Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

QUOTE(Sandr_e @ 2007 11 17, 15:54)
Jei galima pakomentuosiu antra darbeli,paveiksliuka,jis padarytas nekruopsciai nes to putaplasto neturi visiskai matytis arba kiek imanoma geriau paslepti apklijuoti,tada darbas bus isbaigtas 4u.gif


kad ir taip labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
aciu uz patarima su druska 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(rita-x @ 2007 11 16, 22:56)
savaite visa maisa svarainiu ismeciau lauk
cry.gif  cry.gif  cry.gif maistui vartoti ju negalim, tai neiznojau , ka daryti dar galeciau. bet kitamm sezonui jau zinosiu.

va kodel negalit valgyt?ir dar ismete lauk? unsure.gif as net apsilaiziau kaip butu skanu svarainius su cukrumi valgyti sudziovintus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2007 11 17, 17:56)
aciu uz patarima su druska  4u.gif  4u.gif  4u.gif
va kodel negalit valgyt?ir dar ismete lauk? unsure.gif  as net apsilaiziau kaip butu skanu svarainius su cukrumi valgyti sudziovintus  rolleyes.gif


o tdel, kad mum alergija nuo svarainiu. verysad.gif o jei alergija man, tai vadinasi ir visiem namiskiam. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita-x: 17 lapkričio 2007 - 18:05
QUOTE(rita-x @ 2007 11 17, 19:04)
o tdel, kad mum alergija nuo svarainiu. verysad.gif o jei alergija man, tai vadinasi ir visiem namiskiam. rolleyes.gif

nipavydziu unsure.gif toki skanumyna prarasti... o dar kai ir seimyn anukencia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2007 11 17, 17:06)
kad ir taip labai grazu bigsmile.gif


Grazu,bet pagal viska reiia ne tik prieki apklijuoti bet ir sonus kad nesimatytu putoplasto 4u.gif
Papildyta:
Pamirsau pasakyti jog purskiamus dazus radau maximoj kainavo po 6.99,ir tai patys pigiausi mano rasti,nes schetelinge kaina tj oj oj pigiausi sake po 18lt. tai kai nedaug reikia uzteks ir pigesniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif Kaip dziaugiuos radusi tokia nuostabiai ydomia tema! pasakysiu,kad jus visos saunuoles,tokios kurybingos!!! thumbup.gif As ir visai neseniai pradejau daryti visokiu dalykeliu, kiek fantazija leidzia biggrin.gif bet aisku dar nereik noret,nes ryskiai matosi palyginus su jusu,kad esu pradedancioji biggrin.gif niu bet tikiuosi jusu patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti
TikSauliuko cia daug musu pradedanciu biggrin.gif drasiai rodyk ka grazaus darai irnesakyk.gif
Papildyta:
http://public.fotki....interjerui.html

nuo cia prasideda mano nauji darbeliai 4u.gif ka padariau per savaitele 4u.gif
Atsakyti
Labai grazi ideja Sandr_e thumbup.gif Tokia kompozicija labai papuostu Kaledu stala ar butu sauni dovana draugei bigsmile.gif
Papildyta:
va cia mano keli pirmieji darbeliai, padarius ir daugiau bet jau padovanojus. Aisku man net geda dar siusti tokius darbelius,bet tik pradedu blush2.gif Bet kaip sakoma, kritika visada i nauda buna biggrin.gif
http://public.fotki....uko/mano-kryba/
Atsakyti
labai daug grozybiu jus cia prideje wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

kaip cia dauguma patyre wub.gif , tai klausiu is kokiu sakeliu daro floristes tokius visokius dalykelius, kaip sitas... ir siaip daug ten buna.. kaip vazeles, batukai ir t.t. is kokio augalo?
pvz
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 19 lapkričio 2007 - 14:18
TikSauliuko ir Sandr_e thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2007 11 19, 15:18)


, tai klausiu is kokiu sakeliu daro floristes tokius visokius dalykelius, kaip sitas... ir siaip daug ten buna.. kaip vazeles, batukai ir t.t. is kokio augalo?

sedula. toks krumas, floristikoje jis padrindine ziemos laikotarpio zaliava, nes rudeni jis tamra graziai raudonas mirksiukas.gif pilnos pakeles ju, prie daugiaauksciu sodinami, pasidairyk aplinkui, manau rasi kur netoliese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2007 11 19, 17:52)
sedula. toks krumas, floristikoje jis padrindine ziemos laikotarpio zaliava, nes rudeni jis tamra graziai raudonas  mirksiukas.gif  pilnos pakeles ju, prie daugiaauksciu sodinami, pasidairyk aplinkui, manau rasi kur netoliese  smile.gif



Na Selma manau tokius dalykus kaip Bonda minejo galima pasidaryt ne tik is sedulos sakeliu mastau.gif bet ir karklo,lazdyno,vijokliu ar dar bala zino kokio medzio kuris tik gerai linksta,lankstosi ir neluzta (tiksliau is zalio nesudziuvusio biggrin.gif ) Seip ziema aisku sedulos labiau isriskeja bet jei ju nera negi versies per galva tada daryt galima is tai ko yra ir ka turim mirksiukas.gif

Aciu labai mergaites uz palaikyma aciuks.gif ir atsiprasau uz nekokybiskas ir nesutvarkytas fotkes,nekokybiskos del fotiko,o kaip susitvarkyt su programa dar neisikirtau biggrin.gif
Papildyta:
Bet tj kazi kodel man neduoda prisegt fotkes tiesiai prie sm g.gif
Atsakyti