Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

javascript:emoticon(':D')
Atsakyti
QUOTE(maggota @ 2008 05 21, 15:49)
Aciu uz greita atsakyma  4u.gif , o kaip jungiate lapelius i pasirinkta aki? Zemu stulpeliu? Ir dar klausimelis, kaip jungti kitos eiles grandinele tarp tu 3 lapeliu?  g.gif Ten man gaunasi tokia makalyne... jokio grozio  unsure.gif
user posted image

Va čia radau gražiai paaiškinta http://www.tindirind...lename=ram1.jpg
Atsakyti
Sveikutės,
pradėjau ir aš po truputį jungti suknelės dalis doh.gif Eina sau, kiek darbo ir kiek kruopštumo reikia blink.gif Neįsivaizduoju, kaip jūs turite tiek kantrybės tokiems dideliems darbeliams... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2008 05 23, 08:29)
Va čia radau gražiai paaiškinta http://www.tindirind...lename=ram1.jpg

Cia jungia virsum, bet taip numezgus labai negrabiai gaunasi. Daug grazesnis vaizdas pagal schema, kuria idejau anam puslapy.
Atsakyti
Sveikos,

nusprendžiau savo mergytei nunert suknelę krikštynoms.Perskaičiau jūsų temas.Ir ryžausi mėgint.Jau prisinėriau detalių. smile.gif Dabar liko sujungt. Bet galvoju,kad jungiant brydėm aš labai ilgai užtruksiu, bijau nespėt. doh.gif O gal pynutėm jungt lengviau? Gal kas bandėt? Ir įdomu kaip atrodo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2008 05 30, 12:38)
Sveikos,

nusprendžiau savo mergytei nunert suknelę krikštynoms.Perskaičiau jūsų temas.Ir ryžausi mėgint.Jau prisinėriau detalių. smile.gif  Dabar liko sujungt. Bet galvoju,kad jungiant brydėm aš labai ilgai užtruksiu, bijau nespėt. doh.gif O gal pynutėm jungt lengviau? Gal kas bandėt? Ir įdomu kaip atrodo.. ax.gif


taip. pynutem lengviau ir zyyymiai greiciau mirksiukas.gif jei truksta laiko - tuomet rinkciaus pynutes... yra sitoj temoj nemazai foto ir su bydem ir su pynelem - kur akivaizdziai matosi skirtumas tarp ju mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Peperoni, sakyk, o kiek suliuku tau isejo sujungimams (bijau,kad gali nebeuztekt...tiek daug gelyciu prisineriau o dar pakrastelius pamirsau+sujungimai)? Ir kaip tu darei lapeliu pakrastelius? T.y. noriu paklausti ar pirma lapelius sujungei ir juostele prinerei ar pirma juostele nunerei ir tada prie jos lapelius kabinai...nes man kazko nelabai graziai gaunasi...as pirma sujungiau lapelius ir prineriu juostele( pirma pynute, paskui stulpeliu) bet kazkaip banguojasi...labai susiaurint ir bijau...o kai banguojasi- nelabai kaip atrodo, neprigula graziai....ka dabar daryt... unsure.gif ardyt?
Atsakyti
Juostele isardziau ir isnaujo neriau- dabar gerai, graziai gavosi. Va, o kiek sujungimams sunaudojai butu vistiek idomu ax.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 09 birželio 2008 - 00:14
QUOTE(zuzula @ 2008 06 07, 13:17)
Laba  4u.gif
Peperoni, sakyk, o kiek suliuku tau isejo sujungimams (bijau,kad gali nebeuztekt...tiek daug gelyciu prisineriau o dar pakrastelius pamirsau+sujungimai)? Ir kaip tu darei lapeliu pakrastelius? T.y. noriu paklausti ar pirma lapelius sujungei ir juostele prinerei ar pirma juostele nunerei ir tada prie jos lapelius kabinai...nes man kazko nelabai graziai gaunasi...as pirma sujungiau lapelius ir prineriu juostele( pirma pynute, paskui stulpeliu) bet kazkaip banguojasi...labai susiaurint ir bijau...o kai banguojasi- nelabai kaip atrodo, neprigula graziai....ka dabar daryt... unsure.gif  ardyt?


atsiprasau, kad neatsakiau isart... ax.gif mano pc buvo profilaktiskai tvarkomas...

jei del krastelio - tai pirma jungiau lapelius, tada prie ju prineriau juostele...


o del sujungimu.... net nzn ka atsakyt... g.gif as pradzioj susijungiau nugara, paskui prieki... viska dariau vienu metu - ir gelytes neriau, ir sujungimus dariau - tai man labai sunku isskirt, kiek konkreciai sujungimams tu siulu isejo... galiu tik pasakyt, kad bendrai - suejo 4 maxio kamuoliukai - tai tunika sveria nemazai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 09 birželio 2008 - 10:57
Labas 4u.gif
nieko tokio,kad iskart neatsakei mirksiukas.gif svarbiausia juk, kad atsakei 4u.gif
mano ne maxi siuliukai...ir nezinau po kiek gramu ir metru ju buna...mano kazkokie medvilniniai 50g/160m suneriau 8, liko vienas sujungimams...turiu dar viena kamuoliuka turputi truputi sviesesnes spalvos ir truputi plonesnis siulas...tai labai norisi ir ta sunerti ax.gif galvoju-ta ciut sviesesni imti sujungimams, o ta likuti suneri gelytems...man vis maza biggrin.gif atrodo,kad kiek benerciau vis retas ir retas...
Atsakyti
QUOTE(zuzula @ 2008 06 09, 16:23)
Labas  4u.gif
nieko tokio,kad iskart neatsakei  mirksiukas.gif  svarbiausia juk, kad atsakei  4u.gif 
mano ne maxi siuliukai...ir nezinau po kiek gramu ir metru ju buna...mano kazkokie medvilniniai 50g/160m suneriau 8, liko vienas sujungimams...turiu dar viena kamuoliuka turputi truputi sviesesnes spalvos ir truputi plonesnis siulas...tai labai norisi ir ta sunerti  ax.gif  galvoju-ta ciut sviesesni imti sujungimams, o ta likuti suneri gelytems...man vis maza  biggrin.gif  atrodo,kad kiek benerciau vis retas ir retas...



na va tokie mano:
http://www.auksarank...o...3&offset=16

tai cia raso, kad 100g/565m vienas kamuoliukas. kadangi man reikejo 4, tai suneriau kazkur 2.2 km siulu lotuliukas.gif doh.gif

o del tankumo tai man irgi norejos tankesnio nerinio - nei originalas.... kazkaip tvirtesnis tas "audinys" gaunasi... o originalas labiau panasus i voratinkli. ax.gif ..
Atsakyti