Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

QUOTE(Peperoni @ 2008 05 19, 17:23)
Aciu mergaites  4u.gif  Cia mano ko gero didziausias projektas iki siol....  visas darbas vakarais ir savaitgaliais (mazoka to laisvo laiko turiu  unsure.gif ) truko nuo Naujuju metu kazkur... g.gif

aisku, paskutine savaite teko labai stipriai forsuot (kaip studentui  biggrin.gif) , akytems tai nelabai i nauda buvo... sad.gif kantrybei taipogi  biggrin.gif)  jau sakiau spjausiu as i ta airiska nerima ir daugiau ne uz ka i rankas nemsiu...  schmoll.gif  bet nieko, ziuriu jau praeina tos mano mintys....  biggrin.gif  reiks vel ka naujo sugalvot... ax.gif  blush2.gif



Peperoni, koks sekantis darbelis bus?

Aš svajoju apie va tokį paltuką wub.gif

user posted image

Tikrai nersiu ir megsiu, tik neaišku, kada. Siūlų niekaip negaliu parinkti. Norisi padaryti taip, kad patiktų ir galėčiau nešioti.

Gal išrenkame megztuką, palaidinukę bendram projektui? Jei susirinktų 4-5 airiško nėrimo mylėtojos, būtų linksmiau darbuotis mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 05 19, 19:25)
Peperoni, koks sekantis darbelis bus?

Aš svajoju apie va tokį paltuką  wub.gif

user posted image

Tikrai nersiu ir megsiu, tik neaišku, kada. Siūlų niekaip negaliu parinkti. Norisi padaryti taip, kad patiktų ir galėčiau nešioti.

Gal išrenkame megztuką, palaidinukę bendram projektui? Jei susirinktų 4-5 airiško nėrimo mylėtojos, būtų linksmiau darbuotis  mirksiukas.gif

Super paltukas thumbup.gif na pasiūlykit idėjų, gal ir aš prisijungsiu.Einu paieškot,ko norėčiau
Atsakyti
Labai gražu. Prisidėčiau, bet kad dabar visa mažės krikštynų suknelėje...


QUOTE(agnieszka.v @ 2008 05 19, 19:25)
Peperoni, koks sekantis darbelis bus?

Aš svajoju apie va tokį paltuką  wub.gif

user posted image

Tikrai nersiu ir megsiu, tik neaišku, kada. Siūlų niekaip negaliu parinkti. Norisi padaryti taip, kad patiktų ir galėčiau nešioti.

Gal išrenkame megztuką, palaidinukę bendram projektui? Jei susirinktų 4-5 airiško nėrimo mylėtojos, būtų linksmiau darbuotis  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 05 19, 19:29)
Super paltukas thumbup.gif na pasiūlykit idėjų, gal ir aš prisijungsiu.Einu paieškot,ko norėčiau


Man šitie modeliai labai gražūs. Tik čia jau, aišku, aukštasis pilotažas.

user posted imageuser posted image

Modeliai iš Osinkos smile.gif

Atsakyti
Tunika thumbup.gif wub.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Fantastiskas nerinys! Jusu kantrybe begline! As sia tunika neriu nuo vasario. tikiuosi baigt birzeliui. Neriau 15 nr medvilniniais vokiskais siulais.Didziuju geliu nerimas uztrukdavo net visa valanda.Dariau tankaus nerimo tunika alia Bagiotti.Taciau antro tokio didelio kurinio airisku mezgimu niekad nebedarysiu.


