Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

sveikos gyvos, prijauciancios floristikai, tikrai grazus darbeliai wub.gif
Atsakyti
ech kaip laukiu nesulaukiu savaitgalio, kai galesiu duot vietos mintims pasireiksti ant kalediniu puoksteliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglootia:) @ 2007 12 12, 02:47)
tik beda tame, kad toje parduotuveje palyginus aukstos kainos. Na, aisku, buna ten dalyku, kuriu kartais bazej ar dar kur nerandu, bet popierius krepinis ir glamzytas, plausas tikrai pakankamai brangus...

jo kainos tai ten gan dideles, ale ko nepadarysi del meno biggrin.gif tenka ir pinigine gerai patustinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzzze @ 2007 12 12, 14:33)
niu tai ir as paivairinimui idedu pernykscius savo darbelius.... ziauru, kai dab ziuriu, kiek trukumu  doh.gif  net baisu ir rodyt, bet tuo paciu idomu kaip sexis siemet padaryti....

mano darbai

o man jei kaip tik labai silti ir super thumbup.gif na gal kaikur kazko truksta (cia mano nuomone) nevisuose darbuose. man tie mieli kur su pliusiniais zaisliukais super atrodo smile.gif tikrai yra i ka paziureti.
dabar vienas klausimelis man labai patiko tavo sitas darbelis su sampu.
http://public.fotki....i/p7070026.html
aplamai man tokia dovana visai grazi kam nors iteikti, manyciau labai tiktu zmogui brandesnio amziaus. wub.gif tai va norejau paklausti kaip prie sampo butelio pritvirtini visa puokste kokiu priemoniu ten reikia ir kaip daryti ?. nes arteja mano mamos 50 tai galvoju ax.gif padovanoti kaip prieda dar prie dovanos -sampo ir va taip i komponuoti gelytes. wub.gif man labai grazu. nepykit kad ne itema cia parasiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzzze @ 2007 12 13, 22:50)
ech kaip laukiu nesulaukiu savaitgalio, kai galesiu duot vietos mintims pasireiksti ant kalediniu puoksteliu  ax.gif

pritariu tau . drinks_cheers.gif reiktu jau pradeti komponuoti savo darbelius kaledinius. bet vis neprisiruosiu atsiranda vis kitokiu darbu. o svarbiausia kaip prisiruosti nulekti i miska visokiu gerybiu prisiskinti ir prisirinkti.
na ir as idesiu savo pernykscius darbus. nz ar matet. ax.gif jo man irgi jie kazkaip dabar nelebai. atrodo lotuliukas.gif
http://public.fotki....e44ab9638c.html
http://public.fotki....e44c77f60d.html
http://public.fotki....540221bf2c.html



Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 12 14, 12:31)
o man jei kaip tik labai silti ir super thumbup.gif  na gal kaikur kazko truksta (cia mano nuomone) nevisuose darbuose. man tie mieli kur su pliusiniais zaisliukais super atrodo  smile.gif  tikrai yra i ka paziureti.

kai kur ir man paciai tuscia  mirksiukas.gif siemet bandysiu taisytis...

dabar vienas klausimelis man labai patiko tavo sitas darbelis su sampu.
http://public.fotki....i/p7070026.html
aplamai man tokia dovana visai grazi kam nors iteikti, manyciau labai tiktu zmogui brandesnio amziaus. wub.gif  tai va norejau paklausti kaip prie sampo butelio pritvirtini visa puokste kokiu priemoniu ten  reikia ir kaip daryti ?. nes arteja mano mamos 50 tai  galvoju ax.gif  padovanoti kaip prieda dar prie dovanos -sampo ir va taip i komponuoti gelytes. 

prie sampano ketinau tvirtinti su apvalia oazele mazyte, taciau man nesilaike - tai kikviena ziedeli ir lapeli atskirai lipdziau su teipo juosta, su vielutem prie geliu.... nzn ar supratai  blush2.gif 

pritariu tau . drinks_cheers.gif  reiktu jau pradeti komponuoti savo darbelius kaledinius. bet vis neprisiruosiu atsiranda vis kitokiu darbu. o  svarbiausia kaip prisiruosti nulekti i miska visokiu gerybiu prisiskinti ir prisirinkti.
na ir as idesiu savo pernykscius darbus. nz ar matet.  ax.gif jo man irgi jie kazkaip dabar nelebai. atrodo  lotuliukas.gif
[

visai mieli - pasiknisau giliau ( blush2.gif ) patiko tavo vazoneliai apipaisyti wub.gif
Atsakyti
Mergytės, žiūriu ir žaviuosi...Vaje, gavau tokią įkvėpimo dozę, kad ojojoi...Tik nežinau kaip mano mažoji leis man, bet tikiuosi kažką graaus sukurpti savo namuose.
Ačiū Visoms.
Tiesa, o vainikus geriau ant kartono vynioti, ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
Tyla??? mirksiukas.gif
Visos šventėms ruošiasi-aš šiandien bandau sutvarkyti savo šiukšlyną:kas liko nebaigta-į dėžę geresnių laikų laukt. Išlindau į namo laiptinę ir -o siaube, pas kaimynus durys papuoštos, o pas mane ne. Ir nėra kuo... blush2.gif Darbeliai iškeliavo pas naujus šeimininkus, arba supakuoti dovanoms.Reikės kažką greito pasigaminti.
Ar dar sulauksim darbelių nuotraukų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 12 17, 06:01)
Tyla??? mirksiukas.gif
Visos šventėms ruošiasi-aš šiandien bandau sutvarkyti savo šiukšlyną:kas liko nebaigta-į dėžę geresnių laikų laukt. Išlindau į namo laiptinę ir -o siaube, pas kaimynus durys papuoštos, o pas mane ne. Ir nėra kuo... blush2.gif  Darbeliai iškeliavo pas naujus šeimininkus, arba supakuoti dovanoms.Reikės kažką greito pasigaminti.
Ar dar sulauksim darbelių nuotraukų? 4u.gif



