Įkraunama...
Įkraunama...

Rimantė?

Rimante grazu ,bet trumpiinys Rima- tai man nelabai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuasta: 20 gegužės 2007 - 22:21
NORMALUS vardas 4u.gif Net ir cia minetas trumpinys Rima - NORMALUS 4u.gif
Atsakyti
gražus, normalus ir ne per dažnas vardas smile.gif tikrai išsiskirs Gabijų ir Austėjų būrelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šis vardas iš tų, apie kuriuos nelabai turiu nuomonę blush2.gif Dar nesutikau žmogaus tokiu vardu g.gif Aš savo vaiko nevadinčiau taip, nelabai jis man patinka, bet va argumentų neturiu doh.gif
Atsakyti
man gražus šitas vardas thumbup.gif ir jis nėra tankūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 05 20, 23:20)
Rimante grazu ,bet trumpiinys Rima- tai man nelabai


Tai kad Rimantės tikrai netrumpina mastau.gif Pažįstu kelias Rimantes ir nė viena jų tikrai nėra vadinama Rima - juk Rima yra kitas vardas.
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2007 05 21, 20:53)
Tai kad Rimantės tikrai netrumpina mastau.gif Pažįstu kelias Rimantes ir nė viena jų tikrai nėra vadinama Rima - juk Rima yra kitas vardas.

Būna būna, kad taip trumpina smile.gif bet čia šiek tiek nepagarba vardui, nes Rima ir Rimantė du atskiri vardai g.gif
Papildyta:
QUOTE(HappyAngel @ 2007 05 20, 21:53)
Nu nežinau, pirmą kartą girdžiu mastau.gif Charakterio duot negali, jį gali tik udgyt wink.gif

Labai atsiprašau, kad neteisingai išdėliojau savo mintis 4u.gif Norėjau pasakyti ne charakteris duodamas, bet kaip tikinama psichologų varde užkoduotas likimas smile.gif
Atsakyti
Gražu. O kad trumpintų, tai aš negirdėjau wub.gif
Atsakyti
Normalus vardas Rimantė, ir nedažnas. O kad trumpina, tai tik nepagarbą parodo. Kai užaugs, neatsilieps į trumpinimą arba pasakys "Aš ne Rima, aš Rimantė" ir nustos taip elgtis.
Atsakyti
smile.gif Taip taip, aš irgi neatsiliepčiau į iškraipytą vardą schmoll.gif
Atsakyti
Gražus vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
grazus vardas
Atsakyti