Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

o kokiais jus klijais suklijuojate oda su veltiniu? doh.gif
Atsakyti
cia raudonoji mano ax.gif

user posted image


hm...oda su veltiniu.man rodos galima momentu klijuoti kur didelese tutelese buna.ten parasyta ir tam ir tam tinka jie... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karolyt* @ 2007 08 27, 13:10)
o kokiais jus klijais suklijuojate oda su veltiniu? doh.gif

As tai klijuoju su Lipalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2007 08 27, 15:54)
cia raudonoji mano ax.gif

user posted image


sita man grazesne uz balta 4u.gif
Atsakyti
labai grazi sege. wub.gif

o jus kai dazote oda kokiais dazai dazot?kur ju pirkti(vilniuje) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karolyt* @ 2007 08 27, 16:56)
labai grazi sege. wub.gif

o jus kai dazote oda kokiais dazai dazot?kur ju pirkti(vilniuje) 4u.gif

Manau,kad oda galima dazyti ir su akrilu ir su aliejiniais,dazus perku dailininku parduotuveje,dabar pirkau ir Maximoje,yra prie mokykliniu prekiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 08 27, 18:01)
Manau,kad oda galima dazyti ir su akrilu ir su aliejiniais,dazus perku dailininku parduotuveje,dabar pirkau ir Maximoje,yra prie mokykliniu prekiu smile.gif

o kurioje maximoje?ir gal jei nesunku galit nuotrauka tu dazu imesti nes su akriliniais nenoriu dazyt nujauta jog nesigaus o kitokiu nelabai zinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karolyt* @ 2007 08 27, 17:07)
o kurioje maximoje?ir gal jei nesunku galit nuotrauka tu dazu imesti nes su akriliniais nenoriu dazyt nujauta jog nesigaus o kitokiu nelabai zinau. mirksiukas.gif

Kodel nesigaus g.gif ,dazau pastoviai su akriliniais,jokiu problemu,nuotrauka veliau ikelti galesiu,akriliniu, o aliejiniu dailininku parduotuveje pirkau,
Maxima-Akropolije smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 08 27, 18:44)
Kodel nesigaus g.gif ,dazau pastoviai su akriliniais,jokiu problemu,nuotrauka veliau ikelti galesiu,akriliniu, o aliejiniu dailininku parduotuveje pirkau,
Maxima-Akropolije smile.gif

aisku.na pabandysiu.ir lauksiu nuotraukytes.labai aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karolyt* @ 2007 08 27, 13:10)
o kokiais jus klijais suklijuojate oda su veltiniu? doh.gif


Aš veltinį su veltiniu klijuoju textiliniais klijais, tai gal ir veltiniui su oda tokie tiktų g.gif Va-su tokiais:(atsiprašau už tamsią nuotrauką, bet esmė matosi turbūt ax.gif )
user posted image
Klijus pirkau Droge, kainavo apie 6lt su cnt.Tik jei nerasit-būtinai klaust pardavėjų, bet net ir jos nežinojo, sakė-tokių neturim, bet prašiau atidžiau paieškot, tai tada tik rado lotuliukas.gif

Magnolija - graži tavo raudonoji sagė wub.gif O tas gėlės piešinys-tai audinys su gėle? Ir įdomu-gal psti piešei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 27 rugpjūčio 2007 - 17:25
Gerai,kad čia įsiterpei, nežinojau,kad tokiu yra,reiks nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 08 27, 19:32)
Gerai,kad čia įsiterpei, nežinojau,kad tokiu yra,reiks nusipirkti 4u.gif

as irgi eisiu pirkt. ax.gif
Atsakyti