Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Jumi @ 2007 05 30, 11:25)
Nugi maivaus savosiom tongue.gif



Puikios, o kaip bloga puse sutvarkai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2007 05 30, 12:56)
Puikios, o kaip bloga puse sutvarkai? g.gif

blogoji puse arba klijuota oda, arba veltinis ten kur imanoma graziai pritvirtinti wink.gif
Atsakyti
Na ką, mėgstu "pasimaivyti" , tai rodausi ir savas "prie chebros" biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif tas veltinis taip tvarkingai suveltas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 05 30, 11:25)
Nugi maivaus savosiom tongue.gif




Tavo sagės, Jumi, tikrai vertos pasimaivymo clap_1.gif Labai gražios, įspūdingos thumbup.gif

QUOTE(uups @ 2007 05 30, 12:30)

o kas del supanashejimo su ankstesniais autoriais,- nugi jei viena nusimegs megztini, bene tai reishkia,kad kita negali to paties modelio SAU nusimegzti? g.gif Pvz,man patinka Ievuschkos sages, ash moku velt, tai negi man dabar butinai ish jos pirktis? blink.gif Arba tavo burbulines skarytes? bigsmile.gif Nugi emiau ir pasidariau biggrin.gif


Sutinku drinks_cheers.gif

QUOTE(*MAGIC* @ 2007 05 30, 13:06)
Na ką, mėgstu "pasimaivyti" , tai rodausi ir savas "prie chebros"  biggrin.gif




Labai dailios sagės, ypač ta trijulė vidurinėj nuotraukoj wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gosiuko sagės man nuostabios, kaip tik mano stiliaus ir skonio smile.gif Naujų tau idėjų ir sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
Pasiziurekit,kaip grazu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
tas su meskiuku wub.gif
Atsakyti
Kas galetu paaiskinti kaip tos vielikes pritvirtintos?
Atsakyti
Dar kalusimukas,gal ir durnas......man netelpa karoliukas per adatas(kokias turiu) Ar buna adatu,kad galvutes neisstoretu? blink.gif Gal jus spec karoliukus perkat?
Atsakyti
Taip Lattele yra specialios adatėlės, labai, labai plonytės ir greit lūžtančios smile.gif Aš už 5 adatas atrodo mokėjau 2 Lt Pirkau krautuvėj siuvėjoms-mezgėjoms..
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 06 01, 17:03)
Taip Lattele yra specialios adatėlės, labai, labai plonytės ir greit lūžtančios  smile.gif  Aš už 5 adatas atrodo mokėjau 2 Lt Pirkau krautuvėj siuvėjoms-mezgėjoms..

Aaaaaa.... va kame reikalas...Aciu! reiks eit adatu ieskot,vel nepabaigsiu sages.... verysad.gif
Atsakyti