Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

QUOTE(julune @ 2007 12 11, 14:06)
kelias dienas neuzejau i foruma ir jau tiek grozybiu pridariusios,yra kur akis paganyti. noriu ir as parodyti savo "egle"My Webpage


Puikus sumanymas su beržu, graži eglė, tokia naturalistinė thumbup.gif


ritperliukui-šaunuolė, pritariu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=ritperliukas,2007 12 11, 12:27]
o bazeje nebandei ieskoti. ? ten po sandelius floristinius pavaiksciok. gal rasi ka . o te as irgi ta floristikos paruotuve prie sauletekio zinau. tik ji randasi ne toje puseje kur sauletwkis bet kitoje gatves puseje ir su truliko riekia nuo sauletekiostoteles dar vaziuoti viena stotele. ten tokie pastatai sujungti yra zinau ten zvejybos riekmenys, floristikos dar kazkas. nu tikiuosi supratot ka as cia nuaiskinau doh.gif
Papildyta:

Oj dekuj. Bazeje visada bandau ieskoti ko nors, bet niekada nerandu to, ko noriu ir ko reikia biggrin.gif O kad prie sauletekio yra ta paduotuvele, tai DIDELIS aciu, kad priminei, ten lankiausi gal pries kokius 5-6 metus ir tai ne savais reikalais, tad ir nesidairynejau... o sikart teks nulekti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julune @ 2007 12 11, 16:06)
kelias dienas neuzejau i foruma ir jau tiek grozybiu pridariusios,yra kur akis paganyti. noriu ir as parodyti savo "egle"My Webpage

ksip idomiai atrodo 10 ta uz orginaluma first.gif
Atsakyti
[quote=krisstukas,2007 12 11, 20:55]
[quote=ritperliukas,2007 12 11, 12:27]
o bazeje nebandei ieskoti. ? ten po sandelius floristinius pavaiksciok. gal rasi ka . o te as irgi ta floristikos paruotuve prie sauletekio zinau. tik ji randasi ne toje puseje kur sauletwkis bet kitoje gatves puseje ir su truliko riekia nuo sauletekiostoteles dar vaziuoti viena stotele. ten tokie pastatai sujungti yra zinau ten zvejybos riekmenys, floristikos dar kazkas. nu tikiuosi supratot ka as cia nuaiskinau doh.gif
Papildyta:

Oj dekuj. Bazeje visada bandau ieskoti ko nors, bet niekada nerandu to, ko noriu ir ko reikia biggrin.gif O kad prie sauletekio yra ta paduotuvele, tai DIDELIS aciu, kad priminei, ten lankiausi gal pries kokius 5-6 metus ir tai ne savais reikalais, tad ir nesidairynejau... o sikart teks nulekti smile.gif
[/quote]

tik beda tame, kad toje parduotuveje palyginus aukstos kainos. Na, aisku, buna ten dalyku, kuriu kartais bazej ar dar kur nerandu, bet popierius krepinis ir glamzytas, plausas tikrai pakankamai brangus...
Atsakyti
niu tai ir as paivairinimui idedu pernykscius savo darbelius.... ziauru, kai dab ziuriu, kiek trukumu doh.gif net baisu ir rodyt, bet tuo paciu idomu kaip sexis siemet padaryti....

mano darbai
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 12 11, 12:34)
man sake kazkur prie sauletekio netoli yra didele floristikos riekmenu parde g.gif gal kas zinot konkreciau? g.gif
o cia mano egles siemetines -kol kas tik dvi blush2.gif kitu niekaip negaliu damust blush2.gif
tik del foto kokybes -atsiprasau blush2.gif  blush2.gif neturiu galimybes dienos sviesoj nufotkint doh.gif

raudonoji
user posted image

ir zalioji user posted image
sita is arciau blush2.gif
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Superinės
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 12 12, 12:33)
niu tai ir as paivairinimui idedu pernykscius savo darbelius.... ziauru, kai dab ziuriu, kiek trukumu  doh.gif  net baisu ir rodyt, bet tuo paciu idomu kaip sexis siemet padaryti....

mano darbai

grazu.. wub.gif pirma egle is siaudu, ane? blush2.gif ant ko darei? blush2.gif vainikus pati pynei ar kaip kitaip? cia is egliu? blush2.gif

QUOTE(Antklode @ 2007 12 13, 12:21)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Superinės

aciu blush2.gif
Atsakyti
Bonda, julune, boruzzze, jūsų darbai - superiniai thumbup.gif Man dar mokytis ir mokytis iki tokio meistriškumo lygio tongue.gif

Dar norėjau paklausti, nors turbūt reikėtų eiti į floros temą. Gal patartumėte, kaip greičiau pražydinti krokus g.gif Buvau sugalvojusi įdomią kompoziciją kalėdoms su krokais vazonėliuose, bet per vėlai atsinešiau juos namo iš lauko. Gal saldintu vandeniu palaistyti, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 12 13, 14:31)
grazu.. wub.gif pirma egle is siaudu, ane? blush2.gif ant ko darei? blush2.gif vainikus pati pynei ar kaip kitaip? cia is egliu? blush2.gif

ag, pirma egle is sieno, vien is sieno - tik kotuka idejau pagali. o vainikus irgi pati - karkasa - sienas, virsus -pusis, egle..

QUOTE(Heart @ 2007 12 13, 14:53)
Bonda, julune, boruzzze, jūsų darbai - superiniai  thumbup.gif Man dar mokytis ir mokytis iki tokio meistriškumo lygio  tongue.gif

manau mokymuisis ribu nera kaip ir tobulejimui kiekvienam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2007 12 13, 14:53)
Bonda, julune, boruzzze, jūsų darbai - superiniai  thumbup.gif Man dar mokytis ir mokytis iki tokio meistriškumo lygio  tongue.gif

Dar norėjau paklausti, nors turbūt reikėtų eiti į floros temą. Gal patartumėte, kaip greičiau pražydinti krokus  g.gif Buvau sugalvojusi įdomią kompoziciją kalėdoms su krokais vazonėliuose, bet per vėlai atsinešiau juos namo iš lauko. Gal saldintu vandeniu palaistyti, ar kaip?



aciu Heart smile.gif
o kalbant apie prazydinima kiek zinau yra specialios trasos.jos greiciau suformuoja ziedyna.jas naudoja didieji geliu augintojai.el reiketu pasidometi spececelizuotoje parduotuveje.o naminiu priemoniu nezinau,neteko girdeti.manau kad saldintas vanduo tai mitas.
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2007 12 13, 13:53)
Bonda, julune, boruzzze, jūsų darbai - superiniai  thumbup.gif Man dar mokytis ir mokytis iki tokio meistriškumo lygio  tongue.gif


dekui blush2.gif na, iki meistro tai man kaip iki menulio blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
as irgi ne meistre,tik prijaucianti. dabar dar lankau floristikos kursus. meistriskumas atsiranda bedirbant.zinoma svarbu zinoti technika ir taisykles.
Atsakyti