Įkraunama...
Įkraunama...

Kirminai ir aštunkojų uodegėlės

Užpernai mūsų šefas buvo Tailande. tai lauktuviu parvežė džiovintų kirmėlyčių ir aštunkojų uodegyčių. Jie apibarstyti labai aštriiais prieskoniais, labai tinka prie alaus ar sauso vyno. Aš ragavau, tos kirmėlytės visai nieko, bet jau aštunkojai, tai fe dry.gif
O ka jus neiprasto lietuvio burnelei ragavot?
Atsakyti
Per praėjusius naujuosius buvom Prancūzijoje, tai ragavom keptų kaštonų wink.gif Man visai skanu, kaip saldoka kepta lauže bulvė rolleyes.gif O va draugas matyt persivalgė, nes paskui ne tik nuo kvapo, bet ir vien pagalvojus jį pykino biggrin.gif
Atsakyti
Kaštonai kaštonais, bet kirmėlių nevalgyčiau net jei primokėtų huh.gif
Atsakyti
vat jau ka megstu tai astunkojus, kalmarus ir visokius kitokius juros gyvius cool.gif bet kirminai kazkaip netraukia. Viena karta ragavau varliu kojas, ar slauneles, kaip jas ten, gerai kad nepasake drauge ka as cia tokio valgau, ten misraineje buvo, skanu reikia pripazint, kaip vistiena. va o kita diena pasake rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2003 12 09, 12:42)
Kaštonai kaštonais, bet kirmėlių nevalgyčiau net jei primokėtų huh.gif

Gali būt po laiko, kaip man buvo. Patiekalo pavadinimas buvo praneštas, kai visi pasisotino ir iki pamėlynavimo buvo išgyrę aštrų kirmėlyčių skonį laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2003 12 09, 14:46)
Gali būt po laiko, kaip man buvo. Patiekalo pavadinimas buvo praneštas, kai visi pasisotino ir iki pamėlynavimo buvo išgyrę aštrų kirmėlyčių skonį laugh.gif

Eina švilpt ohmy.gif ... O prieš vaišinant ką sakė kas čia yr? Ar tik prašom prašom, pasivaišinkit rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2003 12 09, 12:50)
QUOTE (Smurka @ 2003 12 09, 14:46)
Gali būt po laiko, kaip man buvo. Patiekalo pavadinimas buvo praneštas, kai visi pasisotino ir iki pamėlynavimo buvo išgyrę aštrų kirmėlyčių skonį laugh.gif

Eina švilpt ohmy.gif ... O prieš vaišinant ką sakė kas čia yr? Ar tik prašom prašom, pasivaišinkit rolleyes.gif ...

Tipo nacionalinė zakuskė, a la bulvių traškučiai laugh.gif laugh.gif laugh.gif Buvo linksma, kai paaiškėjo tikra patiekalo kilmė biggrin.gif . Kažkas bandė žiaugčiot, bet nieko neišėjo, nes visai neblogas skonis buvo
Atsakyti
As ir Paryziui valgiau keptu kastonu - nepatiko. Dar valgiau kazkokio islandu nac. patiekalo - vytinto ryklio ( ar kazkaip panasiai) - nu smarve, kaip menesi neplautu kojiniu blink.gif
Atsakyti
OI, dar valgiau lietuviska egzotika - ar tai karves tesmeni ar tai versiuko pimpala.. tiksliai nepamenu,kas ten buvo ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE (vepla @ 2003 12 09, 15:33)
OI, dar valgiau lietuviska egzotika - ar tai karves tesmeni ar tai versiuko pimpala.. tiksliai nepamenu,kas ten buvo ph34r.gif

oho - ir kaip skonis blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE (vepla @ 2003 12 09, 15:33)
OI, dar valgiau lietuviska egzotika - ar tai karves tesmeni ar tai versiuko pimpala.. tiksliai nepamenu,kas ten buvo ph34r.gif

Gal tada geriau jau kirmėlės rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE (vepla @ 2003 12 09, 13:33)
OI, dar valgiau lietuviska egzotika - ar tai karves tesmeni ar tai versiuko pimpala.. tiksliai nepamenu,kas ten buvo ph34r.gif

As irgi valgiau versiuko kiausiukus keptus rolleyes.gif Tipo delekatesas tongue.gif Skonis kaip kotletuku, nieko ipatingo wink.gif
Atsakyti