Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

gražios sagės bigsmile.gif
Atsakyti
Kelios naujos sagės....kažkaip labai smagu man jas daryt buvo blush2.gif

user posted image
Sagė su dvynukėmis

user posted image
Sagė su mergaite (ciklameno)

user posted image
Sagė su stovinčiu vyru

Mano SM tema
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 10 15, 14:25)
Kelios naujos sagės....kažkaip labai smagu man jas daryt buvo blush2.gif



pasakiškos sagės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Bais grazios Justess22,neperkrautos,ispudinga 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Justess22 , nuostabios sagės. Vis ruošiuosi ir až kažką su dekupažu tokio "sagiško" padaryti, bet - niekaip blush2.gif .Į taviškes pažiūriu taip gražu rolleyes.gif labai jau kažką kitokio neišmąstau, tuo ir pasibaigia mano geri norai. Ai biggrin.gif nors į tavo grožius pažiūrėsiu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 10 15, 15:38)
pasakiškos sagės wub.gif  wub.gif  wub.gif

4u.gif dėkoju...jos tokios svajingos man gavosi blush2.gif
QUOTE(rulle @ 2007 10 15, 15:46)
Bais grazios Justess22,neperkrautos,ispudinga 4u.gif  thumbup.gif

AČIŪ už tokį įvertinimą 4u.gif
QUOTE(cikcak @ 2007 10 15, 16:27)
Justess22 , nuostabios sagės. Vis ruošiuosi ir až kažką su dekupažu tokio "sagiško" padaryti, bet - niekaip  blush2.gif .Į taviškes pažiūriu taip gražu  rolleyes.gif  labai jau kažką kitokio neišmąstau, tuo ir pasibaigia mano geri norai. Ai  biggrin.gif nors į tavo grožius pažiūrėsiu  bigsmile.gif  bigsmile.gif

dėkui 4u.gif kaip smagu, kad kažką dar ir įkvėpimas darbui apima, kai į mano sages pažiūri mirksiukas.gif taigi prisėsk kurį vakarą ir dar ne tokių grožių pridarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražios sagės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 10 15, 17:57)
4u.gif dėkoju...jos tokios svajingos man gavosi blush2.gif



pamačiau ir pagalvojau rolleyes.gif tokios lengvos lengvos user posted image
Atsakyti
justess22 turiu toki viena klausimeli, o ant kokio pagrindo tu darai tas seges? blush2.gif beje, nuostabus tavo darbai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 10 01, 17:51)
Ai, ir aš pasigirsiu  ax.gif

Sagė "Žaliasis retro"
user posted image


O is kur imat karoliuku sitiems savo groziams ir kaip juos tvirtinat ax.gif ? Nes nerealiai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2007 10 16, 21:37)
O is kur imat karoliuku sitiems savo groziams ir kaip juos tvirtinat ax.gif ? Nes nerealiai grazu wub.gif


Karoliukus perku (pati nedarau mirksiukas.gif ), pvz.rankdarbiai.com arba šiaip kokiose rankdarbių, siuvimo reikmenų ir kt.parduotuvėlėse.O prisiuvu plonu valu, bet galima ir bespalviu siūlu(toks panašus į valą, prie siuvimo reikmenų būna).Būtent ši sagė siuvinėta dar ir natūralių akmenėlių skalda, perku ten pat (būna netgi vėriniais, t.y. juostomis suvertų pirkti, taip pigiau, o jei reikia visai nedaug, galima ir vienetais).
Atsakyti
uau biggrin.gif gražu thumbup.gif
Atsakyti