Įkraunama...
Įkraunama...

Kirminai ir aštunkojų uodegėlės

QUOTE(ausrytuke @ 2006 07 20, 11:03)
as kai ten pamatau astunkoju ciuptuvelius tai iskart noras atsoka net ziureti i ta puse  blink.gif isvis niekad astunkojo nevalgyciau  schmoll.gif 

Oi kaip skanu. Valgyčiau ir valgyčiau tuos čiuptuvėlius essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2003 12 09, 16:33)
OI, dar valgiau lietuviska egzotika - ar tai karves tesmeni ar tai versiuko pimpala.. tiksliai nepamenu,kas ten buvo ph34r.gif

tekę ir man ragaut tai buvo gan senai doh.gif
Atsakyti
Na, astunkojai, jau nebe egzotika, o kasdienybe mums blush2.gif Ragavau juros eziuku. Vienam restorane, net nesupratau kad jie is tiesu neapdoroti. Skonis-kaip pomidoru padazo su prieskoniais. Dar, to kalmaro, kuris turi rasalo (nezinau kaip lietuviskai). Na, jis pats kepamas kaip ir kalmarai, bet ir jo tie dazai naudojami padazui. Sumaisomi su pomidorais ir duoda toki keista prieskoni. Na, mano seimai visai nepatiko, nes viskas nusidazo juodai.Dar, Italijoj valgomas karves skrandis: su bulvem, orkaitej. Skanu! Ir strazdai valgomi: daromi su pomidoru padazu. Taip gaila tu pauksteliu verysad.gif kiek jau ten tos mesos. Tiesa, ir balandzius valgo.Siaubas blink.gif
o ryklio skonis panasus i vistienos? g.gif Keista...Man (kiek zinau) , jo neteko ragaut, bet daznai perkam kardzuve, kurios skonis, kaip teigia vietiniai, toks pat kaip ir rykliu. Kadangi pastaruju nieks nenori pirkti,jie nupjauna jiems galvas ir parduoda kaip kardzuves. O jos kainuoja! Siaip, kardzuve labai skani zuvis. Ypac ant groteliu, arba carpaccio. Tik man jos skonis, visai nepanasus i vistienos.
Atsakyti
Mergaitės, o ką reiškia olandiškame arba pelėsiniame sūryje 'šliužo (tik rašo be lt raidžių etiketę)' fermentas?
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 09 23, 15:27)
Mergaitės, o ką reiškia olandiškame arba pelėsiniame sūryje 'šliužo (tik rašo be lt raidžių etiketę)' fermentas?
unsure.gif

Aha.. aš šitą sudėtinę dalį atradus neperku.. schmoll.gif man tai skamba fe... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydros akys @ 2008 10 01, 09:23)
Aha.. aš šitą sudėtinę dalį atradus neperku.. schmoll.gif  man tai skamba fe... doh.gif

Sliuzo fermentas- tai istrauka is dziovinto versiuko skrandzio. Jo deda i fermentiunius surius kad piena sutrauktu. Skrandi supjausto, isdziovina, o kai reikia ismirko ir ta skysti- i piena.
Atsakyti
mano tėvams draugai iš ispanijos atvežė kažkokią trauktinę... su 2 iguanomis. Jos nedidelės, mažiukės tokios. Bet spirite išsilaikė kuo puikiausiai (puiki konservuojamoji terpė biggrin.gif ) .Teko ir paragaut, skonis, sakyčiau toks neįprastas, tačiau daugiau primena kažkokia samanę su tam tikru prieskoniu. Butelis gražus, tai ir teebestovi dar sekcijoje tik truputelį nuragautas. Tipo tai ispanų tradicinis gėrimas
Atsakyti
Kai mano namuose svecias is Maltos paruose astunkojus, tai supratau, kad tai didziausias skanestas. Beje, tas zmogus tikrai megsta gaminti wink.gif... ir moka wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 21 gruodžio 2008 - 15:55
QUOTE(susidomejus @ 2008 12 21, 16:55)
Kai mano namuose svecias is Maltos paruose astunkojus, tai supratau, kad tai didziausias skanestas. Beje, tas zmogus tikrai megsta gaminti wink.gif... ir moka wink.gif

Mergaitės, kaip jūs tuos aštunkojus gaminat? Man vien nuo minties seilės klaviatūrą užlieja....
Atsakyti
Siaip tai tik maciau kaip isdarinejo, kazka nupjove, paskui pavire kokias 15 min. uzpyle acto, sumaise su juros kopustais ir valgem. Liuks!!! Be ka tenai nupvoje, tai pamatysiu kita karta. Bijau, kad ne ta nupjaut galiu ar kaip tik nenupjaut wink.gif
Atsakyti
Vakar pica pasidariau su juros gerybem, kur buvo ir astuonkoju uodegeliu. Fantastikaaaaaa.......... Tik balto vyno pritruko.
Atsakyti
Mums draugas buvo paruošęs aštunkojį, bet paragauti taip ir neišdrysau blush2.gif Vyras sakė, kad skonis kaip kalmarų, bet man užteko pasižiūrėti į aštunkojį gulinti lėkštėje ir noras net ragauti praėjo ax.gif
Atsakyti