Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

QUOTE(septyniuke @ 2007 03 21, 20:24)
direktorė tikrai įtartinai atrodė, kaip į kelnes pridėjus.

Manau, kad ji buvo lengvai padariusi, o valandžiukę uždelsė dėl patikrinimo, nes vis tik med punktas yra darželyje, o ten - savi. Matomai padėjo atsikratyti galimų alkoholio "įkalčių" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2007 03 21, 20:35)
neneigiu sito, kadangi mano darbas visai salia to darzelio, tai pacia direktore yra teke susitikti netoliese esanciame turgelyje  biggrin.gif

tai kad tas turgelis už darželio tvoros, o ir Saulėtekis pora metrų už tvoros biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Skeveldra @ 2007 03 21, 20:36)
Manau, kad ji buvo lengvai padariusi, o valandžiukę uždelsė dėl patikrinimo, nes vis tik med punktas yra darželyje, o ten - savi. Matomai padėjo atsikratyti galimų alkoholio "įkalčių"  mirksiukas.gif

nu bet nesakyk, tu po tokios dienos neįkaltum nervų nuraminimui, aš tai tikrai 50g padaryčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2007 03 21, 20:38)
nu bet nesakyk, tu po tokios dienos neįkaltum nervų nuraminimui, aš tai tikrai 50g padaryčiau  blush2.gif

Man darbe mintys tokios nekyla... ax.gif Aš geriau cigariuką užplėščiau hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
Žiūrėk, kad tas pakalbinimas "neatsilieptų" tavo leliui mirksiukas.gif Manau ir taip ji po šios laidos labai ilgai ir nuobodžiai įvairius "delikačius" klausimėlius girdės hihihi.gif
[/quote]


tai baisiausia ir yra, visi tyli ir bijo, kad tik vaikas del to nenukentetu, o kad pasyvai vaikai yra skriaudziami verysad.gif ech....
ta vedeja jau yra pensininke(arba jau visai netoli to), tai darzeliui reikia naujo vado! reikia iskelti savo kandidatura lotuliukas.gif ot pasibaigciau visas nesamones blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2007 03 21, 20:40)
tai baisiausia ir yra, visi tyli ir bijo, kad tik vaikas del to nenukentetu, o kad pasyvai vaikai yra skriaudziami  verysad.gif ech....
ta vedeja jau yra pensininke(arba jau visai netoli to), tai darzeliui reikia naujo vado! reikia iskelti savo kandidatura  lotuliukas.gif ot pasibaigciau visas nesamones  blush2.gif

Kaip bebūtų, niekas nenori, kad vaikas kentėtų schmoll.gif Vaikai - skaudžiausia tėvų vieta unsure.gif
O dėl kandidatūros - pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti

Žurnalistai tikrai jau čia patirštino. Man tai juokingiausia ta moteriskė kuri kaip išprotėjusi sklaidėsi po patalpas. Detektyvė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2007 03 21, 20:39)
Man darbe mintys tokios nekyla... ax.gif Aš geriau cigariuką užplėščiau hihihi.gif blush2.gif

Na aš nerūkau, tai pagalvočiau apie ką kitką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lota77 @ 2007 03 21, 20:43)
Žurnalistai tikrai jau čia patirštino. Man tai juokingiausia ta moteriskė kuri kaip išprotėjusi sklaidėsi po patalpas. Detektyvė smile.gif

Jei gera supratau - ji buvusi darželio darbuotoja ir visada, dar ir dirbdama buvo "persona non grata". Jaučiu ją išėdė, nes matosi, kad moteris iš esmės yra teisybės ieškotoja...
Papildyta:
QUOTE(vitta @ 2007 03 21, 20:44)
Na aš nerūkau, tai pagalvočiau apie ką kitką  blush2.gif

alc.gif:
Atsakyti
ta moteriškė susinervinusi irgi buvo, tai todėl taip draskėsi.
na direktorės vietoje man būtų laaabai gėda.
Atsakyti
QUOTE(Lota77 @ 2007 03 21, 20:43)
Žurnalistai tikrai jau čia patirštino. Man tai juokingiausia ta moteriskė kuri kaip išprotėjusi sklaidėsi po patalpas. Detektyvė smile.gif

ir be to ji neturi jokios teisės lįsti į kito asmeninį turtą, tai gali padaryti tik policija. Na, o bet tačiau gerai, kad truputį sukrutino, gal susigriebs ne tik šitas, bet ir kiti darželiai g.gif (optimistė aš lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(Skeveldra @ 2007 03 21, 20:46)

na gal ne taip,, bet esmės tai nekeičia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vitta @ 2007 03 21, 20:48)
ir be to ji neturi jokios teisės lįsti į kito asmeninį turtą, tai gali padaryti tik policija. Na, o bet tačiau gerai, kad truputį sukrutino, gal susigriebs ne tik šitas, bet ir kiti darželiai  g.gif (optimistė aš  lotuliukas.gif )

Ji tą darė viešai, tam žmogui dalyvaujant, todėl nemanau, kad dėl to prikibtų kas nors g.gif
Nors gal klystu? mastau.gif
Atsakyti
manau, kad neturėjo teisės g.gif
Atsakyti