Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

bonda,Sandr_e nuostabūs darbeliai rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 11 23, 13:30)
va radau dar viena darbeli is tos medziagos, kur cia teiravaus ax.gif  ax.gif  ax.gif kad pristojau tai pristojau blush2.gif  blush2.gif


Jau galvojau šiandien pasamprotaudama parašysiu, gal ta medžiaga plastikinė arba tikrai ne mūsų krašto augalas.
Bet kaip tik buvau vakare užbėgus į Scheteling parduotuvę. Ten yra jos pirkt. Parašyta, jog natūrali. Sufasuota labai dideliais pundais (apie metras) ir dabar nupiginta net yra ~25Lt. buvo net virš 40Lt. Žodžiu, brangi medžiaga. Manau, galima būtų rast pigesnę "mūsišką" alternatyvą bigsmile.gif

QUOTE(Sandr_e @ 2007 11 23, 16:35)
stai puokstele baltam fone
vakar vakare daryta eglute kaledoms artejant
o cia eglute is arciau  4u.gif
[


eglutė man patinka thumbup.gif
o su anuo darbeliu g.gif g.gif ... lyg ir per daug visko? jei šitame inde, tai norisi kompozicijos formos kitos; o jei keist indą, tai norėtūsi visai žemučio. dar turiu įtarimą, kad ji realiai geriau atrodo nei fotkėje. blicas labai išbalino viską ir neina dorai susivokt kas ir kaip mirksiukas.gif

o aš parsinešiau "CVETI" žurnalą. laukiu nesulaukiu kada galėsiu ramiai prisėst pasigrožėt mirksiukas.gif jei bus kas smagaus, galėsiu papasakot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 11 23, 18:40)
mano pernykste mini trijule wub.gif
user posted image

o cia didesne - user posted image

virtuve buvo papuosta tokiom pernai blush2.gif

o sita labai panasi -tik didziausia -jau pas tevus seses kambaryje - ne sir atsakinga uz ta darba esu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image



Super, tikrai grazios eglutes wub.gif

inc beee.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif va cia dar pabandziau keletu darbeliu... blush2.gif

http://public.fotki....uko/mano-kryba/
Atsakyti
bonda, o kiek ilgai tavo zoliosios sviezios atrode, na jei dabar is kadagio ar tuju egles darysiu ar nesubaises, nenudzius iki kaledu man g.gif
Atsakyti
pora mane puokstyciu-draugei dariau smile.gif

user posted image



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2007 11 24, 17:34)
pora mane puokstyciu-draugei dariau  smile.gif

user posted image
user posted image



Selma labai grazu wub.gif

Mano mini eglutes-suvenyrai.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
oje Sandrut kokie nerealuuuus bigsmile.gif pasakok viska kaip darei, i ka dejai bigsmile.gif noriu noriu noriu rolleyes.gif
Atsakyti
Šelma,Sandr_e,bonda nerialus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif taigi juk ta pati gali susigalvot ir tu ka grazaus mirksiukas.gif vazoneli galima daryt is ko tik nori,is ko tik sugalvoji jei tik turi dideliu konkoreziu mirksiukas.gif jei neturi dideliu daryk tada medeli ,sikart naudojau: stikline,apelsinu zievele,svarainiu grudus,linine virve,konkoreziukus,dazus,plausa,vielute,pusu pyglius,klijus,oaze 4u.gif
.Nium atrodo ir viskas mirksiukas.gif
Buvau sekmadieni pas mamuka kaime,padariau jai soda na bet nenufotkinau doh.gif reiks paprasyt kad nufotkintu ir atsiustu fotkes,jei jas gausiu tai parodysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 11 24, 13:10)
Super, tikrai grazios eglutes  wub.gif


dekui blush2.gif

QUOTE(Šelma @ 2007 11 24, 16:12)
bonda, o kiek ilgai tavo zoliosios sviezios atrode, na jei dabar is kadagio ar tuju egles darysiu ar nesubaises, nenudzius iki kaledu man  g.gif

cia is samanu darytos, tai jos labai ilgai buvo zalios ir grazios thumbup.gif nors cia be jokiu slapumu ir kempiniu biggrin.gif

is kadagio irgi esu darius mini eglutes blush2.gif kadangi dariau rigi be kempines, tai -svente satlaike ir dar daugiau, bet jau ir byrejo blush2.gif zodizu, irgi daryt -kaip tik ant svenciu biggrin.gif
va cia pries 3 metus kazkur blush2.gif is kadagio blush2.gif (nekokybiska tik baisia fotke blush2.gif blush2.gif , bet esme gal matos)
user posted image

QUOTE(Šelma @ 2007 11 24, 16:34)
pora mane puokstyciu-draugei dariau  smile.gif


wow -man tai labai labai wub.gif wub.gif tiesiog mano skonio thumbup.gif

QUOTE(Sandr_e @ 2007 11 24, 18:49)

Mano mini eglutes-suvenyrai.


irgi super thumbup.gif
QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 25, 14:13)
Šelma,Sandr_e,bonda nerialus darbeliai  thumbup.gif

aciu wub.gif
Atsakyti
Ja kaip man patiko Sandr_e tavo darebliai,tos su kankoreziais tai isvis nerealiai!!!!! smile.gif tikrai nuostabiai sugalvojai, saunuole ir aciu uz gera minti! mirksiukas.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti