Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

pamokele
user posted image


Sizike,
aciu uz info,tai parodyk gi savo darbelius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 17 gegužės 2007 - 12:54
puiki temele, tik sagiu mazhai....o juk forume jas ivairiausias maciau,- biserio,modelino, dekupazhintas, tekstilines, veltinio, keramikos thumbup.gif
cia viena is mano darytu:
user posted image
o cia rasite kaip padaryti stai tokia sage:
user posted image
ji daroma ish Fimo, bet rezultatas labai panashus i dekupazhines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 05 17, 14:21)
puiki temele, tik sagiu mazhai....o juk forume jas ivairiausias maciau,- biserio,modelino, dekupazhintas, tekstilines, veltinio, keramikos thumbup.gif
cia viena is mano darytu:
user posted image
o cia rasite kaip padaryti stai tokia sage:
user posted image
ji daroma ish Fimo, bet rezultatas labai panashus i dekupazhines mirksiukas.gif

a kur toki aparaciuka gaut?cia nelabai supratau.. g.gif atspausdina ant fimo lakšto? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(magnolyn @ 2007 05 17, 11:23)
a kur toki aparaciuka gaut?cia nelabai supratau.. g.gif atspausdina ant fimo lakšto? unsure.gif


aparaciuka tai pardavineja tie, kas prekiauja "Fimo" modelinu,bet puikiausiai galima naudoti ir makaronu darymo mashinas (kaip kad sitam psl), tik kad LT jos turbut nelabai populiarios unsure.gif
o ant fimo uzdeda fotokopija (atshviesta paveiksliuka), jis per 6-8 val 'grazhiuoju' isigeria i fimo uzhspaustas, nereikia nieko daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 05 17, 14:58)
aparaciuka tai pardavineja tie, kas prekiauja "Fimo" modelinu,bet puikiausiai galima naudoti ir  makaronu darymo mashinas (kaip kad sitam psl), tik kad LT jos turbut nelabai populiarios unsure.gif
o ant fimo uzdeda fotokopija (atshviesta paveiksliuka), jis per 6-8 val 'grazhiuoju' isigeria i fimo uzhspaustas, nereikia nieko daryt mirksiukas.gif

aisku 4u.gif aciu smile.gif dar is fimo niekad nedariau nieko...norisi pabandyt...o kazi ar darot is leliu fimo sages ir visa kita...man atrodo jis pigiau gauas ,...bet ar tinkamas..?
Atsakyti
QUOTE(magnolyn @ 2007 05 17, 15:03)
aisku 4u.gif aciu smile.gif  dar is fimo niekad nedariau nieko...norisi pabandyt...o kazi ar darot is leliu fimo sages ir visa kita...man atrodo jis pigiau gauas ,...bet ar tinkamas..?

Manau,kad netinkamas,nes darau leles,Fimo soft,klasik-kietesnis,o leliu-trapus 4u.gif
Galima daryti is rusiskos plastikos,dailininku parduotuveje dezute kainuoja 6 lt,
bet aisku prastesne ji uz Fimo smile.gif
Atsakyti
Labai mėgstu pasipuošti sagėmis. Ir pasidariusi jų turiu. Einu aiškintis kaip foto įdėti ir aš pasidalinsiu idėjomis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 05 17, 16:15)
Labai mėgstu pasipuošti sagėmis. Ir pasidariusi jų turiu. Einu aiškintis kaip foto įdėti ir aš pasidalinsiu idėjomis.  ax.gif

rulle,
nu ta pirmoji sage zaliu remeliu super. o tas remelis priklijuotas ?

cia ne i tema, bet as jau tris leles turiu. reikia kada grupes merginoms susibegt.
Atsakyti
QUOTE(jalta @ 2007 05 17, 16:55)
rulle,
nu ta pirmoji sage zaliu remeliu super. o tas remelis priklijuotas ?

cia ne i tema, bet as jau tris leles turiu. reikia kada  grupes merginoms susibegt.

Remelis is odos(labai megstu),iskirpta siaura juostele ir priklijuota su lipalu,paskui nudazyta i tona 4u.gif
Girdejau apie leles,einu i albuma,paziuresiu,susirinkt tai reikia,bet sunku visas sugaudyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 17 gegužės 2007 - 16:01
QUOTE(rulle @ 2007 05 17, 17:00)
Remelis is odos(labai megstu),iskirpta siaura juostele ir priklijuota su lipalu,paskui nudazyta i tona 4u.gif
Girdejau apie leles,einu i albuma,paziuresiu,susirinkt tai reikia,bet sunku visas sugaudyti mirksiukas.gif

o norejau paklaust 4u.gif kokiais dazais dazai oda? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(magnolyn @ 2007 05 17, 17:05)
o norejau paklaust 4u.gif  kokiais dazais dazai oda?  blush2.gif

Akriliniais -tekstilei,paskui galima palakuoti,lakuoju parketiniu laku(nes kitokio neturiu) 4u.gif
Atsakyti
ideja toms, kurios,turi galimybe dirbti su keramika ir ja isdegti.Pagrinda padaryti is molio toki,kokio norit,tik reikia padaryti bortelius(panasiai kai kepat koki pyraga su idaru)ir ant virsaus sudeti smulkinta ivairiu spalvu stiklo(tinka dauzyti sampano buteliai)ir i peciu."Kepant" stiklas lydosi ir tarpusavi liejasi.Zodziu labai grazu thumbup.gif
Papildyta:
na nezinau ar suprantamai paaiskinau,jei ka klauskit.As tokius medaljonus per dailes pamokas darydavau ax.gif
Atsakyti