Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

Sveikutes, pagaliau nufotkinau vakar baigta darbuka gaila, ne visas matosi, nes pati save fotkinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 05 30, 11:23)
Sveikutes, pagaliau nufotkinau vakar baigta darbuka gaila, ne visas matosi, nes pati save fotkinau  blush2.gif


Gražu thumbup.gif Bet jau tavo produktyvumas blink.gif Tik ką maudymuku gyreisi, o jau naujas didelis darbelis...
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 05 30, 10:26)
Gražu thumbup.gif Bet jau tavo produktyvumas blink.gif Tik ką maudymuku gyreisi, o jau naujas didelis darbelis...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif as maudymuka i tarpa nuneriau lotuliukas.gif Sitam megztukui uztrukau apie 3 savaites nekasdien nerdama ax.gif Kazkaip jis labai greitai ejosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 05 30, 11:23)
Sveikutes, pagaliau nufotkinau vakar baigta darbuka gaila, ne visas matosi, nes pati save fotkinau  blush2.gif


auksinės rankos - dideli ir daug gražių darbų per visai trumpą laiką thumbup.gif . Sėkmės, taip ir toliau mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labai jau panasus i mano topuka.Grazus darbelis.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2007 05 30, 10:50)
Labai jau panasus i mano topuka.Grazus darbelis.


drinks_cheers.gif aha, as irgi tai pastebejau blush2.gif
Atsakyti
user posted image[/IMG]
Papildyta:

Pagaliau įdėjau nuotrauką. Čia mano būsimos tunikos motyvai.
Atsakyti
Mano teta tokią neria savo dukrai, tik kitos spalvos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kazkada, gal pries simta metu, zadejau ideti savo nerta kostiumeli su zvaigzdemis ir vestuvine suknele is ramuniu. blush2.gif
Bandau teseti pazada.
user posted image
user posted image
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tikaani @ 2007 06 10, 12:52)
Kazkada, gal pries simta metu, zadejau ideti savo nerta kostiumeli su zvaigzdemis ir vestuvine suknele is ramuniu. blush2.gif




Kooooookia vestuvine suknele- net baltas pavydas sueme 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikaani: 10 birželio 2007 - 12:01
tikaani, nuostabus darbai! 4u.gif
Atsakyti