Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

uups ,fainas katiniukas
as tai nesioju savo padarytus ,bet tada ir darau tik sau ko nerandu ,o noreciau tureti ...

cia australes darbeliai (gal patiks paziuret )

user posted image

user posted image

user posted image

daug daug biserio ax.gif paspaudus ant fotkes pasididina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna(k.k): 24 spalio 2007 - 10:26
Mūsų pilka ne ką blogesnes daro thumbup.gif kaip tik dabar turiu į suknelę įsisegusi wub.gif
user posted image
Atsakyti
čia aišku mano asmeninis keistumas, bet aš nenešioju nieko, kas turi akis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 10 24, 09:36)
čia aišku mano asmeninis keistumas, bet aš nenešioju nieko, kas turi akis ax.gif


tau reiktu labai labai kokios abstrakcios tada. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna(k.k): 24 spalio 2007 - 10:44
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 10 24, 11:36)
čia aišku mano asmeninis keistumas, bet aš nenešioju nieko, kas turi akis ax.gif

Tai ,akis,gali islupt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anna(k.k) @ 2007 10 24, 11:43)
tau reiktu labai labai kokios abstrakcios tada.  biggrin.gif


aha, tiesiog gražios ax.gif

QUOTE(rulle @ 2007 10 24, 11:51)
Tai ,akis,gali islupt lotuliukas.gif


na žinai blink.gif čia aišku mano prietarai, betgi pati kuri lėlės, o jos su akimis, o juk kuri jas kažką mąstydama, vadinasi įdedi kažkokią nuotaiką, galią ar kaip kitaip galima pavadinti.
Šiaip ikonų meistrai akis piešia pačioje pabaigoje, akimis jie "atveria" ikonos veidą, tuom padarydami ją "gyvą" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 10 24, 11:36)
čia aišku mano asmeninis keistumas, bet aš nenešioju nieko, kas turi akis ax.gif

(akių jau nebėr - pačios kažkur pabėgo ax.gif bet be akių dar geriau atrodo) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sizike: 24 spalio 2007 - 11:13
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 10 24, 12:07)
aha, tiesiog gražios ax.gif
na žinai blink.gif čia aišku mano prietarai, betgi pati kuri lėlės, o jos su akimis, o juk kuri jas kažką mąstydama, vadinasi įdedi kažkokią nuotaiką, galią ar kaip kitaip galima pavadinti.
Šiaip ikonų meistrai akis piešia pačioje pabaigoje, akimis jie "atveria" ikonos veidą, tuom padarydami ją "gyvą" ax.gif

drinks_cheers.gif ,net zinau,kad yra akiu piesimo kursai,sudetingas dalykas,tos akys g.gif
Yra daug leliu ir be akiu ax.gif
Atsakyti
Brukshniuk, wow..idomiai...o uzhmerktos akys irgi netinka?
o cia galioja ir gyvunams (katems, meshkiukams, drugeliams, etc) ar tik zmoniu veidams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 24, 17:39)
Brukshniuk, wow..idomiai...o uzhmerktos akys irgi netinka?
o cia galioja ir gyvunams (katems, meshkiukams, drugeliams, etc) ar tik zmoniu veidams? g.gif


tik žmonių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 10 24, 12:29)
Mūsų pilka ne ką blogesnes daro  thumbup.gif kaip tik dabar turiu į suknelę įsisegusi  wub.gif
user posted image

Labai grazi ir orginali sege, bet tos akys, tai tikrai gadina vaizda
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 10 23, 23:29)
Saunuole chuliganka! Sveikinu ir gerbiu isradinguma ir kuryba!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Jei nepatingesi, idek nuotraukeliu smile.gif Tiesiog smagu pasiziureti ir akis paganyti i darbelius.


Ačiū smile.gif
Gaila tik, kad pastaruoju metu nėra kada tuo užsiimti.. sad.gif Neseniai ruošiausi į vakarėlį, tai paaiškėjo, kad realiai nėra kuom pasipuošti.. Reiktų atnaujinti savo papuošalų dėžutę g.gif
Įdedu vieną kuklią, bet man pačiai labai mielą gal metų senumo sagę - netyčiukę:

user posted image
Atsakyti