Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

Pušys patvaresnės už egles - jei labai nejudinsi-nenukris. Yra specialių purškalų, kurie truputį fiksuoja spyglius. Sėkmės tongue.gif
Atsakyti
gal paprastas plauku lakas kazkiek suklijuotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 11 30, 13:01)
Pušys patvaresnės už egles - jei labai nejudinsi-nenukris. Yra specialių purškalų, kurie truputį fiksuoja spyglius. Sėkmės tongue.gif



QUOTE(Šelma @ 2007 11 30, 16:19)
gal paprastas plauku lakas kazkiek suklijuotu  g.gif

Bandysiu ryt daryti iš pušų ir purkšti laku g.gif Šiandien dariau iš vyšnių šakelių ir tokio visžalio augalo mahonijos(nežinau ar tikrai taip vadinasi ).Labai dailiai dera su riešutais ir kankoriežiais 4u.gif Toms vielutėms pagailėjau pinigėlių-berods apie 7 lt kainavo g.gif ir naudojausi karštais klijais thumbup.gif
Ant balkono lango sugalvojau kabinti "kekes" graikiškų riešutu su pušies šakelėmis ir raudonu banteliu.Tik ko gero teks tos vielutės pirkti jei klijai drėgname ore nelaiko g.gif
Atsakyti
jeigu į balkoną nepatenka lietus-gali bandyt ir klijais. Pagal mano liūdną patyrimą karšti klijai bijo vandens. O ant ko klijuosi tas kekes?
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 12 01, 01:44)
jeigu į balkoną nepatenka lietus-gali bandyt ir klijais. Pagal mano liūdną patyrimą karšti klijai bijo vandens. O ant ko klijuosi tas kekes?

Graikiškų riiešutų kekes galima su ta plonyte vielele ( gal kokia auksine ) apvynioti,kad tos linijos kryžmintųsi ( nežinau kaip parašyti ) ir su lipnia lipinti tas kekes, bet jeigu sakai, kad klijus balkone galiu naudoti tai su jais bandysiu.Paprasčiau ir gražiau . mirksiukas.gif O tuos riešutus tiesiog vieną prie kito ir viskas,gausis kaip didelių vynuogių kekė lotuliukas.gif Manau iš kokių7-8 riešutėlių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo einareja: 01 gruodžio 2007 - 10:00
Papastos "darbinės " floristinės vienos neturi? g.gif
Atsakyti
neturiu ir tingiu jau ieškoti,radau ir prisipirkau tokių plonyčių virveliu spalvotų(raudonos,sidabro ir auksinės).Jos biskutį blizga ir šiek tiek formuoti galima
Atsakyti
QUOTE(einareja @ 2007 12 01, 16:54)
neturiu ir tingiu jau ieškoti,radau ir prisipirkau tokių plonyčių virveliu spalvotų(raudonos,sidabro ir auksinės).Jos biskutį blizga ir šiek tiek formuoti galima


Kaip sekėsi papuošimai balkonui? Parodysi mums? Man iki puošimo dar toli-kadangi neturiu darbo kambario-namai užversti "žaliavomis" blush2.gif
Atsakyti
Mergaites,tiek visos uzsieme darbais o nuotrauku kaip ner taip ner lotuliukas.gif nu bet ir as prisigaminus turiu tik nera kada fotkint bet greitu laiku manau idesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 12 02, 15:27)
Mergaites,tiek visos uzsieme darbais o nuotrauku kaip ner taip ner lotuliukas.gif  nu bet ir as prisigaminus turiu tik nera kada fotkint bet greitu laiku manau idesiu  mirksiukas.gif


Būtent, visos dirba. Tikiuosi greit nudžiuginsit savo darbeliais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 12 02, 14:55)
Kaip sekėsi papuošimai balkonui? Parodysi mums? Man iki puošimo dar toli-kadangi neturiu darbo kambario-namai užversti "žaliavomis" blush2.gif

Gėda pelėda , bet neturiu fotiko ,manu reiktų šventėms įsigyti blush2.gif
Nepasidariau-kepiau meduolius su vaikais vakar ax.gif
Žaliavų ir pas mane pilna.Pirmad.darysiu , nes parsivešiu dar to augalo (mahonija mama vadina) .Sugalvojau , kad dar tas šakeles nupurkšiu ir tvirtinsiu prie riešutukų g.gif Vaikas snaiges mezga dabar thumbup.gif
Man reikės medinę lentynaą papuošti,tai susku galvą ką čia daryt g.gif
Atsakyti
Nors dabar yra kalėdinė tematika svarbiausia,bet radau tai ir patalpinsiu čia
http://picasaweb.goo...che/REVISTABODA
Atsakyti