Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

QUOTE(morta-sigita @ 2008 06 30, 22:45)
Mano bandymas:
user posted image
Ir kaip? Nelabai baisu? blush2.gif  ax.gif Kai pabaigiau tai ir susizavejimas tokiais darbais praėjo  lotuliukas.gif .

thumbup.gif Labai gražu, žavėsis visi kiti tavo darbeliu.
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 06 30, 21:45)
Mano bandymas:
user posted image
Ir kaip? Nelabai baisu? blush2.gif  ax.gif Kai pabaigiau tai ir susizavejimas tokiais darbais praėjo  lotuliukas.gif .

grazu ir as darau suknele, tai kartais net kantrybe baigiasi, supykusi numeta ir vel sukus apsukus einu kai pyktis praeina
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 06 30, 20:45)
Mano bandymas:
user posted image
Ir kaip? Nelabai baisu? blush2.gif  ax.gif Kai pabaigiau tai ir susizavejimas tokiais darbais praėjo  lotuliukas.gif .

nu jau grožis neišpasakytas thumbup.gif wub.gif šaunuolė. giriu dar to kad užbaigei savo darbelį, nes savojo niekaip nesugebu užbaigt, valandikę, kitą pasėdėčiau ir turėčiau užbaigtą priekį...
Atsakyti
Ačiū mergaitės, kad giriat 4u.gif , man to labai reikėjo. Kol pabaigiau kelis kartus žadėjau mest į šalį, nes tai tas negerai, tai anas, tai išvis kama man jo reikia, kur dėsiu doh.gif . Dabar visai kitaip daryčiau. Ir gerai, kad tokį nedidelį dariau, nes pasimokiau ir kitą kartą žinosiu kaip geriau - sunert, va kaip. Kada nors suknelę gal nusinarpliosiu, bet tolimoje ateityje, jei nepernorėsiu lotuliukas.gif .
Dar kartą visoms ačiū notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif .
Atsakyti
prasom prasom
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Mergaites, galit man pagelbet? bigsmile.gif
Gal kas turit sitos gelytes schemute?
Man ji wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2008 07 02, 20:31)
Labas vakaras  4u.gif
Mergaites, galit man pagelbet?  bigsmile.gif
Gal kas turit sitos gelytes schemute?
Man ji  wub.gif
user posted image

man is paveikslelio mazdaug aisku kaip ax.gif tik nezinau kaip cia paaiskint... jei ne viena neras, bandysiu pati nupiest ir idesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi sunkoka paaiškinti, bet bandysiu, o jei kas ne taip, gal mergaitės pataisys:
1. Nuneri pynutę ir padarai ratuką
2. Geričiausiai yra neriamas stulpelis su vienu užmetimu ir tarp stulpelių viena ar dvi pynutės
3. Neriama kokių 5-7 akių pynutė, jungiant ją į 2 eilės pynutes.
4. Nunertos pynutės apneriamos stulpeliu su vienu (o gal 2 užmetimais), greičiauisai 5, po to daroma pynutė iš kokių 2-3 akių ir vėl stulpeliai
5. Apneriama žemu stulpeliu.

Atsakyti
Ziuriu gruodinukes auksarankes thumbup.gif
Bandysiu nert biggrin.gif
Atsakyti
Airiško nėrimo gerbėjos ir mylėtojos, ką dabar narpliojate?

Aš nersiu šį megztuką

user posted image

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti