Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

O cia is naujos Zoluskos:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Dar:

user posted image

user posted image


Papildyta:
Ir dar:

user posted image

user posted image

Atsakyti
Labai grazus rubeliai! bigsmile.gif
Atsakyti
Tikaani, aš vis pas tave į albumą įlendu, seilę pavarvinu, padūsauju... doh.gif O maniškis nėrinys padėtas dulkes renka - kažkaip truputį perdegiau... blush2.gif Už poros savaičių išvažiuoju atostogauti, reiks vašelį ir siūlus į kelionę pasiimti - kaip tik pats tas keliaujant, ir vietos daug neužima, ir atskira gėlytė greitai neriasi... O jau grįžusi vėl į krūvą rinksiu... ax.gif
Atsakyti
Liepa, nuostabūs modeliai, tikrai žmonės turi ir išmonės ir fantazijos. Aš šiaip ne taip baigiau repelioti iš apskritimų švarkelį, nors nėriau palaidinukę, tai pagaliau atsibodo nerti, ir svarbiausia niekas nenori nešioti, nors man tai atrodo gana gražu.
Atsakyti
Tetule, o kodel pati nenori nesiot svarkelio?

Ir laukiam , kada parodysi. ax.gif
Atsakyti
Gal kam nors ir pravers
http://picasaweb.goo...KawowaZElementW
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2007 06 27, 17:12)
Tetule, o kodel pati nenori nesiot svarkelio?

Ir laukiam , kada parodysi.  ax.gif



Dabar sugalvojau truputį pakeisti. Tai kai kitą savaitę atvažiuos dukra, padės įdėti nuotrauką.
Atsakyti
QUOTE(tikaani @ 2007 06 10, 12:52)
Kazkada, gal pries simta metu, zadejau ideti savo nerta kostiumeli su zvaigzdemis ir vestuvine suknele is ramuniu. blush2.gif
Bandau teseti pazada.
user posted image
user posted image
ax.gif

Šia suknute papuošiau temelę
http://www.supermama...;#entry10361347

Na tokia jau ji man graži... wub.gif lotuliukas.gif Tiesiog fantastika yahoo.gif
Atsakyti
O sujungti elementus įmanoma tik brydėmis? Nes mezgu sijoną iš foto be schemos ir ten atrodo, kad elementai sujungti tinkleliu, bet man jungiant tas tinklas gaunasi labai nelygus, negrazus. Gal yra kokia gudrybė to tinkliuko nėrimo?
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 07 11, 09:51)
O sujungti elementus įmanoma tik brydėmis? Nes mezgu sijoną iš foto be schemos ir ten atrodo, kad elementai sujungti tinkleliu, bet man jungiant tas tinklas gaunasi labai nelygus, negrazus. Gal yra kokia gudrybė to tinkliuko nėrimo?



Juruze, as rusiskuose forumuose esu skaiciusi, kad tas tinkliukas ir turi buti nelygus.Jis yra vadinamas netaisiklingu tinkleliu.
Atsakyti
Gal turit kokią nuorodą, ar galit paaiškint kaip tarp gėlyčių nunert tinklelį?. Turiu daug nertų gėlyčių, trūksta tinkliuko ax.gif
Ta balta vestuvinė tai nereali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2007 07 11, 09:16)
Juruze, as rusiskuose forumuose esu skaiciusi, kad tas tinkliukas ir turi buti nelygus.Jis yra vadinamas netaisiklingu tinkleliu.


Ai pradėjau jungti brydėmis. Matysiu kas gausis. Gaila, kad nusipirkau brangius siūlus pirmam tokiam darbui. Jei nepasiseks, bus labai gaila, nei išardyti nei ką.
Na gal po savaitės galėsiu pademonstruoti smile.gif (kažin iš kur tas optimizmas pas mane doh.gif )
Atsakyti