Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

oi aciu Rulle,labai aiskiai paaiskinai....kai tik lelius mano uzmigs bandysiu ir as....
Atsakyti
O akriliniais dazais galima ar tik aliejiniais? Paaiskinai tai tikrai super aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 05 22, 15:27)
Is kaires i desine,su teptuku,tepame AntikI
Laukiame pakol pradzius,Antik II tepu,kai dar yra like baltu demeliu


O gal yra kokia kita priemonė vietoje Antik, kuri taip pat suskaldo paviršių? g.gif Ar tik su Antik įmanoma pasiekti tokį rezultatą? g.gif
Atsakyti
rulle notworthy.gif o kokio skersmens panasiai darote sages? as pasidariau is modelino pagrinda,uzklijavau paveiksliuka bet padariau klaida lakuodama.Kadangi turiu bronzos milteliu,tai sugalvojau ju imaisyti i laka,na tada pavirsius atrodo kaip aukso dulkelem padengtas,bet padauginau milteliu ir negraziai nusilakavo,tokiais ruozais gavosi.Teks daryt is naujo wink.gif bet tai ir negaila,nes blyna didoka lyg pasidariau
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2007 05 22, 19:43)
O akriliniais dazais galima ar tik aliejiniais? Paaiskinai tai tikrai super aciuks.gif

Nebandziau,bet manau,kad nelabai g.gif
Papildyta:
QUOTE(irmulia @ 2007 05 22, 19:50)
O gal yra kokia kita priemonė vietoje Antik, kuri taip pat suskaldo paviršių?  g.gif  Ar tik su Antik įmanoma pasiekti tokį rezultatą?  g.gif

Tai yra Krakel lakas,bet jis dazus skaldo,o mums reikia,kad paveiksliukas matytusi smile.gif
Atsakyti
O kokie nors paprasti lakai tiktų kad išgauti tokį efektą ar nelabai? pvz jei juos pakaitinti užtepus ant paviršiaus g.gif turbūt nekas gautųsi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 gegužės 2007 - 19:34
QUOTE(o-pa-pa @ 2007 05 22, 20:10)
rulle notworthy.gif o kokio skersmens panasiai darote sages? as pasidariau is modelino pagrinda,uzklijavau paveiksliuka bet padariau klaida lakuodama.Kadangi turiu bronzos milteliu,tai sugalvojau ju imaisyti i laka,na tada pavirsius atrodo kaip aukso dulkelem padengtas,bet padauginau milteliu ir negraziai nusilakavo,tokiais ruozais gavosi.Teks daryt is naujo wink.gif bet tai ir negaila,nes blyna didoka lyg pasidariau

Skersmuo,tai gal 5-8 cm,bet manau,kad ivairaus dydzio galima,nes ta sage juk bet kur panaudoti galima ax.gif

Cia zinokit parodziau ant to paveiksliuko,nes bobeliu jau nebeturiu,ryt ji apkirpsiu ir padekoruosiu biggrin.gif
Atsakyti
Tai ką papasakojo Rulle, vadinama dekupažu (yra tema SM arba čia http://www.craftladies.puslapiai.org/kaip-jus-tai-darot-vf4.htm),
o su dekupažu labai draugauja sendinimo technika.Aš jau vienam forume esu apie juos (lakus sendinimo) rašiusi, nesinori dar kartą tą patį rašyt, tad viską apie sendinimo lakus galite rasti čia
http://www.craftladies.puslapiai.org/topics4/apie-lakus-dekupatui-vt27.htm

smile.gif
Papildyta:
Nieko kaitint nereikia, nieko iš paprasto lako neišspausit. Tai tiesiog specialios sudėties lakai, kurių būna įvairių firmų.
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 05 22, 20:33)
O kokie nors paprasti lakai tiktų kad išgauti tokį efektą ar nelabai? pvz jei juos pakaitinti užtepus ant paviršiaus g.gif turbūt nekas gautųsi

Man atrodo,kad galima bandyti,nes turiu lako parketinio,vandens pagrindu,tai kai neturejau Antiku,tai visoki biesa tepiau,tai vienu momentu man sutrauke laka,bet dabar jau neatkursiu,kas ir kaip
Papildyta:
QUOTE(Marzde @ 2007 05 22, 20:40)
Tai ką papasakojo Rulle, vadinama dekupažu (yra tema SM arba čia http://www.craftladies.puslapiai.org/kaip-jus-tai-darot-vf4.htm),
o su dekupažu labai draugauja sendinimo technika.Aš jau vienam forume esu apie juos (lakus sendinimo) rašiusi, nesinori dar kartą tą patį rašyt, tad viską apie sendinimo lakus galite rasti čia
http://www.craftladies.puslapiai.org/topics4/apie-lakus-dekupatui-vt27.htm

smile.gif
Papildyta:
Nieko kaitint nereikia, nieko iš paprasto lako neišspausit. Tai tiesiog specialios sudėties lakai, kurių būna įvairių firmų.

Sveika,pasiilgau taves bye1.gif tai nieko naujo ir nepasakoju,bet jei mamos praso,ar man gaila ax.gif
Atsakyti
Manęs pasiilgai? ax.gif friends.gif
Aš nieko prieš neturiu, pasakok pasakok, tiesiog merginas nukreipiau tinkamesne linkme, nes vėl tą patį per tą patį rašyt doh.gif nes mes juk žinom, akd bus daug klausimų.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2007 05 22, 20:56)
Manęs pasiilgai? ax.gif  friends.gif
Aš nieko prieš neturiu, pasakok pasakok, tiesiog merginas nukreipiau tinkamesne linkme, nes vėl tą patį per tą patį rašyt  doh.gif  nes mes juk žinom, akd bus daug klausimų.. smile.gif

As apie dekupaza nieko neismanau,tik rodau,kaip darau sage,veliau gal ir kokia kitokia darysiu,tai irgi parodysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2007 05 22, 16:43)
O akriliniais dazais galima ar tik aliejiniais? Paaiskinai tai tikrai super aciuks.gif

tikrai galima 4u.gif esu bandzius ir man graziai pavyko.

QUOTE(rulle @ 2007 05 22, 18:01)
As apie dekupaza nieko neismanau,tik rodau,kaip darau sage,veliau gal ir kokia kitokia darysiu,tai irgi parodysiu 4u.gif

kaip dekoruoji geriau rodyk blush2.gif beje, as tepu Antik lakus nebutinai prieshinga kryptim, bet skyla irgi gerai 4u.gif
Atsakyti