Jo, pas mane tas pats- tvarkau šiukšlyną- dar net mozaikos nebaigti darbeliai voliojasi kambary, tiek visko prisikaupė, kad suku galvą, kur čia bent kalėdom viską sukišus, nes į mano darbų spintas jau netelpa nebaigti įvairūs variantai, o dabar dar kalėdos- norisi šventėms ką pasidaryti, o laiko mažai... Tai išsitraukiau pernai metų darbelius- kankorėžinę eglutę ir tokį pat vainiką- durims ir koridoriui papuošti, uždėjau eglutės žaisliukų, kad nebūtų visai kaip pernai, ir bus gerai... O kambariams nusipirkau kalvarijų turguje šluotų beržinių po keturis litus (beje, labai gražios biggrin.gif - tokios dailiai išsikeroję), ir bandysiu iš jų ką elementaraus padaryti- gal paprasčiausiai pasipuošiu žaisliukais ir apačią apvyniosiu kuo gražiu, kad atrodytų kaip medis vazone, gal išardysiu, ir susmaigstysiu į putplastį, įmaišydama kokių blizgančių šakelių ar dar ko, gal nupurkšiu sniegu ir papuošiu meduoliais- bus taip kuklu, bet kaip ne svetainei, tai tiks- bele tik kažkas kitaip, su kalėdiniais atributais mirksiukas.gif

O tu gyveni tradiciniame daugiabutyje? Ar kokiame "kietesniame", ar gal tai privatus namas... g.gif Nes aš gyvenu tradiciniame daugiaukščiame, ir vis galvoju, kad norėčiau ant durų savo, vainiką pasikabinti, ir šiaip papuošti laiptinę, nes butas nedidelis, o fantazija ramybės neduoda- ir bute jau jai per ankšta- tiesiog neturi ji kur plėtotis- o namie darbų nėra kur dėt, viskas užgriozdinta- tai tokiam pašėliojimui laiptinė pats tas- ir jaukiau namo pareit, ir svečiams gražiau, ypač kai tos mūsų laiptinės tokios varganos unsure.gif Bet pas mus niekas nepuošia, tai jei aš papuošiu, tai kaimynai galvos, visai nukvako merga nuo dyko buvimo, geriau darbu užsiimtų rimtesniu.. unsure.gif g.gif Nors aš nelinkusi į tokius galvojimus, kas ką sakė pasakė, manys pamanys...tai jaučiu vis vien kažką sugalvosiu lotuliukas.gif Tik šiaip įdomu pasidarė, ar kitų daugiabučių gyventojai puošiasi laiptines...
Atsakyti
gal zinot,kur issikele dabar Sheterlingo parduotuve Kaune? buvo lyg Dainavos PC, bet jis jau uzdarytas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2007 12 16, 20:58)

O tu gyveni tradiciniame daugiabutyje? Ar kokiame "kietesniame", ar gal tai privatus namas... g.gif  Nes aš gyvenu tradiciniame daugiaukščiame, ir vis galvoju, kad norėčiau ant durų savo, vainiką pasikabinti, ir šiaip papuošti laiptinę, nes butas nedidelis, o fantazija ramybės neduoda- ir bute jau jai per ankšta- tiesiog neturi ji kur plėtotis- o namie darbų nėra kur dėt, viskas užgriozdinta- tai tokiam pašėliojimui laiptinė pats tas- ir jaukiau namo pareit, ir svečiams gražiau, ypač kai tos mūsų laiptinės tokios varganos  unsure.gif  Bet pas mus niekas nepuošia, tai jei aš papuošiu, tai kaimynai galvos, visai nukvako merga nuo dyko buvimo, geriau darbu užsiimtų rimtesniu.. unsure.gif  g.gif  Nors aš nelinkusi į tokius galvojimus, kas ką sakė pasakė, manys pamanys...tai jaučiu vis vien kažką sugalvosiu lotuliukas.gif  Tik šiaip įdomu pasidarė, ar kitų daugiabučių gyventojai puošiasi laiptines...


Darbo dienomis-tradiciniame, o savaitgaliais-sodyboje, kuri jau treti metai remontuojama ir galo nesimato. Va į ją ir dedu visas viltis kad ten rasiu vietos savo šiukšlynui. jei ne name, tai buvusiame tvarte biggrin.gif
O su daugiabučio puošyba, tai prieš keturis metus buvau pasipuošus duris vienintelė, paskui aptingau ir šiandienos kaimynų durų vaizdelis man buvo staigmena tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 12 17, 08:31)
Darbo dienomis-tradiciniame, o savaitgaliais-sodyboje, kuri jau treti metai remontuojama ir galo nesimato. Va į ją ir dedu visas viltis kad ten rasiu vietos savo šiukšlynui. jei ne name, tai buvusiame tvarte biggrin.gif
O su daugiabučio puošyba, tai prieš keturis metus buvau pasipuošus duris vienintelė, paskui aptingau ir šiandienos kaimynų durų vaizdelis man buvo staigmena tongue.gif


Paėmė kaimynai pavyzdį iš tavęs lotuliukas.gif

Nu gal dar suspsiu ir aš ką laiptinėj pasidaryti..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti