Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

rulle,pilka,nagi labai įdomios jūsų abiejų sagės,tokios paslaptingos,mistinės thumbup.gif
Atsakyti
rulle , o man pirma mintis del tavo katinuko buvo tokia: "atrodo, kaip ant silko paisyta" wub.gif ale paskiau logiskai pamasciau, kad sunkoka butu tokio mini formato meno kurini padaryti blush2.gif labai fainas tas paveiksliukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
rulle, kai sakei, kad dekupazas ant odos atrodo graziai, kazkaip net negalvojau, kad atrodo TAIP graziai smile.gif Tiesiog FANTASTISKAI thumbup.gif Bandau atsispirti, bet palandziojus cia, manau, susirgsiu kurybiniu kanciu liga.... Ir nemiga doh.gif
O kai ismoksiu savo fotkes imesti, butinai ka nors parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 09 21, 12:33)
rulle , o man pirma mintis del tavo katinuko buvo tokia: "atrodo, kaip ant silko paisyta" wub.gif ale paskiau logiskai pamasciau, kad sunkoka butu tokio mini formato meno kurini padaryti blush2.gif labai fainas tas paveiksliukas 4u.gif

Oi,ant silko dar nemoku blush2.gif ,bet pasakysiu,kodel taip atrodo ax.gif ,nes su spalvotu printeriu paveiksliuka kopijavau,ir sendinant,dazus truputeli praskiede,na,kaip ir kontura ismozojo,tai ir efektas toks gavosi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(auksaranke @ 2007 09 21, 14:13)
Sveikos,
rulle, kai sakei, kad dekupazas ant odos atrodo graziai, kazkaip net negalvojau, kad atrodo TAIP graziai smile.gif  Tiesiog FANTASTISKAI thumbup.gif Bandau atsispirti, bet palandziojus cia, manau, susirgsiu kurybiniu kanciu liga.... Ir nemiga doh.gif
O kai ismoksiu savo fotkes imesti, butinai ka nors parodysiu smile.gif

Cia ne ant odos blush2.gif gerai,gerai,kad susirgsi mirksiukas.gif ,ir lauksim darbeliu 4u.gif
Atsakyti
Apsizioplinau, blush2.gif, bet pasitaisysiu... Jau kai parasiau ir is naujo perziurejau - supratau. Gyveni ir mokaisi ax.gif
Atsakyti
Rulle, nu katinukas koks fainuolis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
rulle, pilka laabai grazu thumbup.gif
o cia mano pirmas bandymas:

user posted image

user posted image

aciu uz ideja merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prijauc @ 2007 09 23, 16:24)
rulle, pilka laabai grazu  thumbup.gif
o cia mano pirmas bandymas:

user posted image

user posted image

aciu uz ideja merginos  4u.gif



nu gi gražu mirksiukas.gif

pamėgink kopijuot MEDIUM dydžio adresą didesnė geresnė nuotraukėlė įsikels mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kitty*** @ 2007 09 23, 16:39)
nu gi gražu mirksiukas.gif

pamėgink kopijuot MEDIUM dydžio adresą didesnė geresnė nuotraukėlė įsikels mirksiukas.gif


ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,dar viena su katinais smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 09 26, 13:42)
Sveikos,dar viena su katinais smile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif nu ir kokio čia dailininko tokie nuostabūs katinėliai???
Atsakyti
rulle, nu superiniai katinai thumbup.gif man sitos forma labai patinka...ty, kad nedarai kazkokios aishkios.
tikrai, kas pieshia tokius grazhius katinelius? niekad nematyti unsure.gif
Atsakyti