Įkraunama...
Įkraunama...

Kirminai ir aštunkojų uodegėlės

QUOTE (vepla @ 2003 12 09, 13:30)
As ir Paryziui valgiau keptu kastonu - nepatiko. Dar valgiau kazkokio islandu nac. patiekalo - vytinto ryklio ( ar kazkaip panasiai) - nu smarve, kaip menesi neplautu kojiniu blink.gif

O mano vyreliui - tikram gurmanui rolleyes.gif ,tai kuo smirdziau, tuo skaniau tongue.gif Prisidziovina pilna vonia visokiu zuvu ir zuveliu dry.gif ,tai ,kad gudras ieik, kvapelis tikrai, kaip tu kojiniu rolleyes.gif
Arba, kai pradeda virti austres, tai toks pasklinda, atsiprasant kakos kvapas rolleyes.gif ,o valgo tiesiog cepsedamas is malonumo tongue.gif
Baigiu jau priprast rolleyes.gif , tik nescia gyniau lauk su visomis austremis rolleyes.gif . biggrin.gif
Atsakyti
O aš nieko tokio egzotiško nesu valgius, bet labai norėčiau paragauti rolleyes.gif
O maniškiui net elementaraus kalmaro neįkiši, jau nekalbant apie kirmėlytes ar aštuonkojus ph34r.gif
Atsakyti
Apie mano neiprastus kulinarinius sedevrus dar galima pasiskaityti cia
http://www.palangos.lt/031115/?id=12
Atsakyti
O aš šį rudenį Turkijoj valgiau midijas keptas tešloje. Turkas jas kepė tiesiog po atviru dangum ant grilio ir vėrė ant medinių iešmukų - niam niam niam, kaip seilės kaupiasi prisiminus. Aš jas kroviau ir kroviau lėkštėn, atrodė valgyčiau nesustodama, bet vyras liepė pristabdyt - sako, nežinai kaip gali atsiliepti tavo pieno skoniui. Teko apsiraminti su tom midijom, bet nepageidaujamų reakcijų nebuvo - nei mano skrandžiui, nei vaiko smile.gif
Atsakyti
As tai megeja visokiu juros gerybiu biggrin.gif Dievinu midijas,krevetes,astuonkojus.O dar labai patinka keptos sraiges,oi kaip niam niam.Varliu slauneles ir valgiau,kazko nieko ipatingo nepastebejau.Kepti kastonai tai man labai patiko,kazkada lauktuviu gavau ju,tai apsivalgiau matyt visam gyvenimui rolleyes.gif O va jei kas pasiulytu kirminu pavalgyt,tai feeeeeeeeee neuzka,sitas brudas manes netraukia blink.gif Ir kai pagalvoji kad kazkas ir gyvus juos valgo,fui ph34r.gif
Atsakyti
rykliena
Atsakyti
Ka rykliena? Smulkiau prasome smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2003 12 09, 20:21)
Ka rykliena? Smulkiau prasome smile.gif

skonis kaip vistienos, ruosiama su cesnaku, padazu, kepama kaip steikas rolleyes.gif siaip ne visiems patinka huh.gif
Atsakyti
QUOTE (TauRe @ 2003 12 09, 18:02)
rykliena

Va smile.gif ko labai noreciau paragaut biggrin.gif
Atsakyti
aš valgiau smegenis, ir kažkokios juros gėrybės akį, bet nei vieno nei kito neprisiverčiau nuryt. daugiau niekada nevalgysiu nieko egzotiško.
Atsakyti
man ir parveze is tailando saldainiu,kur viduj,krevetes,kalmarai ir dar velniai zino kas,juos pakept reikia,bet netraukia,nes kvapas atstumia,o be to saldainius kept,nzn kaip cia....
Atsakyti
Gal kam teko ragauti konservuotu juros gerybiu, tu kur buna stikliniuose indeliuose su visokiais padazais? Maciau prekybos centruose, bet vis nesryztu pirkt, gal visai neskanu unsure.gif , nes kai karta nusipirkom koservuotu astuonkoju, tai skonis buvo kaip gumos su zuvies kvapu schmoll.gif
Atsakyti