Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

QUOTE(giedress @ 2008 05 21, 14:13)
na aš kai nėriau snaiges, tai ten buvo kažkas panašaus:
pati paišiau, tai kreivokai gavos blush2.gif
tas skaičiukas akių, kurį darysi, nėra svarbus. Svarbiausia, kad pasirenki akį, į kurią "kiši" lapelius. Nuneri pirmą lapelį, paskutinę jo akį sujungi su ta raudona akimi. Toliau pradedi antrą lapelį, ir vėl jo paskutinę akį jungi su raudona. Ir tt. Na čia man pirmoji mintis atėjusi į galvą yra tokia. Gal kitos mergaitės turi tikslesnę schemutę 4u.gif


Aciu uz greita atsakyma 4u.gif , o kaip jungiate lapelius i pasirinkta aki? Zemu stulpeliu? Ir dar klausimelis, kaip jungti kitos eiles grandinele tarp tu 3 lapeliu? g.gif Ten man gaunasi tokia makalyne... jokio grozio unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maggota @ 2008 05 21, 15:49)
Aciu uz greita atsakyma  4u.gif , o kaip jungiate lapelius i pasirinkta aki? Zemu stulpeliu? Ir dar klausimelis, kaip jungti kitos eiles grandinele tarp tu 3 lapeliu?  g.gif Ten man gaunasi tokia makalyne... jokio grozio  unsure.gif
user posted image

ne, jungiu ne žemu stulpeliu, tiesio prakišu ir ištraukiu. Gal aiškiai parašiau ax.gif
O dėl sujungimo i grandinėlę tai mastau.gif Ten kiba kiekvieną grandinėlę atskirai nerti? Arba gal stulpeliais ant kojelių tipo? g.gif Ir vąšelį kišti į lapelio akytę g.gif Reikia bandytis visokių variantų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 05 19, 20:25)
Peperoni, koks sekantis darbelis bus?

Aš svajoju apie va tokį paltuką  wub.gif

user posted image

Tikrai nersiu ir megsiu, tik neaišku, kada. Siūlų niekaip negaliu parinkti. Norisi padaryti taip, kad patiktų ir galėčiau nešioti.

Gal išrenkame megztuką, palaidinukę bendram projektui? Jei susirinktų 4-5 airiško nėrimo mylėtojos, būtų linksmiau darbuotis  mirksiukas.gif

Aš bandau nerti šitą http://www.peruvianc.../...ss (set).do
iš violeto (kaip Maxi), bet nesu labai patenkinta, man kol kas atrodo per kieta, maždaug pusę nunėriau, nežinau, kaip toliau eisis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 21 gegužės 2008 - 19:23
QUOTE(maggota @ 2008 05 21, 13:33)
Laba diena,

išnaršiau nemažai temų, bet niekur neradau, ko ieškojau.  verysad.gif  
Labai noriu paprašyti Jūsų, auksarankių, pagalbos, gal kuri galėtų paaiškinti, ar schemą papaišyti, kaip nerti tokį tinklą, kad gautųsi tie trys lapeliai sujungimo vietoje. Kaip padaryti vieną lapelį, moku, o su tais trim niekaip neperkandu...  doh.gif  Būsiu labai labai labai dėkinga už pagalbą. blush2.gif 4u.gif  Ačiū  smile.gif
user posted image

Va schema. Tik tavo neriny plonesni siulai ir storesnis vaselis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 21 gegužės 2008 - 21:35
QUOTE(tetulė @ 2008 05 21, 20:22)
Aš bandau nerti šitą http://www.peruvianc.../...ss (set).do
iš violeto (kaip Maxi), bet nesu labai patenkinta, man kol kas atrodo per kieta,  maždaug pusę nunėriau, nežinau, kaip toliau eisis.



498 dolerių blink.gif mega_shok.gif

Ir kaip sekasi nerti?

Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 05 22, 09:08)
498 dolerių  blink.gif  mega_shok.gif 

o kiek pati įsivertintum savo darbą? Mano vyras taip manęs vieną kartą paklausė ir aš supratau, kad už rankų darbą tokios tikrosios boutique kainos ir yra 4u.gif Juk mašina tokio nenunersi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 05 22, 09:39)
o kiek pati įsivertintum savo darbą? Mano vyras taip manęs vieną kartą paklausė ir aš supratau, kad už rankų darbą tokios tikrosios boutique kainos ir yra 4u.gif Juk mašina tokio nenunersi ax.gif


Abejoju, ar ten rankų darbas... Jei ranku, tai kaina normali

Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 05 21, 21:33)
Va schema. Tik tavo neriny plonesni siulai ir storesnis vaselis.


thumbup.gif
Didelis didelis AČIŪ aciuks.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 05 22, 10:08)
498 dolerių  blink.gif  mega_shok.gif 

Ir kaip sekasi nerti?

Na, prinėriau tų ratukų, dabar sumezginėju, bet originale tur būt nerta iš plonesnių siūliukų, kolkas tai grubus nėrinys atrodo g.gif . Jei pradėčiau dabar, tai bandyčiau iš kitokių siūlų. Osinkoje rusaitės nėrė iš viskozės su medvilne, bet aš tokių negavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tetulė: 22 gegužės 2008 - 11:42
QUOTE(tetulė @ 2008 05 22, 12:39)
g.gif
Na, prinėriau tų ratukų, dabar sumezginėju, bet originale tur būt nerta iš plonesnių siūliukų, kolkas tai grubus nėrinys  atrodo g.gif . Jei pradėčiau dabar, tai bandyčiau iš  kitokių siūlų. Osinkoje rusaitės nėrė iš viskozės su medvilne, bet aš tokių negavau.


Jei neriate iš medvilnės, maždaug 50 g - 150 m, po skalbimo ir lyginimo bus švelnesnis.

Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 05 22, 13:48)
Jei neriate iš medvilnės, maždaug 50 g - 150 m, po skalbimo ir lyginimo bus švelnesnis.

Neriu iš Violeto panašiai kaip Maxi(tokių turėjau iš anksčiau), na reikės pabaigti, ką darysi...
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2008 05 19, 14:23)

Super, Peperoni, clap_1.gif labai labai thumbup.gif
as savo uzmeciau blush2.gif grazus oras ir aptingau blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 05 19, 19:28)

ideja labai gera- inertos (apnertos ar isiutos g.gif ) medziagines geles, bet cia idealiai parinktos spalvos (medziagos ir siulu)
As, dabar nieko nenersiu, nemegziu...nebent ziemini-rudenini megztini...o tai su mano tempais( ir patingejimais) blush2.gif dabar pradet ir ant ziemos sezono baigt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzula: 22 gegužės 2008 - 13:26