Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Labai grazios Ievuschkos sages thumbup.gif ir labai,mano manimu,tas biseris,tvarkingai ir apgalvotai,prisiutas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dėkui mergaitės už pagyrimus ir už kritiką mano sagėms smile.gif
Dėl tvarkingumo ar ne-tai skonio dalykas ir dar - tvarkos supratimo dalykas.Man akmenukai,karoliukai atrodo irgi baisiai tvarkingai sudėlioti, į tvarkingą rombą susiuvinėti, net per daug nuglaistyta ta bordinė sagė. Na, bet visi juk laisvi pasirinkti mirksiukas.gif Ir visai smagu,kad žmonių nuomonės skiriasi.Būtų nuobodu,jei visiems patiktų vienodi dalykai smile.gif
Atsakyti
man Ievuschkos sagės - tiesiog pasaka wub.gif

be to - kiekvienam papuošalui savas žmogus atsiranda mirksiukas.gif
Atsakyti
Ievushcios Ryto ratas labai stilingas darbas, kaip ir visos sages, subtilios ir labai mielos. O kokybe - 10 balu.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 22, 01:02)
blink.gif  betgi chia ir visa 'vinis'...
Aš kai buvau šešiolikos metų, tokį meną gamindavau hihihi.gif
Gal todėl nebepatinka. Vidus super, pvz tų dekupažintų, o šonai pfff... Norėtųsi be raukinukų ir be biserio, na, bet kaip kažkas minėjo skonio reikalas drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(justess22 @ 2007 10 22, 10:48)
Man pažiūrėt gražu, bet pačiai padaryt tuos "netvarkingumus" niekaip nesigauna lotuliukas.gif
Na tik nereikia wink.gif Kam kalbėt kam patylėt, jau tamsta labai kukli hihihi.gif Džiaugiuos, kad neišeina lotuliukas.gif Darbai žymiai geresni (blyn, tik neįsižeiskit kas daro su biseriu, aš niekam nieko konkrečiai netaikau, per visą temą daug darbų, nuoširdžiai 4u.gif ) Šiaip aš kai pati gamindavau papuošalus, apyrankes, diržus su oda ir biseriu dažniausiai, tai pastebėdavau, kad mane net slėgt pradėdavo biseris. Nebegalėdavau nė užsidėt tokio papuošalo, nes norėdavosi gamyklinės tvarkos, kurią išgauti žymiai sunkiau smile.gif
Atsakyti
tai gal galima butu kurnors tavo 'gamyklishkai tvarkinga' mena pazhiuret? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 10 23, 00:01)
tai gal galima butu kurnors tavo 'gamyklishkai tvarkinga' mena pazhiuret?  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

laukiam cool.gif
Atsakyti
Nebegalėdavau nė užsidėt tokio papuošalo, nes norėdavosi gamyklinės tvarkos, kurią išgauti žymiai sunkiau smile.gif


O mano nuomone,kad tą tvarkingą gamyklinį žymiai lengviau išgaut,negu netvarkingą.
Nes juk tas netvarkingas turi būti ir skoningas.O bardaką ir suderinamumą gan sunku išgaut,reikia menišką gyslelę turėt.
Man ievuschos darbai labai suderinti ir skoningi thumbup.gif .Aš taip nesugebu verysad.gif
Atsakyti
Zinokite, merginos, as su Abo sutinku ta prasme, kad tiesiog nuo savo gaminiu pavargsti.... Niekada nenesioju savo tapytu skaru, saliu, nes noriu tiesiog paprastos vienspalves medziagos gabalo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip ir darau - nusiperku, nunesu siuvejai apsiuti ir nesioju kaip didziausia vertybe lotuliukas.gif Del "bardakelio" - teisingai, jis turi buti ne bet koks siaip sau chaosas , o tam tikras kompozicjos taisykles atitinkanti betvarke... Manau, tai sudetingiau padaryti nei tvarkinga rikiuote....
Cia tik mano visiskai asmenine nuomone. Siaip su didziausiu malonumu seku sia temele ir dziaugiuosi pagamintomis sagemis. Tai tokia siluma ir sirdele, kad net saldu darosi biggrin.gif SEKMES! 4u.gif Gaminkite, juk kaledos ne uz kalnu ir visi laukia siltu dovaneliu tongue.gif
Atsakyti
man tai čia dar trūksta Broškės, Nykos sagių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 10 23, 10:58)
man tai čia dar trūksta Broškės, Nykos sagių ax.gif



Bruksniuk, gal galetum ikelti keleta ju darbeliu??? As tai truputi tinginiukas ieskoti.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš taip pat,Upytėle,nenešioju sado darytų papuošalų.Na nebent auskarus wub.gif
Atsakyti