Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Jei turesit kokiu klausimeliu, rasykit, bandysiu atsakyti. bigsmile.gif
Atsakyti
Šauniai padirbėjai tikaani.Kiek laiko trukai kol palaidinę nunėrei?Man jau nusibodo tas gėlytes nert ir dar tie lapeliai kažko riečiasi ,sukasi, kaži jei su lygintuvu per drėgną palutę palyginčiau ar nepadėtų?
Atsakyti
QUOTE(111dalia @ 2007 06 10, 14:47)
Šauniai padirbėjai tikaani.Kiek laiko trukai kol palaidinę nunėrei?Man jau nusibodo tas gėlytes nert ir dar tie lapeliai kažko riečiasi ,sukasi, kaži jei su lygintuvu per drėgną palutę palyginčiau ar nepadėtų?


Lapeliai tikrai turetu issilyginti, visai nepergyvenk. Airiskame nerime visada taip: pradzia sunki, atrodo, kad nuobodoka, o kai imi lyginti, jungti i kruva, pamatai kaip grazu ir buna smagu. bigsmile.gif
Nezinau apie kuria palaidine kalbi, bet tokiai suknelei is gelyciu ir lapeliu sugaistu apie menesi .
user posted image
Atsakyti
tikaani, vestuvinė suknelė - tikra pasaka wub.gif

O aš saviškį "užmečiau", atsibodo truputį... doh.gif reiks vėl bandyti sugrįžti... blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Turiu nauja Dupleta, tai kai ka noriu ir jums parodyt.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2007 06 11, 08:53)
Labas rytas.
Turiu nauja Dupleta, tai kai ka noriu ir jums parodyt.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Labai patiko , gal galima pamatyti visą žurnalą, norėtusi ir schemų
dėkoju
Atsakyti
Rife, nusiunciau.
Atsakyti
QUOTE(tikaani @ 2007 06 10, 17:05)
Lapeliai tikrai turetu issilyginti, visai nepergyvenk. Airiskame nerime visada taip: pradzia sunki, atrodo, kad nuobodoka, o kai imi lyginti, jungti i kruva, pamatai kaip grazu ir buna smagu. bigsmile.gif
Nezinau apie kuria palaidine kalbi, bet tokiai suknelei is gelyciu ir lapeliu  sugaistu apie menesi .
user posted image


Aš klausiau apie palaidinę kur kostiumėlo nuotrauką buvai įdėjusi.O ,šita rūžava suknutė žiūriu ne brydėmis ,o paprastai siūlais sujungta viskas.Ar man tap tik atrodo? Otai pati gal irgi lygini kai kurias detales.Gėlytės tai nesiraito ir lapeliai kitos formos pagal kitą schemą irgi nesiraito
Papildyta:
QUOTE(Misty @ 2007 06 11, 09:42)
tikaani, vestuvinė suknelė - tikra pasaka wub.gif

O aš saviškį "užmečiau", atsibodo truputį...  doh.gif reiks vėl bandyti sugrįžti...  blush2.gif



Aha ,man irgi nusibosta ,tai aš pakaitom gėlytes tunikai neriu ,o kai nusibosta free from technika rankinę rezgiu.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2007 06 11, 13:25)
Rife, nusiunciau.


Ačiū gavau
Atsakyti
Tikani, ta rausva suknelė nepaparastai graži, bet buvau neatkreipusi dėmesio į motyvų sujungimą. Iš tiesų 111Dalia pastebėjo, ir tikrai neaišku, kaip ten sujungta. Jei gali paaiškink. Noriu padėkoti ir Liepai, labai graži rausva palaidinukė 1-oje nutraukoje
Atsakyti
užsikabinau ir aš nerti taip.... visą savaitgalį internete "akis pravarvinau" .... užkrėčiau ir dukrą.... smile.gif)) žiūrėsim, kas gausis
Atsakyti
QUOTE(tetulė @ 2007 06 12, 15:06)
Tikani, ta rausva suknelė nepaparastai graži, bet buvau neatkreipusi dėmesio į motyvų sujungimą. Iš tiesų 111Dalia pastebėjo, ir tikrai neaišku, kaip ten sujungta. Jei gali paaiškink. Noriu padėkoti ir Liepai, labai graži rausva palaidinukė 1-oje nutraukoje


Taip. Cia sujungta paprastai - laisvu siulu, tik pries tai visas gelyciu-lapeliu rastas isisdeliotas, vietomis kaip griauciai susiutas be tarpeliu, o tarpeliai prinarstyti siuliukais. bigsmile.gif

Liepa, labai grazios palaidinukes, tokios vasariskos, geletos.
Nepatingekit moterys, nusinerkit, tai bus taip orginalu ir prazydesit viduri vasaros kaip geleles. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikaani: 14 birželio 2007 - 10:35