Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Ne dekupažas paslaptis. Yra SM, kurios gamina tokias sages ir prekiauja jomis. Aš kai susidomėjau dekupažu apie tokias SM nežinojau, dekupažo LT išvis nebuvo, nei info, nei priemonių. Bet po kurio laiko netyčia radau parduodamas sages dekoruotas panaudojant dekupažo techniką. Po kurio laiko atsirado daugiau beisdominančiu dekupažu ir pradedančių gamint sages ir kt. Tai vat tos senbuvės nepatenkintos, joms nepatinka, kad kažkas dar daro seges, jos teigia, jog tai kaip ir kopijavimas idėjų ir pan. Todėl segių aš nedarau.. kol kas daugiau niekas neprieštaravo, kad servetėles klijuoju bet kur , ant bet kokio paviršiaus, nors pasaulyje jau seniausiai pridekupažuota tiek, kad ojojoj..
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2007 05 16, 23:15)
Ne dekupažas paslaptis. Yra SM, kurios gamina tokias sages ir prekiauja jomis. Aš kai susidomėjau dekupažu apie tokias SM nežinojau, dekupažo LT išvis nebuvo, nei info, nei priemonių. Bet po kurio laiko netyčia radau parduodamas sages dekoruotas panaudojant dekupažo techniką. Po kurio laiko atsirado daugiau beisdominančiu dekupažu ir pradedančių gamint sages ir kt. Tai vat tos senbuvės nepatenkintos, joms nepatinka, kad kažkas dar daro seges, jos teigia, jog tai kaip ir kopijavimas idėjų ir pan. Todėl segių aš nedarau.. kol kas daugiau niekas neprieštaravo, kad servetėles klijuoju bet kur , ant bet kokio paviršiaus, nors pasaulyje jau seniausiai pridekupažuota tiek, kad ojojoj..


man juokinga... Nors tema ne apie tai, bet kaip galima pykti??? Tai ne jos išrado tą techniką gi biggrin.gif Čia tas pats, jeigu aš pradėčiau pykti dėl to, kad kažkas kažką iš Fimo daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2007 05 16, 23:15)
Ne dekupažas paslaptis. Yra SM, kurios gamina tokias sages ir prekiauja jomis. Aš kai susidomėjau dekupažu apie tokias SM nežinojau, dekupažo LT išvis nebuvo, nei info, nei priemonių. Bet po kurio laiko netyčia radau parduodamas sages dekoruotas panaudojant dekupažo techniką. Po kurio laiko atsirado daugiau beisdominančiu dekupažu ir pradedančių gamint sages ir kt. Tai vat tos senbuvės nepatenkintos, joms nepatinka, kad kažkas dar daro seges, jos teigia, jog tai kaip ir kopijavimas idėjų ir pan. Todėl segių aš nedarau.. kol kas daugiau niekas neprieštaravo, kad servetėles klijuoju bet kur , ant bet kokio paviršiaus, nors pasaulyje jau seniausiai pridekupažuota tiek, kad ojojoj..

Tai nesupranti,kodel tema atidariau,nes liudna pasidare,ir nesuklydau lotuliukas.gif
Atsakyti
o as vat darau sau tas sages ir nepergyvenu 4u.gif 4u.gif
user posted image
pati susigalvojau kaip ir ka ir pamaciau jau seniai tas dekupazintas sages nei cia nauja nei cia ka bigsmile.gif
visada ir visi gyvenime kazka is kazkur pamato ir padaro panasiai smile.gif juk sages su atvaizdais jau gilioj senovej buvo thumbup.gif
mano galit visos kopijuot jei patiks.As tikrai nesupyksiu biggrin.gif lotuliukas.gif dar ir papasakosiu kaip daroma drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nenorėjau sukelt diskusijų (tokių temų jau būta),tiesiog leptelėjau,kad kai kuriom gali nepatikt, bet ne man. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2007 05 16, 23:37)
Nenorėjau sukelt diskusijų (tokių temų jau būta),tiesiog leptelėjau,kad kai kuriom gali nepatikt, bet ne man.  drinks_cheers.gif

friends.gif
Papildyta:
QUOTE(magnolyn @ 2007 05 16, 23:35)
o as vat darau sau tas sages ir nepergyvenu 4u.gif  4u.gif
user posted image
pati susigalvojau kaip ir ka ir pamaciau jau seniai tas dekupazintas sages nei cia nauja nei cia ka bigsmile.gif
visada ir visi gyvenime kazka is kazkur pamato ir padaro panasiai smile.gif  juk sages su atvaizdais jau gilioj senovej buvo thumbup.gif
mano galit visos kopijuot jei patiks.As tikrai nesupyksiu biggrin.gif  lotuliukas.gif  dar ir papasakosiu kaip daroma drinks_cheers.gif

Dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
ir aš darydama papuošalus į dekupažą nelendu dėl tos pačios priežasties doh.gif nors tai labai šaunus dalykas - nedidelėm pastangom pasiekiamas puikus rezultatas biggrin.gif

