Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Kaip gražu kaip gražu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Darau ir pagal uzsakymus bei galiu atsiusti i kitus miestus. Vidutiniskai kainytes po 30 lt. (priklausomai nuo papuosimu gausos) + pasto paslaugos.

Cia rasite daugiau darbeliu. Visos sages daromos veltinio pagrindu, puosiamos karoliukais, ivairiomis juostelemis, "blogoji" puse - dirbtine oda ir uzsegimas.

http://public.fotki.com/aistiene/
Atsakyti
QUOTE(anna(k.k) @ 2007 10 24, 11:25)
uups ,fainas katiniukas
as tai nesioju savo padarytus ,bet tada ir darau tik sau ko nerandu ,o noreciau tureti  ...

cia australes darbeliai (gal patiks paziuret )

user posted image

user posted image

user posted image

daug daug biserio  ax.gif          paspaudus ant fotkes pasididina smile.gif


labai būtų įdomu sužinoti, kaip šitos sagės yra daromos
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 10 30, 13:14)
Darau ir pagal uzsakymus bei galiu atsiusti i kitus miestus. Vidutiniskai kainytes po 30 lt. (priklausomai nuo papuosimu gausos) + pasto paslaugos.

Cia rasite daugiau darbeliu. Visos sages daromos veltinio pagrindu, puosiamos karoliukais, ivairiomis juostelemis,  "blogoji" puse -  dirbtine oda ir uzsegimas.

http://public.fotki.com/aistiene/

atsargiai su reklaminėm žinutėm už skelbimų lentos ribų doh.gif jei moderatorės užmatys, tai įspėjimas garantuotas....aš tik perspėju, nes pačiai taip buvo nutikę blush2.gif
Atsakyti
Aistiene,- seges grazhios (man paskutine labai), bet reklamuotis eik i skelbimu skyreli mirksiukas.gif
QUOTE(vazaza @ 2007 10 30, 11:43)
labai būtų įdomu sužinoti, kaip šitos sagės yra daromos

siaip tai veidukams yra formos, i kurias ilieji papje mashe, ar siaip koki modelina (fimo, pvz)
Atsakyti
Ups blush2.gif , nezinojau. O tai kur tie skelbimai? Gal galite imesti nuorodele? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2007 10 31, 09:25)
Ups  blush2.gif , nezinojau. O tai kur tie skelbimai? Gal galite imesti nuorodele?  4u.gif

Nuoroda imetu,bet,kad skelbti,reikia 100 zinuciu surinkti smile.gif
rankdarbiai
Atsakyti
Jo, radau skelbimu lenta, taciau naujos temos skelbti man dar neleidzia. Teks aktyviau forume sudalyvauti:)
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 30, 21:34)
Aistiene,- seges grazhios (man paskutine labai), bet reklamuotis eik i skelbimu skyreli mirksiukas.gif

siaip tai veidukams yra formos, i kurias ilieji papje mashe, ar siaip koki modelina (fimo, pvz)


O iš kur būtų galima gauti tų veidukų formų?
Atsakyti
QUOTE(vazaza @ 2007 10 31, 16:48)
O iš kur būtų galima gauti tų veidukų formų?

Formu maciau parduotuveje Tikros spalvos,tik nezinau,ar tiks,bet galima kokia sena lele, gumine, perpjauti ir pasidaryti smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti