Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas 2dalis

QUOTE(Dvi @ 2008 04 27, 20:51)

O cia paskutinis komplekto gabaliukas:


thumbup.gif laaaaaabai grazu wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 04 26, 22:18)
Na va. Rodau ax.gif
user posted image

SUPER clap_1.gif
Atsakyti
Dvi, prisidedu ir as prie tavo darbeliu liaupsiu thumbup.gif . Darbelis tiesiog beprotiskai fantastiskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif visoms
Atsakyti
o mano iš gabaliukų skara į šitą temukę tiktų ax.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 04 26, 23:18)
Na va. Rodau ax.gif
user posted image


Fantastika wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vyna @ 2008 05 08, 20:08)
o mano iš gabaliukų skara į šitą temukę tiktų ax.gif user posted imageuser posted image


Labai daili skara thumbup.gif thumbup.gif o jau spalvytes ryskumas wub.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir as cia blush2.gif

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Vyna @ 2008 05 08, 19:08)
o mano iš gabaliukų skara į šitą temukę tiktų ax.gif


Grazi skaryte wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
momima na jau kaip gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai šakės.Ir kiek laiko užtrunka kol toks grožis išvysta dienos šviesą?
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 05 08, 22:55)
Pasirodysiu ir as cia  blush2.gif
user posted image

swoon.gif oho koks grožis thumbup.gif Kokiam modeliukui nerta? Ant moters ar mergaitės? Jeigu galima, būtų labai šaunu ant kūno pamatyt 4u.gif

Bet kiek daug pasikartojančių ir mažų motyvų doh.gif įsivaizduoju, kad į galą jau sunkiai nėrėsi blink.gif Bet rezultatas - liuks user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 04 26, 23:18)
Na va. Rodau ax.gif
user posted image

kaip grazu thumbup.gif


SAunuole
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 05 08, 22:06)
momima na jau kaip gražu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tai šakės.Ir kiek laiko užtrunka kol toks grožis išvysta dienos šviesą?

Labai aciu 4u.gif
Neriau dvi sunkneles ir uztrukau 2 men.o konkreciai su sia suknelia kiek uztrukau net nezinau blush2.gif bet manau virs menesio tai tikrai smile.gif bet neriau tik kai vaikas miega arba vakarais,bet buvo dienu kai visai nedirbau nes nebegalejau ziuret i tas atskiras gelytes kai jas reikedavao sujunginet

QUOTE(giedress @ 2008 05 09, 07:54)
swoon.gif oho koks super Kokiam modeliukui nerta? Ant moters ar mergaitės? Jeigu galima, būtų labai šaunu ant kūno pamatyt

Bet kiek daug pasikartojančių ir mažų motyvų doh.gif įsivaizduoju, kad į galą jau sunkiai nėrėsi blink.gif Bet rezultatas - liuks user posted image

Labai aciu uz grazius zodzius, uz ivertinima ir gelytes
aciuks.gif 4u.gif Neriau 19 metu panelei(sesei),bet visai tinka ir man (29 metu mamai) flirt.gif hihihi.gif butinai parodysiu ant kuno mirksiukas.gif niekaip nesugalvoju ka po suknele blush2.gif g.gif
Zinok buvau pasiryzusi nunert visa suknele is tokiu gelyciu,bet baigesi mano kantrybe doh.gif darbo daugiau nei isivaizdavau,pirma syki neriau toki darba ir dar suknele doh.gif ,bet su mergaiciu mezgejeliu pagalba stai toks gavosi galutinis rezultatas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 09 gegužės 2008 - 10:36
QUOTE(norali @ 2008 05 08, 19:34)
Fantastika wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 05 09, 08:08)
kaip grazu thumbup.gif
SAunuole

aciuks.gif
Atsakyti