Atsakyti
Ale, rulle, tu ir spėji doh.gif Aš tai stenu stenu, kol rezultatas pasimato doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
niu aisku tema ne apie tai,bet visdelto noriu pasakyti kai ka toms SM kurios bandis pykti.Pirma,as neperku daiktu,kuriuos galeciau pasidaryti,ir nesvarbu ar dabar ar veliau,ar su kienors pagalba ar be jos,as vistiek ismoksiu tai pasidaryti.O tos moterys kurios neturi tam sugebejimu,laiko,ar tiesiog nemegsta rankdarbiu,jos ir toliau pirks sages,nors ir bus parodyta kaip tos sages daromos.Manau "verslininkem" nera pagrindo pykti.O del ideju,kiekviena save gerbianti,sakykim taip,menininke,is kailio nersis kad tik jos darbeliai butu vienetiniai.Nu ir prisnekejau,taip kad bukim group.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2007 05 17, 11:56)
niu aisku tema ne apie tai,bet visdelto noriu pasakyti kai ka toms SM kurios bandis pykti.Pirma,as neperku daiktu,kuriuos galeciau pasidaryti,ir nesvarbu ar dabar ar veliau,ar su kienors pagalba ar be jos,as vistiek ismoksiu tai pasidaryti.O tos moterys kurios neturi tam sugebejimu,laiko,ar tiesiog nemegsta rankdarbiu,jos ir toliau pirks sages,nors ir bus parodyta kaip tos sages daromos.Manau "verslininkem" nera pagrindo pykti.O del ideju,kiekviena save gerbianti,sakykim taip,menininke,is kailio nersis kad tik jos darbeliai butu vienetiniai.Nu ir prisnekejau,taip kad bukim group.gif

drinks_cheers.gif
Si tema apie ivairiu sagiu kuryma,pries darant dekupazines,daug informacijos perskaiciau ir mergaiciu is dekupazo temos klausiau,kaip ir kas,ir visi jau viska zino 4u.gif
Noriu daug ka isbandyti,taip pat man mieliau paciai susikurti koki papuosala,nors nezinau ar kada ji panaudosiu,bet jei man patinka kurti,tai ka dabar?
Na,ir as cia, jau subobejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 17 gegužės 2007 - 11:17
Taip, dabar daug kam žinoma kaip tas sages daryt. O prieš kokių pusantrų metų tuo mažai kas domėjos, buvo vos keletą. Bent jau čia forume..
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Marzde @ 2007 05 17, 12:29)
Taip, dabar daug kam žinoma kaip tas sages daryt. O prieš kokių pusantrų metų tuo mažai kas domėjos, buvo vos keletą. Bent jau čia forume..


Na ir ka dabar blush2.gif juk ir garo variklis pirma buvo vienam zmogui zinomas, o dabar... smile.gif lotuliukas.gif
žinoma, čia ne į temą pagalvojau.
Aš pati su pirmosiomis sagėmis oi kiek vargo turėjau. Niekas man neparodė, kaip padaryt nugarėlę, kad ir daili būtų, ir tvirtai laikytų, ir neatsiklijuotų... mirksiukas.gif ir nors pirmąją sagę padovanojau mamai, bet bijau, kad jei ji ją bandytų nešiot, tai nugarėlę ilgainiui neatlaikytų lotuliukas.gif
pirma aš tą nugarėlę bandžiau daryt su atlasinėm juostelėm, bet pamačiau, kad kai atlasinės juostelės klijuojasi, tai klijai persisviečia į kitą pusę. doh.gif be to atlasinių juostelių kraštai yra, tad reikėjo dar sugalvot, kaip juos užlenkt g.gif žodžiu - atlasinės juostelės buvo klaida lotuliukas.gif
Tada bandžiau su tokiais storesniais padėklais ant stalo maximiniais. Idėja buvo visai nieko, bet neišvystyta, nes pabijojau, kad priklijavus užsegimą šis nukris. doh.gif
Po to atradau dirbtinę odą thumbup.gif (pigau už natūralią, efektas panašus bigsmile.gif ). Dirbtinė oda buvo gerai, nes prie jos galima prisiūti užsegimą, odą priklijuoti prie sagės ir viskas ok bigsmile.gif O bet tačiau... kai dariau pirmą sagę su dirbtine oda, tai irgi ne ideali nugarėlė buvo. Oi toli gražu lotuliukas.gif Žodžiu, gali žinot daug, bet kol pats nepabandysi savo rankelėm ir neatrasi sau tinkamo varianto, tai tos žinios mažai ko vertos 4u.gif
Tad moteros nesipykim. Informacija reikia dalintis. Na nebūtina gal jau taip visų savo paslapčių atskleisti, jei norit būt vienintelės ir nepakartojamos, bet informacija ir konkurencija skatina tobulėti visas. Ir tas, kurios savo darbelius pardavinėja, ir tas, kurios dar tik mokosi rankdarbiu meno.

Uff... kiek daug prirašiau. ax.gif Gyvenkime draugiškai friends.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sizike: 17 gegužės 2007 - 12:36