Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Nykos
user posted image

Broškės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 10 23, 07:51)
Zinokite, merginos, as su Abo sutinku ta prasme, kad tiesiog nuo savo gaminiu pavargsti....


savi darbai,- visai kitas reikalas... ash net savo veltu tapkiu neneshioju...nu, kazhkaip neidomu kas sava g.gif
imetu sage- katinuka, kad butu i tema:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 23, 12:40)
savi darbai,- visai kitas reikalas... ash net savo veltu tapkiu neneshioju...nu, kazhkaip neidomu kas sava g.gif
imetu sage- katinuka, kad butu i tema:

sagė thumbup.gif wub.gif

o aš savo sagių irgi nenešioju...taipogi ir kitų savo darbų darytų neturiu namuose...kažkaip nesigauna jų pasilikti lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu kaip as myliu sita tema wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti

o aš savo sagių irgi nenešioju...taipogi ir kitų savo darbų darytų neturiu namuose...kažkaip nesigauna jų pasilikti lotuliukas.gif


Na jo,kriaučius be batų lotuliukas.gif .Ir nieko čia jau nepakeisi wub.gif
Atsakyti
Tai kitaip ir buti negali lotuliukas.gif Geram kriauciui nuo koju numauna tongue.gif Aciu Bruksniukai! Tikrai nuostabios!
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 10 23, 10:18)


O sages ir broskes groziai, sakes wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 10 23, 12:18)
Nykos
Broškės

user posted image



nu , Bruksniuk, tu duodi.... Stebini ir stebini. labai skoningai thumbup.gif
Atsakyti
Masiana,čia broškės,ne brukšniuko sagė lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš kaip tik tam viską ir darau, kad pati pasipuoščiau.. ax.gif
Bo su mano skoniu ir dabartiniu biudžetu kitaip ir neįmanoma.. doh.gif

Labai gražios visų sagės: ir dekupažintos, ir veltos, ir siūtos. Svarbiausia, kad su meile ir rankų šiluma darytos mirksiukas.gif
Atsakyti



Saunuole chuliganka! Sveikinu ir gerbiu isradinguma ir kuryba! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jei nepatingesi, idek nuotraukeliu smile.gif Tiesiog smagu pasiziureti ir akis paganyti i darbelius.
Atsakyti
QUOTE(masiania @ 2007 10 23, 17:57)
nu , Bruksniuk, tu duodi.... Stebini ir stebini. labai skoningai  thumbup.gif


taigis parašiau, kad Broškės ir Nykos doh.gif blink.gif
Atsakyti