Papildyta:
Kinietiskas paltukas ypatingas,puikus. Net siulus jau jam esu nusipirkusi.Nors airiskas mezgimas,bet tikras rojus nert is storesniu siulu,nei 15nr . Bandziau nert keleta daleliu.Labai graziai ziurisi. Tik pavasari ir vasara rankdarbius pakoreguoja sodo darbai.Pritruksta viskam laiko.
Atsakyti
QUOTE(salvia @ 2008 05 20, 10:11)
Fantastiskas nerinys! Jusu kantrybe begline! As sia tunika neriu nuo vasario. tikiuosi baigt birzeliui. Neriau 15 nr medvilniniais vokiskais siulais.Didziuju geliu nerimas uztrukdavo net visa valanda.Dariau tankaus nerimo tunika alia Bagiotti.Taciau antro tokio didelio kurinio airisku mezgimu niekad nebedarysiu.

na aš irgi iš 15Nr. siūlų neriu tuniką, tik kad ji per mano magistrinį užmesta visai doh.gif Na bet ji laaaaaaaaaabai reta biggrin.gif man ir taip jau sunku ją nerti, o ką jau kalbėti apie tankius nėrinukus rolleyes.gif
Šaunuolės mergaitės visos 4u.gif
Atsakyti
o bože doh.gif doh.gif merginos, išvarėt mane iš proto blink.gif visa diena kaupiu visokius motyvus airiško nėrimo ir svaigstu, nuo ko pradėt, dar daug liko skaityt ir domėtis nes nelabai įkirtau, o jūsų grožybės pakerėjo mane... .

baigsiu savo leliui - pilvinukui vokelį - tai imsiuos ko nors iš šitos operos. tik reiks sugalvot ką, ar tašiuką kokį ar gal dar ką paprasto... . patarsit? nuo ko pradėjot jūs? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 05 20, 15:30)
o bože    doh.gif    doh.gif  merginos, išvarėt mane iš proto      blink.gif    visa diena kaupiu visokius motyvus airiško nėrimo ir svaigstu, nuo ko pradėt, dar daug liko skaityt ir domėtis nes nelabai įkirtau, o jūsų grožybės pakerėjo mane... . 

baigsiu savo leliui  - pilvinukui vokelį - tai imsiuos ko nors iš šitos operos. tik reiks sugalvot ką, ar tašiuką kokį ar gal dar ką paprasto... .  patarsit? nuo ko pradėjot jūs?  wub.gif


Pirmas airiškas buvo kepurytė (net dvi vienodos).Po to rankinukas. Tik vis pamušalo neprisiruošiu pasiūti doh.gif

Atsakyti
As pradejau nekukliai - nuo sijono blush2.gif doh.gif biggrin.gif ir dar beveik tuo pat metu neriau ale airisku motyvu palaidine (ji buvo is daug, tarpusavyje sujungtu gelyciu)...

pirmas blynas (sijonas) buvo siek tiek prisviles - nes nenaudojau jokio pagrindo sujungimui - t.y. nesiuvau motyvu ant pagrindo - o jungiau iskart... rezultatas isejo neblogas - bet galejo but ir geresnis... blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,

išnaršiau nemažai temų, bet niekur neradau, ko ieškojau. verysad.gif
Labai noriu paprašyti Jūsų, auksarankių, pagalbos, gal kuri galėtų paaiškinti, ar schemą papaišyti, kaip nerti tokį tinklą, kad gautųsi tie trys lapeliai sujungimo vietoje. Kaip padaryti vieną lapelį, moku, o su tais trim niekaip neperkandu... doh.gif Būsiu labai labai labai dėkinga už pagalbą. blush2.gif 4u.gif Ačiū smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(maggota @ 2008 05 21, 14:33)

na aš kai nėriau snaiges, tai ten buvo kažkas panašaus:
user posted image
pati paišiau, tai kreivokai gavos blush2.gif
tas skaičiukas akių, kurį darysi, nėra svarbus. Svarbiausia, kad pasirenki akį, į kurią "kiši" lapelius. Nuneri pirmą lapelį, paskutinę jo akį sujungi su ta raudona akimi. Toliau pradedi antrą lapelį, ir vėl jo paskutinę akį jungi su raudona. Ir tt. Na čia man pirmoji mintis atėjusi į galvą yra tokia. Gal kitos mergaitės turi tikslesnę schemutę 4u.gif
Atsakyti