Įkraunama...
Įkraunama...

Rimantė?

Man grazus smile.gif
Atsakyti
Labai grazhus vardas. As - UZ smile.gif
Atsakyti
Tikrai gražus vardas. Pažįstu tris Rimantes hihihi.gif Iš to galima spręsti, kad tai kartu ir dažnas vardas ax.gif
Atsakyti
Pazistu puikiai - Rimante...Nepasakyciau, kad labai rami...Atvirksciai gan padukus, tad nemanau, kad vardas nulemia charakteri...
Buna, kad Rima pavadina, bet manau cia tik vaikysteje, paauglysteje, veliau jau niekas taip nebepavadins...Kita vertus jei vardas neissikraipo, tai tuomet pravarde sugalvoja...
Atsakyti
O ką reiškia pats vardas Rimantė??? Pavyzdžiui Skirmantė reiškia - skirta miniai. Šiame varde, Rimantė, irgi yra "mantė", tad susimąsčiau, ką gi jis iš tikrųjų reiškia...
Atsakyti
visai nieko ax.gif
Atsakyti
grazus, bet ir Raminta labai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<Intraverte> @ 2007 07 30, 16:10)
O ką reiškia pats vardas Rimantė??? Pavyzdžiui Skirmantė reiškia - skirta miniai. Šiame varde, Rimantė, irgi yra "mantė", tad susimąsčiau, ką gi jis iš tikrųjų reiškia...

Pagal aiškinamuosius vardų žodynus Rimantė - rami smile.gif Gal turi ir kitokių reikšmių.. g.gif

Beje pritariu, kad dauguma Rimančių nebūna labai ramios biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man nelabai blush2.gif
Atsakyti
Man gal ir nieko, bet kad labai jau dažnas, ta prasme trumpinys Rima labai dažnas unsure.gif ax.gif
Atsakyti
Trumpinys man irgi nelabai skamba, nors 6eip Rima yra atskiras vardas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 08 14, 20:37)
Trumpinys man irgi nelabai skamba, nors 6eip Rima yra atskiras vardas rolleyes.gif

Na taip, bet ko gero trupinimo sias vardas nelabai gali isvengt ax.gif
Atsakyti