Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(septyniuke @ 2007 03 21, 20:56)
manau, kad neturėjo teisės  g.gif

Reiktų pavartyt civilinį kodeksą bigsmile.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2007 03 21, 20:16)
Na tik nereikia perdėti. Kaip tai auklėtojai pavalgyt, jei ji turi su vaikais būt, visiškai logiška, kad jas maitina darželyje, tiek auklėtojas, tiek auklytes

Pati dirbu darželyje .......... na ne šitame hihihi.gif , bet dirbu .......... mes valgome, bet už maistą mokame . Ir nevalgyti negalime, nebent atneštume iš gydytojos pažymą, kad toks maistas man netinka ........ na tarkim yra gydytojo paskirta kažkokia tai dieta , kaip pvz .: diabetikams ar pan. ........... ar turime kažkokių tai problemų, dėl kurių negalime valgyti darželio maisto .

Manau vagia visur, tik reikia saiko turėt ..... įdomu kokia situacija maniškiame darže ..... tikrai įdomu hihihi.gif
Atsakyti
Speju, kad dabar visi darzeliai suklus hihihi.gif pamate sia laida.negrazu taip, vogti is vaikuciu...Geda... sad.gif
Atsakyti

del aukletoju ir auklyciu maitinimosi noriu pasakyti,kad jos uz maista moka ir tikrai vaiku neapvalgo,paskaitykit savivaldybes nutarima del darbuotoju maitinimosi.Mano darzelyje maisto visiems pakanka ,dar vaikai ir kartoja,mes net pacios pykstam,kad sviesto daug i koses prideda biggrin.gif ir maistas puikiai pagamintas.
Atsakyti
Mano nuomone, butu algos pakankamos pragyvenimui, nieks ir nevogtu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linutė* @ 2007 03 21, 23:05)
Mano nuomone, butu algos pakankamos pragyvenimui, nieks ir nevogtu  mirksiukas.gif

bet kuo kalti vaikų tėvai mokantys už tą maistą,kad jų maži atlyginimai...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 03 21, 20:46)
ta moteriškė susinervinusi irgi buvo, tai todėl taip draskėsi.
na direktorės vietoje man būtų laaabai gėda.

Kodėl? Už ką? Už tai, kad darželį jau tikrino 18 komisijų ir nieko blogo nerado g.gif
Dėl alkoholio.. Negi švenčių, gimtadienių progom darbe su bendradarbiais nepagurkšnojat?.. Mes visada.. Ir nieko blogo tame nematau.. Aišku, ne iki žemės graibymo.. Svarbu vaikai būtų prižiūrėti..
Dėl vogimo.. Visur tas pats.. Nors aišku kisieliaus su gumulais nenorėčiau, kad mano vaikui duotų.. Ir sriubos su nevirintu vandeniu..
Užgrūdins darželį tokie dalykai.. Kantrybės visiems, jame dirbantiems.. Aš esu labai patenkinta, kad mano vaikas lanko šį darželį.. Dėkui vedėjai, kad buvus bėdai ji mums padėjo.. Dėkui auklėtojoms už kantrybę ir priežiūrą..
Atsakyti
QUOTE(vilminė @ 2007 03 21, 22:07)
bet kuo kalti vaikų tėvai mokantys už tą maistą,kad jų maži atlyginimai...? g.gif


taip mes mokam uz maista, sakyciau tikrai nedaug mokam, buna vaiku kurie nevalgo darzelio maisto, pas mus grupej per paskutini susirinkima apie tai buvo kalbeta 4u.gif juk negrus per prievarta maisto, kad vaikas butu pavalges unsure.gif
Atsakyti
Kad ir kiek uzdirbtu, bet tai nereiskia,kad turetu vogti...O tuo labiau, kad tai vaiku istaiga... g.gif
Atsakyti
Buvusios darbuotojos matyt ir tame dalyvaudavo jei taip gerai viska zino, dabar pyksta kad nedalyvauja ir kelia viska i viesuma, tik neaisku ka tuom nori pasiekti 4u.gif ta pati valytoja kai dar dirbo kalbino mane ir vyra kad parasytume skundus ant darzo...
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2007 03 21, 20:46)
Jaučiu ją išėdė, nes matosi, kad moteris iš esmės yra teisybės ieškotoja...

nu bet ta viena tai pati pasake kad ir pati nese ir isgerdavo su jomis.. taikai praspyre tai is pradejo kalbet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2007 03 21, 21:16)
Na tik nereikia perdėti. Kaip tai auklėtojai pavalgyt, jei ji turi su vaikais būt, visiškai logiška, kad jas maitina darželyje, tiek auklėtojas, tiek auklytes

Aukletojos, auklytes moka uz maitinima, tad ir turi teise valgyti wink.gif
Perdetas tas reportazas buvo. Pati dirbusi darzeli esu asistente ir tikrai vaiku nenuvalgiau, kiek priklause tiek valgiau, nes as mokejau uz ta maista.
Atsakyti