Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Juruze, o is kokiu siuliuku neri?As tai daugiausia neriu is Maxi, ju ilgis 565m/100g.
Labai graziai atrodo, kai tinkliukas neriamas siek tiek plonesniu siuliuku.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2007 07 11, 17:01)
Juruze, o is kokiu siuliuku neri?As tai daugiausia neriu is Maxi, ju ilgis 565m/100g.
Labai graziai atrodo, kai tinkliukas neriamas siek tiek plonesniu siuliuku.

O kokių puošnesnių siūlų galima rasti? Pvz. su blizgesiu.
Atsakyti
Neriu iš labai plono siūliuko, vašelis Nr.1 vos ne per storas, jei vieną siūlą dėti. Bet aš neriu iš 2 siūliukų su 1,5 Nr. vašeliu. Siūlai medvilnė+viskoze 100 g - 1400 m. Labai gražus blizgesys, siūlai tikrai labai gražūs, nėrinys krentantis. Tik va kaina to 100 g. yra 25 Lt Taigi sijonui nusipirkau 2 vnt. už 50 Lt ir tikiuosi užteks, nors toks mažiukas kamuoliukas beliko, o dar apdaila nepadaryta ir detalės visos nesujungtos. Toms brydėms irgi nemažai siūlų išeina.
Atsakyti
Juruze, bet is 2 siuliuku gal labai nepatogu nerti?Ar buna tokiu siulu storesniu?
Atsakyti
Na nelabai patogu, jie dar tokie slidūs. Bet kai pirkau buvau pasiryžusi nerti iš vieno siūlo, bet nesugebėjau sugrabalioti, tai pasidaviau. Todėl ir dėl kiekio dabar turiu probelmu, nes jei būčiau nėrusi iš vieno siūlo, tai 200 g. būtų buvę sočiai.
Bet žinok man kažkaip gražiau tie nėriniai kai iš plono siūliuko. Tada jie tokie kaip gipiūras atrodo.

Buvo ir storesnių. Tikrai didelis buvo pasirinkimas, bet ir nepigūs jei Aš pirkau Klp "Verpaluose"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūružė: 12 liepos 2007 - 08:26
QUOTE(Jūružė @ 2007 07 12, 09:25)
Na nelabai patogu, jie dar tokie slidūs. Bet kai pirkau buvau pasiryžusi nerti iš vieno siūlo, bet nesugebėjau sugrabalioti, tai pasidaviau. Todėl ir dėl kiekio dabar turiu probelmu, nes jei būčiau nėrusi iš vieno siūlo, tai 200 g. būtų buvę sočiai.
Bet žinok man kažkaip gražiau tie nėriniai kai iš plono siūliuko. Tada jie tokie kaip gipiūras atrodo.

Buvo ir storesnių. Tikrai didelis buvo pasirinkimas, bet ir nepigūs jei Aš pirkau Klp "Verpaluose"

O kaip vadinasi?
Atsakyti
"Vittoria" Jie gijomis, ne kamuoliukais. Užkniso nerealiai kol nusivijau. Bet siūlai labai faini smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūružė: 12 liepos 2007 - 08:54
QUOTE(zinulė @ 2007 07 11, 17:41)
O kokių puošnesnių siūlų galima rasti? Pvz. su blizgesiu.


Gal patiktų mikrofibra? Atrodo puošniai, blizga (ne kaip blizgutis, kaip šilkas) , tik gal kas turi patirties kaip nešiojasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pilietė: 16 liepos 2007 - 10:23
QUOTE(Pilietė @ 2007 07 16, 11:22)
Gal patiktų mikrofibra? Atrodo puošniai, blizga (ne kaip blizgutis, kaip šilkas) , tik gal kas turi patirties kaip nešiojasi?

O kaip jie būna: kamuoliukais, matkelėm.Neįsivaizduoju, ko ieškoti blush2.gif
Atsakyti
Kamuoliukai, 50 gr., virš 200 m. (ar tai 225 ar 250). Neprisimenu koks pavadinimas, jei reikės namie galėsiu pažiūrėt. Tik nežinau kaip nešiojasi, aš tik pradėjau iš jų nerti.
Atsakyti
QUOTE(Pilietė @ 2007 07 16, 12:22)
Kamuoliukai, 50 gr., virš 200 m. (ar tai 225 ar 250). Neprisimenu koks pavadinimas, jei reikės namie galėsiu pažiūrėt. Tik nežinau kaip nešiojasi, aš tik pradėjau iš jų nerti.

Pažiūrėk, 4u.gif noriu suknelę baliukui nusinerti, tai kažko puošnesnio ieškau. Maxi gražu, bet kažko kito norisi. g.gif
O kur pirkai,nors,manau daug kur galima rasti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 16 liepos 2007 - 11:38
Šį vakarą pažiūrėsiu, ryt ryte parašysiu. Šiauliuose pirkau, aušros al. gatvėj, bet manau, kad jų yra visur. Po 6 štukas permatomo plastiko dėžutėse sudėti, 1 kamuoliukas 5 Lt.
Atsakyti