Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai V

QUOTE(uItra @ 2007 12 05, 00:46)
Na pigus tikrai ne  schmoll.gif  itariu kokia 3500 lt bus, nes praeita sezona 3000 lt kainavo  unsure.gif


Vat as irgi taip itariu, kad gal ir 4000 Lt jau kainuos, o dar keliones islaidos g.gif jau cia ne kiekvienas gali sau leisti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrikev: 05 gruodžio 2007 - 08:26
Apsvieskit mane neismanele. Uz viena vakara restorane rugseji kiek jama muzikantai? Noretume padoresniu. Bet vieni kai pasake 4000 uz vakara, jei 2 dienu vestuves tai apie 5000 tai atkrito noras zenytis...
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 11 01, 22:15)
as skambinau "Kokteiliui", tai sake 2500 lt

as irgi skambinau kokteiliui tai kiteims metams dviem dienom kaina 3300, teko dalyvauti ju vestose vestuvese tai jie man labai patiko, linksmi vyrukai.Moka gerai vesti vestuves, su visokiais pasirodymais ir dainuskos neblogos su zaidimais.Super buvo.Tai as savo sventei ir juos uzsisakiau
Atsakyti
Musu vestuvese grojo grupe chemija. Galiu drasiai rekomenduoti thumbup.gif
Is pradziu ieskojome kokio nors netradicinio sprendimo del muzikantu, bet pasirinke chemija nesigailejome. Vyriskiai labai kulturingi, nebuvo visokiu nesvankiu juokeliu, sveciu girdymo ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ausrikev @ 2007 12 05, 09:25)
Vat as irgi taip itariu, kad gal ir 4000 Lt jau kainuos, o dar keliones islaidos  g.gif  jau cia ne kiekvienas gali sau leisti  mirksiukas.gif

na nera ko burti is tirsciu, manau paprasciau parasyti jiems ir suzinosit tiksliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 12 05, 11:29)
as irgi skambinau kokteiliui tai kiteims metams dviem dienom kaina 3300, teko dalyvauti ju vestose vestuvese tai jie man labai patiko, linksmi vyrukai.Moka gerai vesti vestuves, su visokiais pasirodymais ir dainuskos neblogos su zaidimais.Super buvo.Tai as savo sventei ir juos uzsisakiau


na, na, kas cia per grupe? ax.gif atskleiskit paslapti 4u.gif is kokio miesto jie cia? o gal koki puslapiuka internete turi jie? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 12 05, 11:29)
as irgi skambinau kokteiliui tai kiteims metams dviem dienom kaina 3300

na man jau nebejuokinga, kainos ne dienom, bet valandom kyla doh.gif
apsisprestu jie pagaliau kiek kitiems metams ims doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrikev @ 2007 12 05, 15:06)
na, na, kas cia per grupe?  ax.gif  atskleiskit paslapti  4u.gif  is kokio miesto jie cia? o gal koki puslapiuka internete turi jie?  smile.gif

pas juos dar kuriamas netinis puslapis, jie yra is raseiniu, bet kaip suprantu vaziuoja ir i kitus miestus, bet labai linksmi vyrukai
Atsakyti
gal galit pasakyti kokios kainos muzikantu?aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutia18 @ 2007 12 06, 10:43)
gal galit pasakyti kokios kainos muzikantu?aciu smile.gif


nepatingek visa tema perskaityt...
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 12 05, 14:13)
na man jau nebejuokinga, kainos ne dienom, bet valandom kyla  doh.gif
apsisprestu jie pagaliau kiek kitiems metams ims  doh.gif  doh.gif


Va butent, metosi metosi, is pradziu viena kaina sako, paskui pajunta paklausa, uzsipraso daugiau, na man tai doh.gif Cia as bendrai apie visu muzikantus sakau.
Atsakyti
o kas cia per grupe "Kokteilis"? ar kazka praziopsojau ? ax.gif Gal galetumete pasidalinti ju kontaktais? O gal ir internetini puslapi turi? Is anksto didelis aciu 4u.gif
Atsakyti