Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(justess22 @ 2007 09 20, 09:23)
ačiū 4u.gif katinėlių nepaišiau...kažkas kitas juos nupaišė lotuliukas.gif aš tik dekupažo techniką pritaikiau mirksiukas.gif


a mat kaip.. dekupazas vadinasi.. g.gif reiks pasidometi kaip jis daromas, nes unreal vaizdzialis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Katinai tai tikrai nerealūs wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Lauksim dabar rulles katinų mirksiukas.gif
O čia maniškė blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Pilkute, labai graži sagė wub.gif thumbup.gif Man tai primena, tokius senovimius, galbūt kažkokius antikos laikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilka @ 2007 09 20, 14:37)
Katinai tai tikrai nerealūs  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Lauksim dabar rulles katinų  mirksiukas.gif 
O čia maniškė  blush2.gif 

nugi labai labai graži ir paslaptinga tokia wub.gif tarsi noretų kažką pasakyti...
Atsakyti
Ačiū, mėlinyte blush2.gif man ji irgi juos primena, o viena draugė tai kažką afrikietiško įžvelgė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
justess22, ačiū 4u.gif Aha, čia aš jaiu neduodu nieko kalbėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilka: 20 rugsėjo 2007 - 12:51
Labas rytas,su kate ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 09 21, 09:03)
Labas rytas,su kate ax.gif
user posted image



blink.gif wacko.gif essen.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Papildyta:
QUOTE(pilka @ 2007 09 20, 13:37)
Katinai tai tikrai nerealūs  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Lauksim dabar rulles katinų  mirksiukas.gif 
O čia maniškė  blush2.gif 
user posted image



gražutė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu, kitty*** 4u.gif
Dar Justess 22 noriu paklausti, ant ko tu paveiksliuka klijuoji,toks storelesnis atrodo g.gif
Atsakyti
rulle - pasakiškas katinukas wub.gif labai grazu ax.gif
Atsakyti
rulle, labai fainuolis katinas thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 09 21, 08:03)
Labas rytas,su kate ax.gif
user posted image

nu liuks darbelis laugh.gif bis.gif notworthy.gif
kaip tas katinukas, nupaisytas, issiuvinetas?
Atsakyti
Aciu mergaites biggrin.gif ,paveiksliukas,sendintas
Atsakyti