Įkraunama...
Įkraunama...

Rimantė?

Įdomu, kaip Jums šis vardas? Ar ne per rimtas? Man jis labai gražus, toks lietuviškas 4u.gif Juolab, kad galima ir mažybiškai vadinti - draugė dukrelę vadina Mantute, Rimantute, Rimantyte ir pan. wub.gif Taigi kokios Jūsų nuomonės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 05 19, 17:01)
Įdomu, kaip Jums šis vardas? Ar ne per rimtas? Man jis labai gražus, toks lietuviškas 4u.gif  Juolab, kad galima ir mažybiškai vadinti - draugė dukrelę vadina Mantute, Rimantute, Rimantyte ir pan. wub.gif  Taigi kokios Jūsų nuomonės? blush2.gif


Pazistu dvi Rimantes nuo vaikystes. Niekada netrumpinam ju vardu. Abi labai ramios, turbut pagal varda mirksiukas.gif
Atsakyti
Man vardą Rimantė sugadino pažinota mergina. Vardas gražus, bet kai išgirstu, pagalvoju apie ją ir viskas doh.gif Bet šiaip tikrai gražus vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip pat būna, kad vardas gražus, bet išgirdus asocijuojasi su blogais prisiminimais doh.gif
Atsakyti
Tikrai gražus vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
Grazus, bet draugai gali trumpinti ir vadinti Rima
Atsakyti
Gražus vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Matau ir Jums patinka šis vardas, bet kažin ar tikrai Rimantės - rimtos? g.gif
Atsakyti
Gražus, nes yra iš tų, kurie niekados nepateks į populiariausių dešimtuką biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražus, man labai patinka jo skambesys wub.gif
Atsakyti
normalus vardas
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 05 19, 17:19)
4u.gif Matau ir Jums patinka šis vardas, bet kažin ar tikrai Rimantės - rimtos?  g.gif

Taip pat galima paklausti, ar Laimučiai- laimingi, ar Ramutės- ramios ir ar Meilės- meilios wink.gif
Atsakyti