Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Aš tai karoliukams nusipirkus esu adatas, kurios lanksčios. Jos irgi plonos ir nestorėja.
Atsakyti
Taip,karoliukams spec.adatos yra,bet jos man besiuvinejant sulinksta,net vyras stebejosi,kad adatos taip linksta,tai is kokio metalo jos padarytos g.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 06 01, 18:21)
Taip,karoliukams spec.adatos yra,bet jos man besiuvinejant sulinksta,net vyras stebejosi,kad adatos taip linksta,tai is kokio metalo jos padarytos g.gif


aš tai jei labai jau per storą audinį reikia tas adatas perdurt, naudojuosi replėm smile.gif ne taip adata tada linksta ax.gif vos kitoj pusėj adatos galiukas pasimato, iškart čiumpu su replėm ir traukiu.
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 06 01, 19:41)
aš tai jei labai jau per storą audinį reikia tas adatas perdurt, naudojuosi replėm smile.gif ne taip adata tada linksta  ax.gif vos kitoj pusėj adatos galiukas pasimato, iškart čiumpu su replėm ir traukiu.

as irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 06 01, 13:45)
Kas galetu paaiskinti kaip tos vielikes pritvirtintos?

Cia keleta pamokeliuviela
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2007 05 16, 17:58)
Sveikinu su nauja tema  4u.gif
Sages -nuostabios  thumbup.gif  as,karts nuo karto uzsuku i dekupazo skyreli ir maciau ten tavo darbus, ir skaiciau, kad tu paveikslelius suskaldei- kuo skaldei sadolinu ar kuo kitu? Prasau, papasakok issamiau  4u.gif . Butu isvis super jei dar su darbo eigos paveiksliukais    bigsmile.gif


pritariu visoso sages nuostabios smile.gif
Atsakyti
jo sagiu grazumas , ivairumas ,nuostabumas... 4u.gif
as ir pamasciau kur cia geriau man rodytis veltini , ar cia lotuliukas.gif

user posted image


user posted image

visvien tik jom daugiausia laiko uzsiimti turiu ax.gif
Atsakyti
nu va,prisipirkau adatu,vielytes o vielytem ziuriu dar ir repliu spec.reikia? mega_shok.gif
Atsakyti
ir as labaj noriu daryti sege, bet wis neapsisprenfdziu kokia... ;/ labaj noreciau su tajs pasendintajs pawejksleliajs, bet nlb suprantu kokio ten laklo rejk, o jej nepatiktu, tj neapsimoka pirkti, nes jis brangiaj kajnuoja... ;/ noreciau pabandyt is karoliuku, bet nznau kur pigiai grazu, mazu karoliuku nusipirkt ir iswis kjp juos siuwinet, kokiu rastu, schemu gal kas turit? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Nescafe @ 2007 06 04, 11:24)
ir as labaj noriu daryti sege, bet wis neapsisprenfdziu kokia... ;/ labaj noreciau su tajs pasendintajs pawejksleliajs, bet nlb suprantu kokio ten laklo rejk, o jej nepatiktu, tj neapsimoka pirkti, nes jis brangiaj kajnuoja... ;/ noreciau pabandyt is karoliuku, bet nznau kur pigiai grazu, mazu karoliuku nusipirkt ir iswis kjp juos siuwinet, kokiu rastu, schemu gal kas turit?  blush-anim-cl.gif


geriausi raštai - iš galvos thumbup.gif
Atsakyti
kad neisejna man tjp schmoll.gif
Atsakyti
Pigiu karoliuku,vielutes,adatu yra Seskines 22,Floristikos svetaine 4u.gif
Atsakyti