reiskinys.... verysad.gif

KOVA SU VĖJO MALŪNAIS
Atsakyti
kai pradedi vest vaikeli i darzeli juk pradzioj yra reikalavimas kad bent vienas is tevu pabutu kartu grupej su vaiku, buvau ir as, maciau ka atnesa valgyt, tikrai normalus maistas, juk valgykloj nezino kada tevai bus grupese su vaikais 4u.gif
Atsakyti
Nesutinku su tavim,tikslai yra pasiekiami tik tada,kada ju yra siekiama(ne skundais ir draskymaisis,kaip tos dvi motereles,nes jos tai tikrai kovoja su vejo malunais),o protingai ir civilizuotai.Bet cia manau tikrai ne mano reikalas,o jusu paciu,t.y. tevu,kuriu vaikai lanko ta darzeli...
Atsakyti
Šiaip tokia situaciją yra kiekviename darželyje, jei maistą ima ne direktorė tai atsiranda kas jį paima. Vienur ima daug ir įžūliai, kitur gal mažiau, kitur gal ne maisto produktus ima, o vaalgo jau gatvą maistą daugiau nei priklauso, maitina savo iš mokyklos užsukusius vaikus r pan. O tokia maisto produktų vagystė gyvuoja jau nuo tarybinių laikų, gaila, kad vaikų sąskaita.
Atsakyti
Oho, kokia cia diskusija isiplieske doh.gif norejau vakar iskart po to reportazo parasyt, ale laiko neturejau schmoll.gif savo brangu laika mazyliams skyriau smile.gif na ka galiu pasakyt, as pakraupus tuo, ka pamaciau!!! butu mano vaiko darzelis, turbut prismaugciau (aiksu, kalbu hiperbolizuotai) direktore ar akis iskabinciau nuejus. klausykit, mamos, ji dar tebedirba darzelyje? kaip ji drista vaiku, lankanciu si darza, tevams i akis pazvelgt??? priedejus i kelnes pries kamera... neturi rimtu argumentu... baisu. todel, kaip ir Braskute, dziaugiuosi, kad vaiko nevedu i si darzeli, nors jis musu mikrorajone yra. aisku, yra pagrindo manyti, kad ir kai kuriuose kituose darzeliuose panasi situacija, bet kaip sakoma, nepagautas ne vagis... na, vos itarciau, kad musu darziuke panasus dalykai dedasi, patikekit, mamos, nenuleisciau ranku ir tikrai nesididziuociau, kad mano vaikas toki darzeli lanko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 22 kovo 2007 - 09:57
Spragtuk, kai nevedi vaiku i si darzeli, tai nieko ir nezinai! Pries apkalbedamas issiaiskink tiesa! Vedu 3 vaikus i skirtingas grupes, pazystu ne viena aukletoja, pazystu vedeja. Dziaugiuosi, kad vedu vaikus i si darzeli, esu viskuo patenkinta, vaikai linksmi, priziureti.
Sekmes visiems darbuotojams!
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2007 03 22, 09:33)
Šiaip tokia situaciją yra kiekviename darželyje, jei maistą ima ne direktorė tai atsiranda kas jį paima. Vienur ima daug ir įžūliai, kitur gal mažiau, kitur gal ne maisto produktus ima, o vaalgo jau gatvą maistą daugiau nei priklauso, maitina savo iš mokyklos užsukusius vaikus r pan. O tokia maisto produktų vagystė gyvuoja jau nuo tarybinių laikų, gaila, kad vaikų sąskaita.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(guboja^ @ 2007 03 22, 09:45)
Spragtuk, kai nevedi vaiku i si darzeli, tai nieko ir nezinai! Pries apkalbedamas issiaiskink tiesa! Vedu 3 vaikus i skirtingas grupes, pazystu ne viena aukletoja, pazystu vedeja. Dziaugiuosi, kad vedu vaikus i si darzeli, esu viskuo patenkinta, vaikai linksmi, priziureti.
Sekmes visiems darbuotojams!


Aisku, kad nevedu, ir LABAI DZIAUGIUOSI kad nevedu thumbup.gif gerai, kad tu patenkinta tokia situacija (man tai kelia siauba doh.gif ) , bet idomu kiek yra tuo nepatenkintu, bet neprieinanciu prie interneto ir negalinciu pareiksti savo nuomones...

P. S. Guboja, gal ir pati darzelio darbuotoja esi... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 22 kovo 2007 - 09:56