Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

QUOTE(mamytukas04 @ 2007 12 09, 23:09)
visai gražu 4u.gif  man tik kažkokios žalumos truputį norėtūsi ax.gif  beje advento vaininke pagal simboliką lyg ir keturios žvakės turėtų būti.... g.gif

Ačiū.
Žvakutės turi būti keturios, bet tik paskutinę savaitę prieš kalėdas mirksiukas.gif Prasidedat adventui dega viena, dabar - dvi, kitą savaitę degs trys, o prieš pat kalėdas - keturios.
Atsakyti
QUOTE(mamytukas04 @ 2007 12 09, 23:09)
visai gražu 4u.gif  man tik kažkokios žalumos truputį norėtūsi ax.gif  beje advento vaininke pagal simboliką lyg ir keturios žvakės turėtų būti.... g.gif


o pagal lietuvių simboliką net 24 žvakės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 12 09, 22:43)
Nepavyko man čia įkelti savo darbelių nuotraukų (rašo, kad dinaminiai puslapiai neleidžiami, skaitinėjau pagalbos skyrelius, bet vaistų nuo to neradau). Todėl primenu savo internetinio albumo nuorodą -
My Webpage
- ten yra keletas naujų nuotraukyčių. Baigės mano gamtinė žaliava, teko prie tekstilės pereiti.

thumbup.gif man paskutine fotke
Papildyta:
QUOTE(Heart @ 2007 12 09, 22:06)
Po tokių fantastiškų jūsų darbelių truputį gėda rodyti savo advento vainiką, bet vis tiek parodysiu, kad pakritikuotumėte ir patartumėte, kokių klaidų vengti kitą kartą  blush2.gif

http://public.fotki....s/dsc02067.html

darbelis labai wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,

O gal galit mane kas nukreipti, kur Kaune galima butu isigyti visokiu biriu blizguciu, vieluciu ir t.t.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2007 12 10, 14:19)
Sveikutes,

O gal galit mane kas nukreipti, kur Kaune galima butu isigyti visokiu biriu blizguciu, vieluciu ir t.t....  ax.gif

man sake kazkur prie sauletekio netoli yra didele floristikos riekmenu parde g.gif gal kas zinot konkreciau? g.gif


o cia mano egles siemetines -kol kas tik dvi blush2.gif kitu niekaip negaliu damust blush2.gif
tik del foto kokybes -atsiprasau blush2.gif blush2.gif neturiu galimybes dienos sviesoj nufotkint doh.gif

raudonoji
user posted image

ir zalioji user posted image
sita is arciau blush2.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2007 12 10, 16:19)
Sveikutes,

O gal galit mane kas nukreipti, kur Kaune galima butu isigyti visokiu biriu blizguciu, vieluciu ir t.t....  ax.gif

o bazeje nebandei ieskoti. ? ten po sandelius floristinius pavaiksciok. gal rasi ka . o te as irgi ta floristikos paruotuve prie sauletekio zinau. tik ji randasi ne toje puseje kur sauletwkis bet kitoje gatves puseje ir su truliko riekia nuo sauletekiostoteles dar vaziuoti viena stotele. ten tokie pastatai sujungti yra zinau ten zvejybos riekmenys, floristikos dar kazkas. nu tikiuosi supratot ka as cia nuaiskinau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2007 12 11, 13:34)
man sake kazkur prie sauletekio netoli yra didele floristikos riekmenu parde g.gif gal kas zinot konkreciau? g.gif
o cia mano egles siemetines -kol kas tik dvi blush2.gif kitu niekaip negaliu damust blush2.gif
tik del foto kokybes -atsiprasau blush2.gif  blush2.gif neturiu galimybes dienos sviesoj nufotkint doh.gif

raudonoji
user posted image

ir zalioji user posted image
sita is arciau blush2.gif
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man ta raudona labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 12 11, 12:27)
o te as irgi ta floristikos paruotuve prie sauletekio zinau.    tik ji randasi ne toje puseje kur sauletwkis bet kitoje gatves puseje ir su truliko riekia nuo sauletekiostoteles dar vaziuoti viena stotele. ten tokie pastatai sujungti yra zinau ten zvejybos riekmenys, floristikos dar kazkas. nu tikiuosi supratot ka as cia nuaiskinau  doh.gif


thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif man ta raudona labai grazi  wub.gif

dekui, zinau dabar, kur ten randas wub.gif

aciuks mirksiukas.gif gaila, nesigauna nufotkint to tikro realaus vazidelio -ne kokia fotografe doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu sakes kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif ziuriu ir atsidziaugti negaliu, kokiu gabiu mamyciu esama thumbup.gif

aisku mieli darbeliai kuriuos ir pati darau, bety kai paziuriukaip kitos sigeba, tai pasitikejimas savimi griuna schmoll.gif
Atsakyti
as irgi darau visokius meniskus dalykus , ale kazkaip taip pesimistiskai negalvoju. juk atsiranda tokiu zmoniu kur tavo darbeliai jiems yra mieli, o kitiems ne- cia ju asmenine nuomone. svarbu fotkink ir dek, svarbu pasiziureti ir pasigrozeti, o ne slepti. aisku visada malonu kai pagiria, tada ir pasitikejimas atsiranda didesnis savimi. biggrin.gif as savo kai kuriais darytai darbeliais esu ne visada patenkinta- rezultatu.. bet ka padarysi vis vien dedu. kai kada padeda kitu nuomone pakomentuoja pasako ka geriau daryti ir kaip. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 12 11, 13:41)
as irgi darau visokius meniskus dalykus , ale kazkaip taip pesimistiskai negalvoju. juk atsiranda tokiu zmoniu kur tavo darbeliai jiems yra mieli, o kitiems ne- cia ju asmenine nuomone. svarbu fotkink ir dek, svarbu pasiziureti ir pasigrozeti, o ne slepti. aisku visada malonu kai pagiria, tada ir pasitikejimas atsiranda didesnis savimi.  biggrin.gif  as savo kai kuriais darytai darbeliais esu ne visada patenkinta- rezultatu.. bet ka padarysi vis vien dedu. kai kada padeda kitu nuomone  pakomentuoja pasako ka geriau daryti ir kaip.  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
kelias dienas neuzejau i foruma ir jau tiek grozybiu pridariusios,yra kur akis paganyti. noriu ir as parodyti savo "egle"My Webpage
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 05 17, 12:28)

Atsakyti